Typy na High League 4 – jakie wybrać kursy i zakłady? Na gali Malika Montany dojdzie do pojedynków, gdzie jest wyraźnie wykreowany faworyt, a także do wyrównanych starć na papierze. W zakładach bukmacherskich widać pewne trendy związane z tym, kto wygra podczas sobotniej gali. Przeanalizowaliśmy wszystkie walki High League 4, żebyś wiedział, co opłaca się postawić przed tym wydarzeniem. Przypomnijmy, że na gali zobaczymy m.in. Artura Szpilkę, Denisa Załęckiego, Natsu, Lexy Chaplin i Amadeusza Roślika.

high league 4 typy

HIGH LEAGUE 4 TYPY można obstawiać tylko i wyłącznie w Fortunie! Kliknij poniższy przycisk i odbierz zakład bez ryzyka do 600 PLN na start!

Odbierz bonusy Fortuny na High League 4 »

High League 4 typy bukmacherskie

Na High League 4 typy dnia zwykle koncentrują się na walce wieczoru. W tym przypadku Natsu zawalczy z Lexy Chaplin. Ten, kto nie obserwuje freak fightów może nie wiedzieć, że niegdyś doszło już do takiego starcia. Ba, było to podczas inauguracyjnej gali Malika Montany. Wówczas zwyciężyła Natsu, która jest mniejszych gabarytów niż jej przeciwniczka. Natalia Karczmarczyk pewniej czuła się w oktagonie, co zaprocentowało jej wygraną przez decyzje sędziów.

Nie wiemy dokładnie czy Natsu spoczęła na laurach, ale później nie wchodziła już do oktagonu. Inaczej było z Lexy Chaplin, która przyjęła kolejną walkę. Influencerka pokazała, że porażka w debiucie nie musi przekreślać jej szans na galach freak fight. Lexy na jednej z gali High League zwyciężyła Agatę Fąk. Z popularną Fagatą odniosła triumf przed czasem, co może sugerować, że Lexy Chaplin nabiera pewności siebie w MMA.

To pojedynek głośnych influencerek, które mają masę obserwujących na Instagramie i Tik Toku. Od strony sportowej walka ta powinna stać na wyższym poziomie niż ich ostatnie starcie. W kursach bukmacherskich faworytką jest Lexy Chaplin, która ma większe obycie z oktagonem. Na pewno Natsu ma wysokie morale związane z tym, że już raz swoją przeciwniczkę pokonała. Co obstawiamy?

Propozycja kuponu na High League 4

Co tym razem proponujemy na High League? Zdecydowaliśmy się na dość bezpieczny wybór typów, ponieważ stawiamy na dwóch pewniaków według kursów i dorzucamy jednego underdoga, który naszym zdaniem ma ogromne szanse na wygraną. Na kogo stawiamy? Typujemy wygrane Lexy Chaplin, Artura Szpilki i Mai Staśko.

Dlaczego uważamy, że Maja Staśko MOŻE wygrać?

  • Jest to walka kobiet, debiutantek, więc jest ryzyko, bo wiecie jak te walki wyglądają, ALE jak dla nas kurs powyżej dwóch w takiej walce to dobra opcja na start.
  • Maja jest większa, cięższa, chyba delikatnie wyższa, zasięg jest na jej korzyść, może nie jakoś bardzo, no ale jednak zawsze coś, a warunki stricte fizyczne mogą tu dużo dać, bo nawet jak cepy będą latać to po prostu będą więcej ważyć.
  • Na niekorzyśc jej będzie zdecydowanie publika, ale ona ma już tyle dram spin i hejtu, że myślę że nie wpłynie to aż tak bardzo na psychikę, a to wpływa na kursy, na jej przeciwniczkę jest 1,50
  • Wydaje nam się też, że mental będzie po jej stronie, bo ona w zasadzie cały swój światopogląd wrzuca w tę walkę, mówi że walczy dla ofiar przemocy itp, a to jednak może być taka motywacja, że nawet jak będzie dostawała kolejne ciosy, to będzie się trzymać.
  • Honey natomiast jest typową influ, kiedyś chyba pracowała na kamerkach, ogólnie jest taka delikatna, zarabia swoim wyglądem, plus dla niej to jest dosłownie tylko metoda na zarobek, na konferencjach mało się odzywa, siedzi sobie, w zasadzie wydaje nam się, że to czy wygra czy przegra nie ma dla niej znaczenia, bo nawet beefu z Mają za bardzo nie mają.

Odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł od Fortuny na High League 4 – zwrot na konto główne! »

high league 4 typy bukmacherskie

Tak przygotowany zakład pozwolił wygenerować kurs ogólny na poziomie 4.35 Przy stawce 600 zł można wygrać w Fortunie blisko 2300 PLN!

High League 4 kursy i zakłady w Fortunie

Przed High League 4 typy możesz składać w zakładach Fortuny. Jeśli chodzi o to wydarzenie, to jesteś skazany na ofertę tylko tego bukmachera. Tak wynika z sytuacji na rynku, która wygląda następująco: Fortuna jest jedynym operatorem, który udostępnia typy na High League 4. Co to oznacza? To że jeśli chcesz obstawić walki na gali Malika Montany, to ofertę kursową znajdziesz tylko na efortuna.pl lub aplikacji tego bukmachera.

W Fortunie na High League 4 możliwe jest obstawianie zakładów tradycyjnych na to, kto wygra walkę, a także bardziej specjalistycznych rynków np. dotyczących liczby rund lub rozstrzygnięcia pojedynku. Oferta jest kompleksowa i przypomina kursy, które wystawiane są m.in. na walki KSW i UFC. Przy każdym starciu znajdziesz kilkanaście rozszerzeń, które może obstawić.

W kursach bukmacherskich przed galą faworytami są Lexy Chaplin, Artur Szpilka, Jakub Nowaczkiewicz i Konrad Karwat. Fortuna dość zdecydowanie wskazuje na te nazwiska, które powinny zwyciężyć swoich przeciwników. Na karcie walk High League 4 znajdują się też bardziej wyrównane pojedynki. Mowa chociażby o starciu Mini Majka z Salimem Chiboubem.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie walki High League 4:

Kto wygra?
Fortuna
2.70
Natsu
1.35
Lexy Chaplin
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.45
Artur „Szpila” Szpilka
2.37
Denis „Bad Boy” Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.01
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski
1.63
Salim Chiboub
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.72
Amadeusz „Ferrari” Roślik
1.89
Paweł „Scarface” Bomba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.13
Maja Staśko
1.56
Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.01
Jose „Josef Bratan” Simao
1.63
Krystian „Macias” Maciaszczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Jakub Nowaczkiewicz
3.90
Cezary „Czaro” Nykiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Jakub „Holak” Krawczyk-Holak
3.90
Jakub „Kubx” Świtała
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Konrad Karwat
3.90
Radosław Słodkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

High League 4: promocje dla graczy

Na High League 4 typy bukmacherskie co poniektórzy gracze mogą robić na koszt bukmachera. Z czego to wynika? Ze specjalnej oferty, którą dysponuje bukmacher Fortuna. Najważniejsza uwaga jest taka, że to bonusy dedykowane nowym użytkownikom. Aby jest zdobyć należy aktywować kod promocyjny Fortuna, a to możesz zrobić tylko podczas rejestracji konta. Co oznacza, że zakład bez ryzyka, freebety i bonus od wpłaty może paść łupem właśnie nowych klientów.

Co na High League oferuje Fortuna? Jeśli chodzi o promocje to pakiet bonusów prezentuje się następująco:

  • Freebety 20 zł + 10 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Bonus 50% do 200 zł

Darmowy zakład możesz odebrać już po rejestracji. W tym celu należy zweryfikować konto, co oznacza przesłanie skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. W ten sposób uzyskasz bonus 20 zł, a gdy dokonasz pierwszej wpłaty na konto odbierzesz dodatkowy freebet 10 zł. Łącznie za darmo otrzymasz 30 zł, a to nie koniec specjalnych ofert. Po pierwszym depozycie możesz postawić zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem stawki do 600 zł. Gdy już wykorzystasz wszystkie bonusy, to na końcu możesz użyć jeszcze promocji od 2. wpłaty, dzięki której otrzymasz nawet 200 zł.

Każdy z wyżej przedstawionych bonusów może być użyty na typowanie High League 4.

Typy na High League 4

Wydaje się, że na gali nie będą się nudzić kibice, jak i typerzy, bo podczas tego wydarzenia zaplanowanych jest aż dziewięć pojedynków. W zakładach Fortuny możesz obstawiać 7 męskich konfrontacji i 2 kobiece starcia. Na sobotniej gali pojawią się debiutanci m.in. Artur Szpilka, Maja Staśko i Krystian Maciaszczyk. Typy mogą dotyczyć też zawodników, którzy przez dłuższy czas kojarzeni są z freak fights. W tym przypadku wystarczy wspomnieć o Amadeuszu Ferrarim, który w przeszłości walczył na FAME MMA, a teraz po raz pierwszy pojawi się na High League.

Przed postawieniem kuponu na galę zachęcamy cię do przeanalizowania poszczególnych walk, żeby podjąć rozsądne decyzje w oparciu o merytoryczne przesłanki. Poniżej prezentujemy typy na High League 4:

Natsu – Lexy Chaplin, walka wieczoru High League 3

Lexy Chaplin jest o 10 cm wyższa od Natsu, a co za tym idzie kilka kilogramów cięższa. W oktagonie tego rodzaju różnice w parametrach mogą mieć znaczenie. Pod warunkiem, że dana zawodniczka potrafi ich użyć na swoją korzyść. Natsu zwyciężając z Lexy Chaplin nie wchodziła ponownie do oktagonu. To oznacza, że jej forma może być niewiadomą. Lexy Chaplin ma mniejszą przerwę od ostatniego pojedynku. Co więcej, zwyciężyła go, czym dodatkowo zbudowała swoje morale.

Bukmacherzy wskazują na Lexy Chaplin, a w kursach widać dużą przewagę tej influencerki. W końcu przegrała z Natsu przez decyzję sędziów, co oznacza, że nie była tak odległa od wygranej. Regularne treningi i walka z Fagatę mogły zniwelować różnicę pomiędzy Lexy a Natsu, która była na gali High League 1. Dlatego w naszej ocenie jest ona faworytką podczas sobotniego starcia.

Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Artur Szpilka od dłuższego czasu nie miał dobrej passy w boksie, dlatego postanowił wejść w świat MMA. Po porażce z Łukaszem Różańskim stało się jasne, że Szpila w boksie nie osiągnie już niczego wielkiego. Niegdyś rywalizował on z Deontayem Wilderem, ale z czasem obniżał swoje loty. Kuszony przez wiele federacji MMA w końcu zdecydował się dołączyć do tego środowiska. Ma już on za sobą debiut w KSW, gdzie zwyciężył przeciwko Siergiejowi Radczenko.

high league 4 zakłady

Na High League 4 rywalem Szpilki będzie Denis Załęcki, który jest wszechstronnym zawodnikiem. Bad Boy ma za sobą pojedynki na gołe pięści, starcia bokserskie, a także walki w formule Kickboxingu. Od 2020 roku regularnie rywalizuje na różnych galach, co na pewno dało mu spore obycie na ringu. A jak pokazują jego doświadczenia – czerpał z wielu sportów walki.

Według nas Artur Szpilka ma wszystkie argumenty po swojej stronie. Jeśli walka będzie prowadzona w stójce, to Szpila powinien wykorzystać swoje olbrzymie doświadczenie bokserskie. W przypadku parteru, to zarówno jeden, jak i drugi nie będą czuć się komfortowo. Typujemy, że Szpilka wygra przed czasem.

Fortuna
2.00
Wygra Szpilka przed czasem

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub

Mateusz Krzyżanowski dzierży mistrzowski pas w kategorii niskorosłych. Na High League 4 spróbuje mu go odebrać Salim Chiboub. To francuski zawodnik, który w swojej karierze stoczył wiele, zawodowych pojedynków. Chiboub jest starszy od Mini Majka i na pewno bardziej doświadczony. Członek Ekipy Friza nie zawsze stawiał sport na pierwszym miejscu, a przeciwko Salimowi walka na pół gwizdka może nie wystarczyć.

Fortuna więcej szans daje rywalowi Mini Majka. Mateusz Krzyżanowski ma za sobą przegraną z Kruszwilem i wygraną z Big Jackiem. Nie jest to duże doświadczenie w porównaniu do Salima Chibouba. Dlatego typujemy, że przyjezdny uniesie ręce w geście triumfu.

Fortuna
1.63
Wygra Salim Chiboub

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba

Ferrari to jeden z tych zawodników, który na polskiej scenie freak fight walczy najczęściej.Na tego rodzaju galach Amadeusza Roślika obserwujemy od 2018 roku. Co ciekawe, do tej pory rywalizował tylko na FAME MMA. Tym razem pojawi się w High League. Jak na razie jego bilans to 3 zwycięstwa i 5 przegranych. Paweł Bomba ma zdecydowanie mniej doświadczenia. Scarface walczył tylko raz i to w przegranym pojedynku przeciwko Mateuszowi Leśniakowi. W zakładach bukmacherskich lekkim faworytem jest Ferrari. Naszym zdaniem będzie to długie i wyrównane starcie, dlatego obstawiamy liczbę rund powyżej 2.5.

Fortuna
1.84
Powyżej 2.5 rundy

Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie przypuszczał, że lewicowa aktywistka, czyli Maja Staśko weźmie udział we freak fight. Po Jasiu Kapeli to kolejna osoba z tego środowiska, która została przekonana do walki w oktagonie. Maja Staśko słynie z kontrowersyjnych tez, ale jak się okazuje od dziecka trenuje gimnastykę. W MMA może to jej wydajnie pomóc, choć to Ewa Wyszatycka jest faworytką tego pojedynku. O predyspozycjach influencerki wiemy niewiele, ale kursy wskazują na jej zwycięstwo. Naszym zdaniem może być niespodzianka i zwycięży Maja Staśko.

Fortuna
2.13
Wygra Maja Staśko

Typy bukmacherskie na High League 4 – podsumowanie

Na gali High League 4 spodziewamy się zwycięstwa Lexy Chaplin i Artura Szpilki. To główne walki, które generują największe zainteresowanie. Poza tym przewidujemy zwycięstwo Josefa Bratana i Jakuba Nowaczkiewicza. Naszym zdaniem na plus może zaskoczyć Maja Staśko, która nie jest faworytką pojedynku z Mrs. Honey.

Zapowiedź i analiza gali High League 4 – najważniejsze informacje

Wszystkie wyżej opisane pojedynki odbędą się na gali High League 4, która jest zaplanowana na 17 września (sobota). Jak wynika z rozpiski wydarzenia pierwsze starcia rozpoczną się po godzinie 20:00. Można je będzie śledzić na żywo w Arenie Gliwice lub poprzez transmisje PPV. Dostęp do streamu kosztuje minimum 29.99 zł.

FAQ

Jakie są kursy bukmacherskie na High League 4?

W zakładach Fortuny na High League 4 faworytami w kursach są Lexy Chaplin, Artur Szpilka, Josef Bratan i Konrad Karwat.

Co typujemy na High League 4?

Stawiamy zakład akumulowany, na którym typujemy zwycięstwa Lexy, Szpilki i Nowaczkiewicza.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze