Program Super Club Superbet jest kierowany do klientów tego bukmachera. To coś w rodzaju klubu lojalnościowego, gdzie za aktywne obstawianie można gromadzić punkty. Każdy zdobyty punkt w Super Club Superbet przybliża cię do zdobycia vouchera, który jest darmowym zakładem. Dla kogo jest Super Club? Jak dołączyć do programu lojalnościowego Superbet? Ile zyskasz? Wszystko wyjaśniamy!

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Super Club w Superbet – co to jest?

Super Club w Superbet jest formatowany na wzór innych programów lojalnościowych, jakie znajdziesz u polskich bukmacherów. Super Club przypomina LV Punkty i Fortunę Klub Plus. W przypadku zakładów bukmacherskich Superbet program ten umożliwia zdobywanie punktów, które są wymieniane na bonusy. Dzięki Super Club Superbet otrzymujesz cashbacki jako vouchery na darmowe zakłady. Im więcej będziesz obstawiał – tym większe bonusy możesz odbierać.

Superbet już od dłuższego czasu należy do grona legalnych bukmacherów. Operator ten działa w punktach stacjonarnych i online. Program Super Club jest skierowany dla graczy korzystających w tradycyjnej formy typowania oraz obstawiających przez internet. Aby jednak zapisać się do klubu – trzeba otrzymać fizyczna kartę Super Club, którą można odebrać w lokalu bukmachera..

Superbet kod promocyjny – dzięki niemu zyskasz trzy bonusy na start!

Na czym polega Super Club?

Zasada działania Super Club jest następująca: za każdy kupon bukmacher przyznaje punkty. 1 zł postawione na kupon w Superbet = 1 punkt. Wszystkie punkty znajdują się na indywidualnym koncie klienta, które można śledzić w portalu club.superbet.pl. Uzyskując odpowiednią liczbę punktów – można je wymienić na bonusy. Np. na początku za 25 punktów zyskasz 5 voucherów, gdzie każdy to darmowy zakład po 5 PLN. A więc jak widzisz na start możesz zyskać zestaw freebetów o łącznej wartości 25 PLN.

superclub

Geneza programu jest taka, że w ten sposób Superbet chce nagradzać swoich graczy za aktywność w zakładach sportowych. Dzięki karcie członkowskiej Super Club obstawianie w Superbet może być jeszcze bardziej opłacalne. Tak naprawdę, dzięki tej promocji można liczyć na stały cashback od zagranych przez siebie zakładów (po zgromadzeniu stosownej ilości punktów).

Jak założyć konto w Superbet: https://zagranie.com/superbet-rejestracja/.

Jak dołączyć do Super Club w Superbet?

Aby być sklasyfikowanym klientem w Super Club – najpierw trzeba zarejestrować się w tym programie. Jak można tego dokonać? Do Super Club dołączysz, jeśli zapiszesz się w dowolnym punkcie stacjonarnym Superbet. Tak, tak – nie ma opcji rejestracji online. Do klubu można dołączyć osobiście udają się do lokalu Superbet.

Będąc już w placówce Superbet należy podać kasjerowi następujące dane: imię, nazwisko, PESEL oraz swój nr telefonu. Pracownik bukmachera utworzy twoje konto, a następnie wyda ci specjalną kartę członkowską w Super Club Superbet.

superbet bonus

Co można zyskać w Super Club?

Tak jak pisaliśmy wyżej – w Super Club zyskujesz bonusy za punkty. Tymi bonusami są vouchery, które oznaczają freebety bez depozytu. Na start za 25 punktów – otrzymujesz 25 zł w bonusach. Na dalszym etapie gry możesz liczyć na 10 voucherów za 1000 punktów, co daje kwotę 50 PLN. Co ciekawe, jeśli uzbierasz 5000 punktów, to od kolejnych 1000 punktów odbierasz 10 voucherów o pojedynczej wartości 10 PLN. Z szybkiego rachunku 10 x 10 wynika, że twój bonus w tym przypadku wyniesie 100 złotych!

Bonusy i promocje w Superbet

Dołączenie do Super Club wiąże się z grą o dodatkowe bonusy przyznawane w formie voucherów. To jednak nie wszystko, co czeka na ciebie u bukmachera Superbet. Jeśli zarejestrujesz u niego konto online korzystając z kodu promocyjnego ZAGRANIE – otrzymasz bonusy powitalne.

Nowi gracze Superbet na start otrzymają 34 złotych w darmowym zakładzie, 100% bonus do 50 PLN od wpłaty i zakład bez ryzyka ze zwrotem do 500 PLN. To oferta, która przysługuje tylko nowym klientom korzystającym z Superbet online, a nie w punkcie stacjonarnym.

W promocjach Superbet znaleźć można też pozostałe akcje. W ostatnim czasie bukmacher ten zainwestował w stałe oferty promocyjne takie jak Super Game, gdzie można wygrać nawet 25 tysięcy PLN. W serwisie Superbet codziennie też można wygrać bonus w loterii Jackpot. Bukmacher ten dodatkowo oferuje specjalne bonusy na każdy dzień tygodnia np. środa i czwartek to zakład bez ryzyka na NBA, z kolei poniedziałek można zacząć od bonusu 50 PLN. W weekend obowiązuje 10% cashbacku.

Voucher w Superbet: https://zagranie.com/superbet-voucher-jak-go-otrzymac-i-co-dostaniesz-w-bonusie/.

Super Club – punkty i vouchery

Punkty w tej akcji są przyznawane od każdego kuponu – wygranego i przegranego. Do punktacji zaliczana jest stawka zakładu. Jeśli postawisz 1 PLN, to zostanie ci dopisany jeden punkt. Natomiast, jeśli zagrasz za 100 PLN, to twój wynik punktowy Super Club wyniesie już 100 punktów. Bukmacher przyjął jako przelicznik 1 zł = 1 punkt. W ten sposób łatwo można obliczyć, ile punktów otrzymasz za zagranie konkretnych kuponów.

Jako nowy klient na początku masz przywilej i możesz na vouchery wymienić już pierwsze 25 punktów. W dalszej grze, to trzeba uzbierać przynajmniej 1000 punktów, żeby zamienić je na bonusy w programie Super Club.

Opinie o Super Club

Co możemy stwierdzić o Super Club? To na pewno opłacalny program, bo premiowany jest każdy kupon. Jak to zazwyczaj bywa w takich akcjach promocyjnych – żeby otrzymać bonus, najpierw trzeba skompletować wiele punktów. Dla graczy, którzy obstawiają za wysokie stawki np. kilkaset złotych, to przekraczanie 1000 punktów do wypłaty voucherów nie jest wygórowanym progiem.

Lekkim utrudnieniem jest to, że konto w Super Club można założyć tylko za pośrednictwem wizyty w lokalu. Superbet nie ma tak wielu placówek jak Fortuna i STS, więc znalezienie najbliższego punktu tego bukmachera wcale nie będzie prostą czynnością. To nieco ogranicza dostęp do programu. Zdecydowanie lepszym sposobem byłaby rejestracja online itd.

Sprawdź Superbet opinie i dowiedz się jeszcze więcej o tym bukmacherze!

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Kod promocyjny Superbet to: ZAGRANIE.

Co otrzymasz za kod do Superbet?

Za nasz kod promocyjny zyskasz freebet 34 PLN, zakład bez ryzyka 500 PLN i bonus 100% do 50 PLN.

Gdzie zapisać się do Super Club?

Do Super Club dołączysz poprzez rejestrację w lokalu Superbet.