Finał mistrzostw świata w League of Legends to wydarzenie, na które kibice esportowi, a szczególnie fani Lola, czekali niecierpliwie przez cały rok. Teraz nadszedł czas finalnych rozstrzygnięć, a my jutro będziemy mogli obserwować w grze DAMWON Gaming oraz Suning, czyli dwie ekipy mające szanse na końcową wygraną. Kto okaże się górą? Sprawdźcie nasz singiel w forBET, gdzie do zgarnięcia jest też ciekawy bonus. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

DAMWON Gaming – Suning

Sobota, 26.10.20 – 11:00

DAMWON Gaming

Opisywanie finału mistrzostw świata wypada zacząć od DAMWON Gaming. Mistrzowie Korei, niekwestionowany faworyt do sięgnięcia po trofeum jeszcze za nim przyjechał na turniej, bezsprzeczny król w swoim regionie. Drużyna, która dominuje wszystko i wszystkich. Opisywanie DG w zasadzie można by na tym skończyć i nie powinno być z tym problemów. Jednak wypada napisać kilka faktów o nich. Charakterystyczną cechą DAMWON jest podkręcanie gry. Jeżeli zdobędą jakąkolwiek przewagę we wczesnym etapie gry, to bardzo szybko się snoawbollują i rywale niemal nie mają żadnych szans. 

Było to widać prawie we wszystkich meczach podczas Worldsów. Piszę, że prawie, bo wyjątkiem jest starcie z G2, ale o nim za chwilę. W grupie DAMWON Gaming zajęło pierwsze miejsce z bilansem 5:1. Uległo jedynie JD Gaming, ale w tym wypadku doszło również do rewanżu. W ćwierćfinale DAMWON nie dało najmniejszych szans DRX, które pokonało po raz kolejny 3:0. Następnie mistrzowie Korei zmierzyli się z G2 Esports i ten mecz w zasadzie wygrali tylko dlatego, że rywale zagrali go bardzo, ale to bardzo, słabo. Samo DG nie pokazało zbyt wiele w tym starciu, ale w końcu nie musiało. W rywalizacji z Suning bardzo ważna będzie dyspozycja ShowMakera i Nuguri. Ci dwaj zawodnicy mają duży wpływ na kreowanie ofensywnych akcji. 

Zagranie na esport

Suning

Suning podczas mistrzostw świata w League of Legends jest czarnym koniem tego turnieju. Część ekspertów skazywała te formacje nawet na trzecie miejsce w grupie, a Ci tymczasem najpierw wyszli z pierwszej lokaty, a później najpierw rozgromili JD Gaming, a później rozprawili się z Top Esports. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zarówno JDG, jak i TES, było stawianie w roli faworyta podczas Worldsów, tuż obok DAMWON Gaming. Część bukmacherów wystawiła nawet oferty przed turniejem na to kto wygra bez udziału Top Esports. Pomimo teoretycznej dominacji TES na papierze, to podczas meczu nie było widać żadnej różnicy. 

Powiedziałbym wręcz, że to Suning jest faworytem, bo tak właśnie grało. Świetną formę zaprezentował Angel, który dobrze wypadł szczególnie na Akali. Jego drużyna być może nie charakteryzuje się tak szybkim podkręcaniem tempa, jak DAMWON Gaming, ale tworzy często przewagę na liniach w sytuacjach 1 vs. 1 lub 2 vs. 2. Suning lubi rozciągać grę na całej szerokości mapy, co też sprawia, że będzie niewygodnym przeciwnikiem dla DG. Jednak warto pamiętać o tym, że Angel musi być w dobrej formie, aby jego formacja mogła grać na swoim normalnym poziomie i nie odstawać od DAMWON.

Co obstawiać?

Pomimo tego, że DAMWON Gaming jest stawiane w roli faworyta, to nie skreślałbym na starcie Suning. Szczególnie że te lubi dobrze otworzyć starcia BO5 dominując oponentów na pierwszej mapie. W późniejszych starciach jest już różnie. Z tego powodu kurs na to, że Suning będzie miało minimum trzynaście eliminacji wynosi aż 2.24. Jest to dobra oferta i uważam, iż to właśnie ją warto zagrać. Suning jest realnym zagrożeniem dla DAMWON Gaming i ma szanse nawet na zgarnięcie całego trofeum. 

Moja propozycja: Suning minimum 12.5 eliminacji na 1. mapie
Kurs: 2.24

W forBET możecie też skorzystać z bonusu, o którym już pisaliśmy. Aby grać bez ryzyka finał Worldsów 2020, wystarczy zagrać zdarzenie z tego spotkania i dwa inne esportowe za 39 lub 89 złotych. Jeżeli tylko finał mistrzostw świata w League of Legends będzie nie trafiony, to bukmacher zwróci całą stawkę. 

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET bonus

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze