Finał Worldsów 2020 czeka nas już jutro. Dla wszystkich fanów esportu, a w szczególności League of Legends, jest to najważniejsze święto w roku. Bukmacherzy przygotowali szereg promocji, a jedną z nich jest cięcie ryzyka na ostatni mecz mistrzostw świata w Lola 2020. 

Sprawdź promocje u legalnego bukmachera forBET!

Miesiąc zmagań podczas mistrzostw świata w League of Legends powoli dobiega końca. Przed nami w zasadzie już tylko finał, w którym DAMWON Gaming, będące niekwestionowanym faworytem, zmierzy się z Suning – czarnym koniem tego turnieju. Pomimo tego, że DG teoretycznie ma większe szanse, to nie powinno się przed wcześnie skreślać ich rywali. Ci już wielokrotnie udowodnili, że potrafią zaskoczyć rywali i wyeliminowali z rozgrywek innych faworytów. 

forBET Lol

forBET, legalny bukmacher, przygotował ciekawą akcję promocyjną związaną z finałem Worldsów. “Tniemy ryzyko”, bo tak się ona nazywa, polega na zagraniu bez ryzyka za 39 lub 89 złotych finał mistrzostw świata w Lola. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Przede wszystkim oprócz spotkania Suning z DAMWON Gaming na kuponie muszą być też minimum dwa inne zdarzenia z esportu, może to być np. Counter Strike. Jednak bukmacher zastrzega, że zwróci środki w momencie, gdy jedynym nietrafionym zakładem będzie ten z finału MŚ w League of Legends. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, a całości niż 2.00. 

W forBET możecie też zgarnąć bonus z naszym kodem promocyjnym 2400PLN. Ten zapewni Wam:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze