Właśnie dzisiaj zakończymy półmetek zmagań w Wyszejszaja Liha. 15. kolejkę białoruskiej ekstraklasy zamkną pojedynki w Żodzinie, Brześciu oraz Haradzieji. Wczoraj w białoruskim El Clasico to Dynamo Mińsk niespodziewanie sięgnęło po komplet punktów. Czy w niedzielę ujrzymy jakieś niespodzianki? Przygotowałem AKO oraz singla z bardzo wysokim kursem dostępnego tylko w Superbet na starcie beniaminków, zapraszam do lektury!

Odbierz bonus powitalny do 600 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Torpedo Żodzino vs FK Witebsk (28.06. godz. 15:00)

Gospodarze nieco spuścili z tonu, ponieważ jeszcze niedawno znajdowali się na podium białoruskiej ekstraklasy, a w tym momencie zajmują siódmą pozycję. Dwa remisy i porażka spowodowały spadek w tabeli i czas wziąć się do roboty. Nioman Grodno udowadnia, że można na równi rywalizować z najlepszymi klubami Wyszejszaja Liha i z pewnością Torpedo ma potencjał, aby również włączyć się do walki o europejskie puchary. Po drugiej stronie mamy niespodziewanie dobry Witebsk w ostatnim czasie i dwie wygrane z rzędu pozwoliły na zajęcie spokojnego miejsca. Przypomnijmy, że goście w poprzedniej kampanii do końca walczyli o byt w elicie i jak widzimy na załączonym obrazku, chcą to teraz uniknąć. Nie przegrali od siedmiu meczów, a rywalizowali z takmi przeciwnikami jak Szachcior Soligorsk, Dynamo Mińsk, BATE czy Eniergietyk-BDU. Szacunek Witebsk i jestem ciekawy czy tę dobrą dyspozycję przełożą na dzisiejsze starcie w Żodzinie.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Torpedo Żodzino w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Isłaczem Mińsk
 • Torpedo Żodzino znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 23 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Witebska w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z FC Mińsk
 • Witebsk znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami na stadionie Torpedo Żodzino, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

W mojej opinii będzie to wyrównany pojedynek. Torpedo ma skład na 3.-4. miejsce w Wyszejszaja Liha i z pewnością będą do tego dążyć. W ostatnim czasie mieli trochę pecha, ale dzisiaj zmierzą się z ekipą, która jest w formie. Witebsk przede wszystkim gra na 0 z tyłu, a jak z przodu coś wpadnie, to wygrana jest bardzo możliwa. Pójdę tutaj w stronę kornerów. Oba kluby w ostatnim czasie biją rzuty rożne aż miło. Zespół z Żodzina przede wszystkim u siebie jest overowy w tym aspekcie. Nie schodzi z 7 takich stałych fragmentów gry. Goście również mają sporo rzutów rożnych w każdym meczu. Wydaje się, że nikt tutaj szybko nie rozstrzygnie losów spotkania i 9 kornerów jest jak najbardziej możliwe w tej rywalizacji.

Zdarzenie: Torpedo Żodzino vs FK Witebsk

Typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych

Kurs: 1.40

Ruch Brześć vs Biełszyna Bobrujsk (28.06. godz. 17:00)

Czas na starcie tytanów, a konkretnie beniaminków Wyszejszaja Liha. Jeszcze w poprzednim roku obie ekipy walczyły na drugim szczeblu, a dzisiaj mierzą się w elicie. Jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ jednym może dać tlen, a drugim go zabrać. Goście są na musiku. Jest już praktycznie połowa sezonu, a oni mają tylko 6 punktów! Bardzo mało i do bezpiecznego miejsca tracą osiem oczek. Gdyby dzisiaj wygrali, to strata znacznie by się zmniejszyła. Ruch ma za to inne plany. Chce na spokojnie pozostać w białoruskiej ekstraklasie i trzeba przyznać, że początek kamapnii był w ich wykonaniu bardzo udany. Zajmowali spokojną pozycję w środku stawki, ale jak to bywa ze słabszymi drużynami, kryzys w końcu nadejdzie. Nie wygrali od początku maja, ale ostatni remis w Soligorsku był wielkim sukcesem. Blisko było zwycięstwa, ale jeden punkcik cieszy. Biełszyna też starała się postawić BATE, ale bez skutecznie. Dzisiaj mają niepowtarzalną okazję, aby podgonić trochę resztę zespołów Wyszejszaja Liha.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Ruchu Brześć w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Szachciorem Soligorsk
 • Ruch Brześć znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 16 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Biełszyny Bobrujsk w lidze zakończyło się porażką 0:2 z BATE
 • Biełszyna Bobrujsk znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki
 • 2 ostatnie spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 remisami

Co obstawiać?

Tutaj będę miał dwie propozycję, jedno do AKO a drugie na singla. Jak mierzą się dwaj beniaminkowie, to zawsze sporo się dzieje! Przecież to jest mecz o 6 punktów i jedna ekipa jest w gorszej, a druga w lepszej sytuacji. Również spodziewam się wyrównanego starcia, a poprzedni rok z dwoma remisami to potwierdził. Wcale nie zdziwi mnie wygrana przyjezdnych, ale mój typ będzie opierał się na kartki. Powinno być ostro, wszak oba kluby nie grają zbytnio fair play i łapią wiele kartoników. Osoby, które wybierały obsadę sędziowską, lepiej trafić nie mogły bo arbitrem tej rywalizacji będzie Sergey Gorayutin. Jest to najbardziej overowy sędzia w Wyszejszaja Liha: 10, 7, 11, 6, 6 to jego liczby w tym sezonie w elicie. Mam nadzieję, że na to starcie nie podwyższy sobie progu kartkowania i ujrzymy tutaj minimum 6 żółtych kartek.

Zdarzenie: Ruch Brześć vs Biełszyna Bobrujsk

Typ: powyżej 5.5 żółtych kartek

Kurs: 1.80

Specjalny singiel 8.40 w Superbet!

Trzeba w takim spotkaniu spróbować specjalnego zakładu, który dostępny jest w Superbet. Mówi on o tym, że pojawi się zarówno czerwona kartka, jak i zostanie podyktowany rzut karny. Mamy tutaj rywalizację dwóch beniaminków, którzy do końca będą walczyć o komplet punktów. Remis nikogo tutaj nie urządza. Sergey Gorayutin kartkuje aż miło i prowadził już dwa spotkania w Soligorsku oraz w Bobrujsku gdzie ten zakład byłby zielony. Podyktował wtedy jedenastki i pokazał czerwienie właśnie w tych meczach. Uważam, że szczególnie tutaj jest spora szansa na trafienie singla 8.40! Najbardziej overowy sędzia w Wyszejszaja Liha i spotkanie beniaminków, czego chcieć więcej!

Zdarzenie: Ruch Brześć vs Biełszyna Bobrujsk

Typ: zostanie pokazana czerwona kartka + zostanie podyktowany rzut karny

Kurs: 8.40

FK Haradzieja vs Isłacz Mińsk (28.06. godz. 19:00)

Przenosimy się już do Haradzieji, gdzie miejscowy klub piłkarski podejmie stołeczną ekipę. Gospodarze utrzymują się jakoś na powierzchni. Pomimo tego, że przegrywają wiele spotkań, to czasami trafi im się złoty strzał, tak jak to było ze Słuckiem i tym samym nie znajdują się na miejscu barażowym. Nie można jednak wiecznie liczyć na innych i trzeba wziąć się w garść. FC Mińsk jest już bardzo blisko, a ma przecież do rozegrania zaległe mecze. Prędzej czy później kartka może się odwrócić na niekorzyść. Do Haradzieji przyjeżdża Isłacz, który radzi sobie nieźle, ale nie najlepiej. Ich marzeniem byłoby włączenie się do walki o europejskiej puchary jak Nioman Grodno czy Eniergietyk-BDU, ale na razie muszą się cieszyć z tego, co jest. Ewentualna wygrana dzisiaj spowodowałaby zbliżenie się do najlepszych klubów Wyszejszaja Liha, ale nie będzie to łatwe, bo czeka ich wymagająca przeprawa. Która z drużyn przybliży się w tę niedzielę do spełnienia swojego celu?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Haradzieji w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Dynamem Brześć
 • Haradzieja znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Torpedo Żodzino
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 4 porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami na stadionie Haradzieji, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy, 1 remisem i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Gospodarze z underowego zespołu w gole stał się overowy. W meczach z udziałem Haradzieji pada ostatnio sporo goli: 4, 3, 5. Był przecież taki okres, gdzie rywalizacje kończyły się na wynikach 1:0. Dzisiaj przyjeżdża Isłacz Mińsk, który może nie najlepiej radzi sobie w delegacjach, ale również ma swoje problemy w obronie. W ataku ma kilku piłkarzy, którzy potrafią odmienić losy spotkania. W rywalizacji z Torpedo Żodzino bohaterem był jednak obrońca Igor Kuzmenok, który strzelił dwie bramki i został uznany zawodnikiem 14. kolejki Wyszejszaja Liha. Spodziewam się tutaj trafień i moją propozycją będą dwa gole w tym meczu. W przeszłości widzieliśmy regularnie dwa trafienia i patrząc na to, jak prezentują się obie ekipy w ostatnim czasie jestem zdania, że możemy tutaj ujrzeć dwie bramki.

Zdarzenie: FK Haradzieja vs Isłacz Mińsk

Typ: powyżej 1.5 gola

Kurs: 1.38

Dodatkowe 600 PLN bonusu w trzech wpłatach w Superbet!

(300 PLN + 200 PLN + 100 PLN)

 1. Załóż konto w Superbet klikając w link: zagranie.com/go/superbet
 2. Dokonaj pierwszego depozytu do 300 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 3. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu, z 2 zdarzeniami na kuponie (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.3, a łączny AKO 1.8). Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz przegrane zakłady również liczą się do obrotu bonusem.
 4. Dokonaj drugiego depozytu do 200 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 5. Patrz punkt 3.
 6. Dokonaj trzeciego depozytu do 100 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 7. Patrz punkt 3.

Białoruś kupon na 28.06. Superbet

singiel na Białoruś 28.06.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze