Stal Mielec – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2022

Stal - Zagłębie gdzie oglądać

Stal Mielec – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? W pierwszym piątkowym spotkaniu Ekstraklasy zmierzą się ze sobą drużyny, które ostatnio są w nieco słabszej formie. Gospodarze plasują się na 6. miejscu natomiast goście na 14. Mimo to faworytem jest ekipa z Lubina. Czy poradzą sobie z wyżej notowanym rywalem? Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Stal Mielec – Zagłębie Lubin, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Stal Mielec – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć

Tak więc gdzie oglądać pojedynek Stal Mielec – Zagłębie Lubin? Na polskim rynku bukmacherskim próżno szukać transmisji ze spotkań naszej rodzimej ligi. Dostęp do wszystkich meczów oferuje jednak Canal+. Jeżeli chcesz więc śledzić spotkania Ekstraklasy, musisz posiadać dostęp do pakietu wspomnianej stacji – tylko tam zobaczysz wszystkie spotkania każdej serii rozgrywek. Poniżej natomiast znajdziesz informacje na temat tego, co należy zrobić, aby założyć konto w Canal+. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z linku https://zagranie.com/go/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  3. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznej oferty
  4. Oglądaj mecze polskiej Ekstraklasy, w tym starcie Stal Mielec – Zagłębie Lubin!

Stal Mielec – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Stal – Zagłębie będzie więc dostępne jedynie w telewizji. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem polskiej ligi, musisz pomyśleć o wykupieniu dostępu do Canal+ Sport. Tylko tam będziesz mógł legalnie oglądać transmisje ze wszystkich pojedynków każdej kolejki. Oczywiście, wiąże się to z comiesięczną opłatą, ale w zamian otrzymasz przedmeczowe studio i spotkanie komentarzem najlepszych ekspertów. Pojedynek Stali z Zagłębiem odbędzie się natomiast w piątek, 4.11 o godzinie 18:00.

Stal Mielec – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście opcja w TV nie jest jedyna. Jeśli nie posiadasz dostępu do telewizji, możesz obejrzeć spotkanie Stal Mielec – Zagłębie Lubin także w internecie. Taką opcję daje platforma Canal+ Online, gdzie tak jak w kanale telewizyjnym tej stacji – zobaczysz wszystkie oferowane mecze Ekstraklasy. A jeśli skorzystasz z naszego linku i wykupisz półroczny pakiet, otrzymasz opisaną wyżej promocję.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Zagłębie Lubin?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Stal Mielec – Zagłębie Lubin, to warto przejść do zbliżających się mistrzostw świata, które odbędą się w Katarze. Pod koniec miesiąca ruszy najważniejsza impreza piłkarska tego roku i jeżeli chcesz poznać typy i zapowiedzi spotkań katarskiego mundialu, to już niebawem znajdziesz je oczywiście na naszej stronie. Będą one dostępne pod adresem https://zagranie.com/mistrzostwa-swiata-2022-typy/.

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Stal Mielec - Zagłębie Lubin?

Stream online z tego spotkania oferuje Canal+ Online!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze