Stal Mielec – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 1.04.2024

transmisja Stal - Lech

Stal Mielec – Lech Poznań: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czołówka gra z różnym skutkiem, a jak zagra Lech w Mielcu, gdzie od kilku lat sobie nie radzi? Kolejorz chce walczyć o mistrzostwo i musi wygrywać takie mecze, a Stal chce nadal utrzymywać świetną formę i podgryzać ekipy rywalizujące o tytuł! Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz Stal Mielec – Lech Poznań!

Stal Mielec – Lech Poznań na żywo w TV

Za rok będzie to już 30 lat, od kiedy prawa do transmisji tych rozgrywek zakupił Canal+ i to się od tej pory nie zmienia. W tym sezonie, od rundy wiosennej dodatkowo jeden mecz w kolejce równolegle transmituje Telewizja Polska, ale spotkanie Stali Mielec z Lechem Poznań w ten świąteczny weekend obejrzysz tylko w Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Nie masz dostępu do tych kanałów? Kliknij w link poniżej i skorzystaj z oferty promocyjnej do platformy Canal+Online, gdzie zobaczysz każdy mecz PKO BP Ekstraklasy!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Stal – Lech i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Stal Mielec – Lech Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Niestety, ze spotkania Stal – Lech nie będzie darmowej transmisji w internecie. Taką znajdziesz jedynie przy meczach, które transmituje TVP i na stronie tego nadawcy możesz śledzić także to jedno, szerzej dostępne spotkanie w kolejce. Z tej ligi nie prowadzą także transmisji bukmacherzy. Każdy mecz Ekstraklasy, ale odpłatnie obejrzysz na platformie Canal+Online, a klikając w baner powyżej i korzystając z instrukcji możesz skorzystać ze zniżki 5 PLN na abonament do tej platformy!

Stal Mielec
Apr 01, 2024
15:00
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11:14, 1 kwietnia 2024 11:14.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Lech Poznań?

Podsumowując – spotkanie Stal – Lech obejrzysz na antenie Canal+Sport oraz Canal+Sport 3: to w telewizji, z kolei w internecie jedyną opcją dla tego spotkania jest Canal+Online, który jest odpłatny, ale dzięki rejestracji konta z dedykowanego linku możesz liczyć na zniżkę na abonament. Mecz rozpocznie się o 15:00, a relacja na żywo z tego starcia w Mielcu wystartuje już o 14:40. Na miejscu będą pracować komentatorzy: Michał Mitrut oraz Mateusz Rokuszewski.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze