fot. Lionel Urman

Powoli zaczynają nam się rozkręcać rozgrywki w Dubaju i Petersburgu, gdzie zawodnicy i zawodniczki mierzą się na kortach twardych. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mamy mocną grupę zawodników, którzy przygotowują się przed głównym turniejem w Miami, gdzie rozegrane zostanie ATP1000. Panie natomiast, rywalizują w rosyjskiej hali w St. Petersburgu, gdzie obsada nie jest aż tak wygórowana. Jakie propozycje znalazłem dla Was na środowe zmagania? Zapraszam do przeczytania artykułu i skorzystania z kodów promocyjnych od Fortuny, które przysługują przy rejestracji! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Kei Nishikori – Aljaz Bedene

17.03.2021 r. – 15:30

Czyżby to już był ten Kei, na którego odrodzenie czekamy już tyle czasu. Po bardzo długiej liście niepowodzeń i przeszkód, w końcu możemy przez dłuższy okres oglądać byłego TOP5 zawodnika rankingu ATP. Bardzo dobrze wyglądający Kei pokazuje się od świetnej strony przygotowania fizycznego, a także zaczyna coraz więcej pozwalać sobie na korcie pod kątem finezji i rodzaju zagrań. Widać, że jego poziom gry nie jest jeszcze na najwyższym poziomie, jednak sposób, w jaki radzi sobie z rywalami, zmierza do jego dyspozycji sprzed kilku lat, gdzie był groźny na każdej nawierzchni. Dodatkowo Nishikori powoli próbuje bić sobie rankingi, który będzie pozwalać mu na trafianie teoretycznie słabszych rywali w czołowych turniejach podczas ATP Tour, a także na Wielkich Szlemach. Japończyk z bardzo dobrej strony pokazał się już w Rotterdamie, gdzie dotarł do trzeciej rundy turnieju, a jego gra była mocno zaczynająca przypominać jego dawne miejsce w światowym szeregu. Bardzo waleczny w obronie zawodnik i tenisista o dynamicznej zmianie tempa w swojej grze. Są to cechy, które w jakiś sposób są odzwierciedleniem gry w stylu azjatyckim, jednak poziom Nishikoriego rośnie z turnieju na turniej. W Dubaju pokonał już Opelke i Goffina, co bardzo dobrze powinno wpłynąć na jego dyspozycję, gdyż byli to zupełnie różniący się od siebie zawodnicy i obaj sprawdzili jego dyspozycję defensywną, jak i ofensywną. Kei widać, że zaczyna mieć bardzo duży rodzaj taktyk przygotowanych na mecz, co może świadczyć o jego doświadczeniu i elastyczności w dopasowaniu rodzaju gry, do rzeczywistego pojedynku. Dzisiaj powinien łatwo poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem, ponieważ jestem zdania, że nie ma nic do stracenia i raczej nie będzie się oglądać na zbliżający się turniej w Miami, gdzie spokojnie powinien znaleźć się na liście startowej.

Jego teoretycznie słabszym przeciwnikiem, jest Słoweniec – Aljaz Bedene. Zawodnik o bardziej ziemnej specyfice gry i opierający bardzo dużą część swojej dyspozycji na serwisie. Aljaz jest graczem, nazwałbym go dniowym. Jego forma zależy od tego, jaką dyspozycję w danym meczu pierwszego podania posiada i od tego można wnioskować, czy mecz może wygrać, czy też nie. Zdecydowanie jeżeli chodzi o korty twarde, to widzę go na turniejach w hali, a nie na otwartych obiektach. Dodatkowo bardzo nie podobała mi się gra Bedene w jego dwóch meczach otwierających jego drogę w drabince. Bardzo miernie wyglądał w starciu z zawodnikiem, którego teoretycznie powinien łatwo zgarnąć i przejść do kolejnej rundy. To samo zdarzyło się w pojedynku z Lucky Looserem, którym był Włoch – Lorenzo Giustino. Momentalne męki i średnia 50% trafionego pierwszego serwisu, odzwierciedla jego dyspozycję na turnieju w Dubaju. Myślę, że Słoweniec nie będzie miał za dużo do powiedzenia w dzisiejszym starciu, a dodatkowo bardzo późno wchodzi w mecz, co postaramy się w naszym typie wykorzystać, a dzieje się to zupełnie odwrotnie, jak u jego dzisiejszego przeciwnika.

Co obstawiać?

Zdecydowanie bardziej podoba mi się w tym zestawieniu gra Japończyka, który powoli zaczyna odzyskiwać rodzaj gry, jakim straszył kilka lat temu, kiedy to był jednym z najlepszych i najgroźniejszych zawodników na światowych kortach. Kei coraz lepiej wygląda pod kątem meczowym i dlatego dzisiaj kieruje swój typ na jego wygranie pierwszego seta w meczu, a w końcowym rezultacie całego spotkania. Z tego typu zachęcam do skorzystania z oferty Fortuny! 

Fortuna
1.72
Nishikori wygra 1 set i mecz

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jelena Ostapenko – Jaqueline Adina Cristian

17.03.2021 r. – 18:00

Turniej zdecydowanie dla zawodniczek, które potrzebują nabrać trochę wiatru w żagle. Rosyjskie rozgrywki w hali w Petersburgu mają dosyć marną obsadę, jednak zgłosiły się tam zawodniczki, które faktycznie powinny wykorzystać swoją szansę. Dzisiejsze rywalki spotykają się po raz pierwszy w swoich oficjalnych meczach, jednak widzę tutaj sporą przewagę na korzyść wyżej rozstawionej zawodniczki, patrząc po tym, co prezentowały w swoich pierwszych meczach na kortach w Rosji. Z jednej strony mamy Jelene Ostapenko, która jest ustawiona z numerem 6 w tym turnieju. Bardzo solidny występ w poprzednim spotkaniu, gdzie wyżej rozstawionej w rankingu i o wyższym doświadczeniu od dzisiejszej rywalki zawodniczce, pozwoliła na wygranie tylko 4 gemów w całym spotkaniu. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że Łotyszka zdobyła aż 90% punktów przy własnym serwisie, co jest bardzo dobrym osiągnięciem, patrząc na kobiecy tenis. Jeżeli jest serwis, pierwszy jak i drugi, zostanie utrzymany na podobnym poziomie i będzie wyrządzał minimum tyle krzywd co w poprzednich starciach, to myślę, że możemy mówić o podobnym rezultacie, jaki widzieliśmy w jej pierwszym meczu. Ostapenko dobrze spisuje się od jakiegoś czasu i nie jest już zawodniczką, która mocno zgubiła formę w 2020 roku. Jest teraz na o wiele lepszej pozycji wyjściowej i myślę, że forma jest raczej wznosząca niż opadająca. Do tego aspekt chęci zdobycia jakiegoś trofeum, to przy takich zawodniczkach, jakie goszczą w Rosji, może ona położyć nacisk na ten turniej i liczę, że tak właśnie zrobi.

Tym bardziej że spotyka się z zawodniczką, której największym sukcesem jest wygrani turnieju ITF. To tyle ze zdobyczy i trofeów seniorskich, na półce młodej Rumunki. Doświadczenie zdecydowanie nie jest po jej stronie i uważam, że z jej rodzajem gry może ona się mocno pogubić przy narzuceniu presji przez Ostapenko. Musiała także przechodzić przez kwalifikacje, co z pewnością nie jest dobrym czynnikiem odnoszącym się do fizyczności i przygotowania do dużo bardziej wymagającego meczu. Bardzo męczyła się w spotkaniu z Lapko i dzięki kreczowi przeciwniczki udało jej się awansować do kolejnej rundy. Myślę, że przy sporej ilości błędów, jakie popełnia, a także małej znajomości poziomu światowego WTA, będzie ona miała spore problemy w wejście w mecz, a także w utrzymaniu mocnej dyspozycji, na czas całego trwania spotkania. Cristian ma jeszcze sporo czasu na wbicie się w czołówkę, a jak to często bywa w kobiecych pojedynkach, dzieje się to przez turnieje ITF, a w takich wydarzeniach, jak to w Rosji, jednak dużo większe szanse mają zawodniczki o większym doświadczeniu i o większych umiejętnościach rozegrania spotkań.

Co obstawiać?

W tym starciu stawiam, jako zdecydowaną faworytkę reprezentantkę Łotwy. Jelena gra bardzo przyzwoity tenis i zdecydowanie jest to wyższy poziom, niż ten, który prezentowała w nieudanych poprzednim roku. Powoli wraca do właściwej formy i wierzę w to, że turniej, w którym jest jedną z najwyżej rozstawionych zawodniczek będzie chciała bardzo mocno wykorzystać i poprawić sobie nieco statystyki na początek sezonu. W tym meczu gramy na handicap gemowy Ostapenko, a także zapraszam do skorzystania z bonusów, jakie przy rejestracji oferuje Fortuna, czyli bukmacher, u którego stworzyliśmy kupon! 

Fortuna
1.28
Ostapenko -2,5 handicap gemowy

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Dubel tenis 17.03.2021

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30. Do naszego kuponu można dodać coś od chłopaków ze strony i idealnie będzie to pasować do uwolnienia z podatku!

Zaloguj się aby dodawać komentarze