Dzisiaj odbędzie się ósma runda cyklu Speedway Grand Prix. Na tym etapie rozgrywek wiemy już więcej. Można śmiało stwierdzić, że o medale walczy już tylko połowa stawki. Pierwsza trójka w klasyfikacji generalnej to aktualnie Maciej Janowski, Jason Doyle i Patryk Dudek. Przeprowadzamy analizę oferty bukmacherskiej i wskazujemy typy na GP w Gorzowie. LVBet proponuje nowym użytkownikom darmowy zakład w wysokości 20PLN. Wykorzystaj bonus od LVBeta na dzisiejszy żużel.

Bartosz Zmarzlik – zwycięzca Polish Grand Prix 2017 – Gorzow                          

KURS 3,6

Bartosz Zmarzlik tak jak przed rokiem drugą część sezonu ma fantastyczną. Przed dwoma tygodniami zaczął pewny marsz w górę klasyfikacji generalnej. Mimo, że w tym momencie jest szósty i traci 10 punktów do trzeciego, to nie można go skreślać w walce o medale. Udowodnił to już dwa tygodnie temu, kiedy zwyciężył w Grand Prix po raz pierwszy poza swoim „domem”. Swoją wspaniałą dyspozycję potwierdza także w lidze polskiej i szwedzkiej. Wysunę wręcz tezę, że w sierpniu Bartosz Zmarzlik jest najlepszym żużlowcem na świecie. Zażegnał już swój pierwszy mały kryzys w karierze i teraz kroczy po kolejną wiktorię. Uważam, że sam fakt jego znakomitej jazdy powinien nam już wskazywać na możliwość wygranej rundy w GP. Jednak dzisiejsze zawody odbędą się w Gorzowie. Na stadionie, który jest domem Bartosza Zmarzlika. Nikt nie zna tego toru lepiej niż on. Kółka tego owalu mógłby pokonywać z zamkniętymi oczami i nadal obierałby najszybsze ścieżki. Sądzę, że Bartosz Zmarzlik ma nawet dzisiaj szanse na zdobycie kompletu wygranych. Warto spróbować zagrać na jego wygraną. Wykorzystując bonus bez depozytu od LVBeta uzyskamy 63,36PLN w wypadku wygranych zawodów Gorzowianina.

Bartosz Zmarzlik - typy żużelPatryk Dudek > Martin Vaculik               

KURS 1,75

Po ostatniej rundzie Grand Prix Patryk Dudek udzielał wywiadu będący bardzo smutny. Tłumaczył, że nie za bardzo wie co się dzieje z jego maszynami. Nie ma wątpliwości, że jego forma była spadkowa. Już się wydawało, że Duzers będzie w GP prezentował się tylko gorzej. Co ciekawe, przełamanie przyszło już dwa dni później podczas Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Od tego dnia Patryk Dudek prezentuje wyśmienitą formę. Martin Vaculik reprezentuje na co dzień Stal Gorzów, jednak jak już powszechnie wiadomo – tor na ligę i zawody indywidualne to często dwie różne sprawy, więc w tym przypadku nie dawałbym Słowakowi aż tak dużego atutu. Jednak w tym typie przede wszystkim upatrywałbym dobrej dyspozycji Patryka Dudka, który może nawet wjechać do gorzowskiego finału.

Kupon na GP GorzowaMasz swoje propozycje typów albo chcesz skomentować powyższe? Zapraszamy do grupy na facebooku, gdzie odbywają się luźne rozmowy na temat obstawiania zdarzeń żużlowych. Komentujemy swoje typy nawzajem, radzimy się, podpowiadamy i proponujemy co grać. Podziel się swoimi przemyśleniami i kuponami. Kliknij tutaj, aby przejść do grupy na facebooku.

Grając oba kupony płaską stawką 100PLN możemy wyciągnąć na czysto prawie 300PLN. Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze konta w LVBet, to teraz może być najlepszy moment, żeby to uczynić. Bukmacher ma w swojej ofercie powitalnej najbardziej pożądany bonus bez depozytu. Za samą rejestrację dostajemy 20PLN na darmowy zakład. Dzisiejsze Grand Prix wydaje się najlepszą okazją dla fanów żużla, żeby wykorzystać ten freebet. Dla lepszych emocji proponowałbym obstawić za tą kwotę na wygraną Bartosza Zmarzlika. Pozostanie jedynie obserwowanie, kibicowanie i cieszenie się potencjalną gotówką. Zarejestruj się już teraz i typuj Grand Prix Gorzowa za darmowe środki.

Bonus powitalny LvBet