Sparta Praga – Galatasaray: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Piłkarz Galaty podający piłkę

Gdzie oglądać Sparta Praga – Galatasaray? Jednym z najciekawszych czwartkowych spotkań w Lidze Europy będzie to w stolicy Czech. U siebie Sparta Praga postara się odrobić jednobramkową stratę z pierwszego starcia przeciwko Galatasaray. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online z rywalizacji Sparty z Galatasaray. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Sparta Praga – Galatasaray, transmisja na żywo w TV

Pierwsze spotkanie wymienionych wyżej ekip okazało się znakomitym widowiskiem! Po pełnym dramaturgii meczu to Galatasaray na własnym obiekcie finalnie wygrało 3:2, jednak sprawa awansu do kolejnej rundy wciąż jest otwarta! Wiele wskazuje, że czwartkowa batalia w Pradze znów okaże się świetnym do oglądania meczem! Niestety w Polsce nie będziemy mieli możliwości oglądania go na żywo w TV. Tego rodzaju transmisji zwyczajnie nie znajdziemy na żadnym kanale, jednak skorzystać będzie można ze streamów online! Nim więcej informacji na ten temat, poniżej aktualne kursy bukmacherskie, które obstawicie z poziomu aplikacji bukmacherskich:

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 09:16, 11 kwietnia 2024 09:16.

Sparta Praga – Galatasaray: transmisja i stream online za darmo

Winien Wam jeszcze jestem kluczową informację odnośnie terminu tego starcia. Będzie to oczywiście czwartek, 22. lutego 2024 roku i co istotne, godzina 21:00 polskiego czasu. Jeśli idzie o streamy online, to tu sytuacja wygląda już lepiej, aniżeli w przypadku transmisji w TV. Legalną i bezpieczną transmisję w sieci znajdziemy u operatora Viaplay, który w tym sezonie posiada prawa transmisyjne właśnie do rozgrywek Ligi Europy. Niestety minusem jest fakt, że by obejrzeć ten i inne mecze wymienionego turnieju, należy zapłacić realne pieniądze za odpowiedni pakiet, a miesięczny pakiet transmisji w Viaplay obecnie kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Sparta Praga – Galatasaray?

Finalnie okazuje się zatem, że na polskim rynku nie znajdziemy wielu rozwiązań pozwalających obejrzeć starcie Sparta – Galatasaray. W zasadzie jedyną legalną i w pełni bezpieczną możliwością będzie włączenie streamu online w serwisie Viaplay, gdzie znajdziemy obraz w jakości HD i polski komentarz! Podobną sytuację z transmisjami obserwujemy w przypadku innych potyczek w Lidze Europy i Lidze Konferencji. Na koniec polecam jeszcze zapoznać się z aplikacją mobilną Betfan, która jest zdecydowanie jedną z najlepszych na rynku. Powodzenia i masy emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze