Gdzie oglądać mecz Southampton – Brentford? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu. Gospodarze są mocnymi faworytami w tej rywalizacji i powinni tutaj sięgnąć po komplet punktów. Na pewno jednak będzie to interesujące starcie i warto je odpalić. Przejdźmy zatem do tego, gdzie można obejrzeć to starcie!

Southampton – Brentford – gdzie oglądać dzisiaj?

W Premier League we wtorek czeka nas tylko jedno spotkanie. O godzinie 20:45 zawodnicy Southampton zmierzą się u siebie z Brentford. Zdaniem wielu osób, w tym bukmacherów, o wiele większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Święci mają nieco osłabień w kadrze, ale jednak i tak powinni sobie poradzić z rywalami. Pamiętaj, że na Zagranie znajdziesz ciekawe propozycje zakładów na to starcie.

Southampton – Brentford: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Southampton – Brentford? To starcie będzie do obejrzenia bez płacenia za abonament dzięki eWinnerowi. Tutaj szczegóły tego, co musisz zrobić:

  1. zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+

ewinner voucher canal sport

Southampton – Brentford: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie tych ekip powinno być dość interesujące, a w TV będziesz mógł je obejrzeć jak pobierzesz na telewizor aplikację mobilną od Canal+ Online. Nic więcej nie musisz robić, jak dostałeś już voucher od eWinnera.

Southampton – Brentford: stream na żywo online

Stream online z meczu Southampton – Brentford włączysz również w aplikacji mobilnej od Canal+ Online. Ta świetnie działa i jedyne co potrzebujesz, to dobrze działającego internetu. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androidy, jak i iOS.

Southampton – Brentford: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Southamtpon – Brentford, to zerknij na kursy od bukmacherów. Gospodarze zdaniem wielu osób są mocnymi faworytami i powinni sięgnać po komplet punktów. Wskazują na to m.in. kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:18.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Southampton - Brentford?

Spotkanie Southampton z Brentford będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS TV i eWinnerze.

O której Southampton zagra z Brentford?

Starcie Southampton z Brentford będziesz mógł obejrzeć już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze