Wczoraj Anonymo w pięknym stylu zagwarantowało sobie nie tylko awans na Flashpoint, ale również poszło dalej w kwalifikacjach, dzięki czemu dziś walczy o awans do głównego finału całych rozgrywek. Pamiętajmy, że w tym momencie każdy kolejny pokonany rywal, to lepsze rozstawienie w głównym turnieju, a więc teoretycznie słabszy rywal na start turnieju! Główny cel jest już zapewniony, jednak Polacy ciągle mogą poprawiać swoją sytuację. Oprócz ich spotkania przyjrzę się dziś również dwóm meczom w ramach DreamHacka Masters Spring 2021! Ostatnio każdy dzień obfituje w ciekawe mecze, dlatego warto rozglądać się za różnymi propozycjami! Dajcie znać w komentarzach, czy będziecie oglądać spotkanie Polaków i czy waszym zdaniem mają szanse w walce z faworyzowanym Mousesports!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Mousesports – Anonymo
30.04.2021 r. Godz. 15:00

Nie mogę oczywiście zacząć inaczej, zwłaszcza że spotkanie rozpoczyna się już o 15:00! Mousesports są tutaj faworytami, głównie z uwagi na to, że dzieli ich prawdziwa przepaść w rankingu! Pomimo faworyzowania Myszy, ich gra w ostatnich dniach nie wyglądała bardzo dobrze, natomiast Anonymo grało jak prawdziwa drużyna z topu!  Z Compelxity walczyli jak równy z równym, a według mnie drużyna Konfiga jest w tym momencie na wyższym poziomie, niż ekipa Ropza, dlatego uważam, że Polacy wcale nie są skazani na porażkę w tym pojedynku i mają szanse poważnie namieszać. Jak dokładnie wyglądała gra obydwu zespołów w ostatnich kilku spotkaniach i na co konkretnie warto zwrócić uwagę przy typowaniu?

Mousesports z ostatnich pięciu rozgrywanych spotkań wygrali zaledwie dwa, przeciwko Havu oraz Faze. Ciągle są bardzo dobrą drużyną, jednak po prostu są w bardzo chwiejnej formie. Właśnie w tym widzę szansę dla Anonymo, którzy z kolei są teraz w wyśmienitej formie i każdy Polak, który oglądał ich spotkania jest pełen nadziei. Odłóżmy jednak patriotyczne przemyślenia na bok i skupmy się na statystykach. Najważniejszą mapą w tym spotkaniu według mnie będzie mapa Nuke lub Inferno, które prawdopodobnie zobaczymy jako pierwsze. Drużyna Snaxa zarówno na pierwszej jak i drugiej mapie ma obecnie lepsze statystyki, przy jednocześnie większej liczbie rozegranych spotkań! Musimy jednak dać na to delikatną korektę, bo oczywiście Mousesports zazwyczaj grało na wyżej notowanych rywali, zatem ich wyniki były też trudniejsze do osiągnięcia.

Podsumowując jednak, według mnie bardzo dobrą opcją na to spotkanie jest handicap w stronę Anonymo na pierwszej mapie. Będzie to prawdopodobnie ich wybór, co oczywiście nieznacznie zwiększa szanse! Wiele argumentów przemawia na korzyść Polaków, świetna forma Snaxa, dobra i rozplanowana gra całej drużyny, a dodatkowo spadek formy ich rywali. Nuke i Inferno to ich bardzo mocne mapy, na któych są przygotowani zarówno po stronie atakującej, jak i broniącej. Być może czynnik doświadczenia i po prostu indywidualności Mousesports zadecydują w kluczowych momentach i Anonymo nie uda się wygrać całego spotkania, jednak według mnie na spokojnie stać ich na zdobycie minimum 13 rund na pierwszej mapie!

Betfan
1.75
1 mapa handicap Anonymo(+3,5)

Baner grupy typerskiej facebook

Astralis – Complexity
30.04.2021 r. Godz. 16:45

Przechodzimy teraz do rozgrywek Dreamhach Masters Spring 2021, a tam ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Astralis a Complexity! Duńczycy wrócili do zmagań po odejściu z Device ze składu i w pierwszym spotkaniu przeciwko Extra Salt wyglądali naprawdę dobrze, a sam Bubzkji, który wskoczył do składu zanotował rating 1.34! Chociaż ich gra wygląda naprawdę dobrze, tak jednak nie był to bardzo wymagający rywal, na pewno na niższym poziomie niż Complexity, które dziś będzie próbowało pokonać Duńczyków! Udało im pokonać się niedawno Snaxa, to nie poradzą sobie z Astralis?

Według mnie to Complexity jest faworytem tego starcia, zwłaszcza że jest dopiero co byliśmy świadkami zmian w składzie ich rywali i oczywiście nie będą oni w stanie tak dobrze przygotować swojej gry. Kursy są dosyć wyrównane, bo jednak Astralis zawsze jest niebezpieczne. Sam uważam, że nie warto tutaj stawiać zwycięstwa którejkolwiek z drużyn, bo mecz może potoczyć się w każdą stronę w końcówkach. Uważam jednak, że każda mapa będzie bardzo wyrównana i faktycznie zwycięstwo na danej mapie będzie wynikać z lepszego wytrzymania presji właśnie pod koniec mapy i wobec tego nie chcę tutaj typować zwycięzcy!

Jest jednak jeden gracz w Complexity, który w ostatnich spotkaniach zadziwia wszystkich, co mecz zdobywając prawie 30 eliminacji na mapę, niezależnie czy grają przeciwko Anonymo, czy Mousesports. Konfig jest w tym momencie w wybitnej formie, i według mnie linia wystawiona na niego w takim meczu jak ten jest bardzo atrakcyjna. 42 eliminacje na dwóch mapach w spotkaniu przeciwko Astralis są jak najbardziej osiągalne dla niego, zwłaszcza po tym co pokazywał w ostatnich meczach. Wyrównane drużyny i będący w formie zawodnik to idealna kombinacja na over elimnacji!

Betfan
1.83
Konfig powyżej 41,5 eliminacji

 

Big – Heroic
30.04.2021 r. Godz. 20:00

Najpóźniejszy mecz dzisiaj w ramach Dreamhacka, jednak zapowiadający się nie mniej ciekawie niż te wcześniejsze! BIG, które ostatnio na zmianę pokazuje się na idealnie lub bardzo chwiejnie będzie walczyło z Heroic, które w ostatnim czasie boi się tylko Gambit, a i nie zawsze! Pojedynek wydaje się być bardzo interesujący, chociaż według mnie faworyt jest tutaj jasny, a ostatnie spotkania jeszcze mocniej mnie w tym przekonaniu utwierdziły! Przyjrzyjmy się jednak, jak dokładnie to wygląda i gdzie szukać mocnych i słabych stron obydwu stron!

BIG zagrało fenomenalnie w ramach turnieju FunSpark Ulti, gdzie, chociażby w finale powrócili ze stanu 0:2 przeciwko Extra Salt, jednak już chwilę potem w kwalifikacjach do IEM Summer przegrali oba spotkanie w bardzo szybkim tempie i pożegnali się z możliwością kwalifikacji. Widać więc, że ich forma nie jest ustabilizowana, co według mnie jest jedną z przyczyn, dlaczego to Heroic jest typowane jako faworyt w tym starciu. Według mnie BIG ostatnio prezentowało się nawet nieźle, jednak żaden z ich rywali, z którymi wygrywali nie był z najwyższej światowej półki, jak chociażby Gambit czy właśnie Heroic.

Moim zdaniem to właśnie ekipa Cadiana jest tutaj wyraźnym faworytem i szczerze mówiąc dziwię się, że niektórzy dają tak duże szanse na niespodziankę ze strony BIG. Heroic w ostatnich tygodniach jest dominatorem na światowej scenie i tak jak pisałem, jedynie Gambit jest dla nich godziwym rywalem. Duńczycy wygrywali dosłownie z każdym, a powrót do gry i zwycięstwo z Pain utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie mają oni żadnego dołka formy. Cadian, Refrezh ,Teses, ci zawodnicy są w wybitnej formie, i prowadzą swój zespół do zwycięstwa przeciwko każdemu rywalowi! Heroic jest świetnie zbudowane i zgrane, w ich grze wszystko może się podobać i według mnie powinni oni z łatwością zdominować niestabilne BIG!

Betfan
1.45
Heroic wygra spotkanie

 

 

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon Betfan 30.04

Zaloguj się aby dodawać komentarze