fot. pressfocus

Nadszedł czas na końcowe spotkania Blast Premier Spring Showdown 2021! Wygrani dzisiejszych meczów zagwarantują sobie udział w turnieju głównym oraz zgarną 30 tysięcy dolarów!! W pierwszym pojedynku zmierzą się ze sobą G2 oraz Spirit, natomiast w tym późniejszym występować będzie Heroic oraz Gambit! Ten drugi mecz zapowiada się oczywiście najciekawiej, ale przez to jest też moim zdaniem dosyć nieprzewidywalny, dlatego odpuścimy sobie typowanie go. W meczu G2 ze Spirit kursy jednak uformowały się dosyć interesująco i to na tym spotkaniu skupimy naszą uwagę. Zarówno jedna jak i druga drużyna ma ogromne ambicje, a przed nimi już ostatni krok! Pamiętajmy, że stawka jest bardzo wysoka, zatem spodziewamy się tutaj dużych emocji, świetnego przygotowania i walki do samego końca! Napiszcie w komentarzach co wy typujecie w dzisiejszych meczach i kto według was awansuje do głównego eventu!!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


G2 – Spirit
18.04.2021 r. Godz. 15:30

Tak jak pisałem, mecz G2 ze Spirit to mój główny temat dziś, a samo spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie! Spirit pozostaje ostatnio w cieniu Gambit, bo to ekipa Sh1ro jest drużyną z CIS, o której ciągle się mówi. Z pewnością są bardzo zmotywowani na wygranie dzisiejszego spotkania, jednak na ich drodze stoi G2, które z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, a zmiany w składzie i wskoczenie Jackza do składu przynosi nareszcie efekty. Ich gra jest dokładniejsza lepiej poukładana i po prostu bardziej przekonująca. Spirit natomiast w ostatnich tygodniach mierzyło się jedynie ze słabszymi rywalami, nie licząc porażki z Gambit. Ich ostatnie spotkanie z topową europejską drużyną odbyło się na początku lutego, czyli praktycznie miesiąc temu, czy będą w stanie dziś sprostać G2?

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Spirit, jednak patrząc na mecze obydwu drużyn w poprzedniej rundzie spodziewałem się o wiele bardziej wyrównanych kursów. G2 w serii przeciwko OG może nie było dominujące, jednak pokazało, że potrafią wytrzymać presję spotkania i wykorzystać swoje mocne strony na konkretnych mapach do przejęcia inicjatywy w spotkaniu. Dodatkowo mogliśmy zauważyć liczne inicjatywy, które podejmowali jako drużyna, co pokazuje, że praca taktyczna nie idzie na marne. Spirit natomiast nie przekonało mnie swoim występem przeciwko Dignitas i chociaż zgodnie z moimi przewidywaniami ten mecz zakończył się ich zwycięstwem, tak jednak musieli oni walczyć z nimi do końca, widać było braki w ich grze, które szczerze mnie zaskoczyły. Jeśli przyjrzymy się jednak ostatnim spotkaniom Spirit, to faktycznie dawno nie mierzyli się oni z najlepszymi i w rezultacie mógł ich spotkać spadek formy.

Baner grupy typerskiej facebook

Moim zdaniem jeśli G2 mądrze rozegra dziś fazę wyboru map, to oni będą w lepszej pozycji niż Spirit. Obydwie drużyny przy swoim zwyczajowym pierwszym wyborze decydują się na Dusta 2, jednak G2 w meczu przeciwko OG przekonało się, że nie zawsze jest to ich najlepsza mapa. Według mnie G2 powinno dziś wybrać Inferno, gdzie notują fenomenalną serię zwycięstw, Mirage lub Nuke, a Dusta pozostawić Spirit. Jeśli ułożą draft pod siebie, a z racji tego, że są obecnie niżej w rankingu to będą mieć taką możliwość, to inicjatywa będzie po ich stronie, a to właśnie mapa Inferno i dominacja na niej zapewniły im udział w tym meczu.

Podsumowując, według mnie G2 ma jak największe szanse wygrać ten mecz, zwłaszcza że Spirit nie jest obecnie w swojej topowej formie. Ekipa Niko natomiast wygląda z meczu na mecz coraz lepiej, co również potwierdza w wywiadach trener zespołu. Jackz po powrocie do składu nareszcie świeci formą i dominuje swoich rywali w każdym meczu. Również starszy z braci Kovac, Hunter jest w naprawdę wybitnej formie i po prostu rozjeżdża oponentów na serwerze. Sam koncept z ułożeniem gry pod dwóch snajperów: Niko i Amanka również zaczyna przynosić oczekiwane rezultaty. G2 po zmianach i odsunięciu francuskiej legendy od składu wygląda z każdym tygodniem coraz lepiej, a dzisiejszy mecz jest idealną okazją, żeby podsumować okres zmian awansem na główny turniej Blast. Kurs na G2 w Betfan jest tak wysoki, że rekompensuje według mnie ryzyko, dlatego też gram singla na zwycięstwo G2 w tym meczu!!

Betfan
2.33
G2 Esports wygra spotkanie

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon betfan esport 18.04.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze