W drugim półfinałowym meczu dojdzie do konfrontacji drugiego gospodarza turnieju ze świetnie dysponowaną kadrą Włoch. Czy Słoweńcom „pomogą ściany”? Czy może to Włosi uciszą publikę? Czy dwójka gospodarzy zmierzy się ze sobą w wielkim finale? Każda z opcji jest równie prawdopodobna. Wszystko za sprawą tego, jak wysoki poziom prezentują w tym turnieju zarówno słoweńscy jak i włoscy siatkarze. Rozpoczęcie ich rywalizacji jest planowane na godzinę 21:00. Kupon związany z tym spotkaniem stawiam w Superbecie.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Słowenia – Włochy: typy i kursy

Pierwszym z tego typu wskazań jest – analogicznie, jak przy półfinałowym meczu biało – czerwonych – to, kto zwycięży w tej konfrontacji. Kurs na triumf Słoweńców jest ustabilizowany na poziomie 2.90, a na Włochów na 1.42. Italia jest większym faworytem, gdyż do tej pory lepiej zaprezentowała się na przestrzeni turnieju. Pewnie wygrywali w grupie i tak naprawdę mają za sobą tylko jedno trudne starcie. Tak, mam na myśli te, które zakończyło się po tie-breaku, czyli z Francuzami. Z Niemcami mimo, że stracili seta, zaprezentowali wyrachowaną siatkówkę. Z kolei Słoweńcy szarpali się w fazie pucharowej zarówno z Niemcami, jak i Ukrainą.

Kolejnymi interesującymi wskazaniami jest to, ile punktów na przestrzeni całego spotkania zdobędą obie reprezentacje. Co ciekawe, w Superbecie mamy taką samą wycenę na to, że zgarną zarówno mniej lub więcej niż 182 oczka. Kurs jest ustabilizowany na poziomie 1.90. Według mnie jest to typ dosłownie 50% na 50%, ponieważ wszystko jest uzależnione od tego, czy Słoweńcy dobrze wejdą w mecz. Jeżeli ponownie z kłopotami, wówczas Italia powinna ich rozbić. Wszystko za sprawą tego, że kiedy Italia na tegorocznym mundialu dostrzega słabość/słabości rywala, natychmiast bezwzględnie je wykorzystuje.

Następnymi ciekawymi, aczkolwiek ryzykownymi wskazaniami są te, które wiążą się z tym, kto zwycięży w danej partii. Jeśli sądzisz, że którakolwiek z pierwszych trzech odsłon zakończy się na korzyść Słoweńców, spotkasz się z wyceną na poziomie 2.30; a jeśli chciałbyś typować, którą ugrają Włosi, to spotkasz się w każdym z trzech przypadków z kursem ustabilizowanym na 1.55. Od siebie zagram coś innego, ale jeżeli chciałbyś pokusić się o obstawienie, jakim wynikiem może zakończyć się to spotkanie, to najrealniejszymi wydają się opcje ze zwycięstwem trzy do jednego którejkolwiek ze stron lub trzy do zera po stronie Włoch. Italia jest w zbyt dużym gazie, by przegrać do zera. Kurs ze wskazaniem na Włochów w tym przypadku wynosi 3.60 na pierwsze i 3.30 na drugie wskazanie, a na to, że Słoweńcy wygrają trzy do jednego mamy wycenę ustabilizowaną na poziomie 6.50.

Słowenia – Włochy: statystyki

  • Słoweńcy w fazie pucharowej najpierw po czterech setach uporali się z kadrą Niemiec, a następnie na przestrzeni takiej samej długości meczu z zespołem z Ukrainy.
  • W fazie grupowej Słoweńcy zanotowali zwycięstwo do zera nad Kamerunem, odnieśli porażkę z Francją do dwóch i pokonali do zera podopiecznych Michała Winiarskiego.
  • Odnośnie do formy siatkarzy z Włoch w grupie, to należy przyznać i docenić, że nie stracili w niej ani seta. Pewnie ograli Kanadyjczyków, Turków i Chińczyków.
  • Z kolei Włosi w fazie pucharowej najpierw zwyciężyli do jednego w meczu z Kubańczykami, a później po tie-breaku nad Francuzami.
  • Od 2018 roku kadry te zmierzyły się ze sobą 6-krotnie w oficjalnych meczach i 4 razy lepsi okazywali się siatkarze reprezentacji Italii.
  • Ostatnim razem te zespoły zmierzyły się ze sobą 25 czerwca i wówczas spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Włochów.
  • W historii ich rywalizacji aż trzykrotnie mecze kończyły się po 3 setach, a raz (w 2021 r.) po tie-breaku.
  • Bilans ich ostatnich 5 gier prezentuje się w ten sposób, że Słoweńcy mają: W – P – W – W – W, a Italia: W – W – W – W – W.
  • Na przestrzeni całego turnieju zarówno Włosi jak i Słoweńcy identycznie dobrze prezentują się w ataku, przyjęciu i serwisie. Jednak w bardziej nerwowych momentach meczów, chłodniejszą głowę zachowują siatkarze reprezentujący Italię.

Słowenia – Włochy: mój typ

Ze swej strony gram na to, że obie reprezentacje w premierowej odsłonie zdobędą więcej niż 45 punktów. Kurs na to zdarzenie jest ustabilizowany na poziomie 1.72. Sądzę, że tak się stanie, analizując powyższe składowe, jak i ich poprzednie mecze na siatkarskich mistrzostwach świata, a także ich bezpośrednie konfrontacje. Dość powiedzieć, że kiedy ostatnim razem te reprezentacje mierzyły się ze sobą, to w czerwcu tego roku Włosi wygrywali w pierwszej partii do dziewiętnastu nad Słowenią.

Tylko, że wtedy Słoweńcy nie byli jeszcze w optymalnej dyspozycji, tj. byli w trakcie procesu budowania kadry na czempionat, którego są współgospodarzem. Z kolei siatkarze Italii zaliczali wówczas jeden z tzw. turniejów życia, i to praktycznie każdy z nich. Ważne jest również to, że nie inaczej jest tym razem. Dlatego też stawiam na to, że czeka nas prawdziwy siatkarski festiwal wspaniałej gry, która może zakończyć się nawet grą na przewagi już w premierowej odsłonie.

Słowenia – Włochy: BONUS od Superbetu

Tym razem kupon związany z siatkarskim typowaniem stawiam w SUPERBET. Gram z nimi, gdyż mają bardzo ładne kursy bogatą ofertę bukmacherską, a także wiele kapitalnych BONUSÓW. W jaki sposób można je zgarnąć? Wystarczy założyć konto, rejestrując je z naszym kodem promocyjnym.

Dzięki temu możesz otrzymać np. 100% do 200 złotych od depozytu, zakład bez ryzyka do 1300 złotych, 34 złote na darmowy zakład i 20 zł za korzystanie z ich aplikacji mobilnej. Dzięki temu wszystkiemu możesz mieć nawet 1554 złotych na start z SUPERBET-em!

A jeśli chcesz sprawdzić, jak idzie mi typowanie siatkarskich spotkań, by nie obstawiać np. tego meczu w ciemno, wystarczy, że zajrzysz do zakładki o nazwie: TYPY – Siatkówka.

Propozycja typu:

Typ na mecz Słowenii z Włochami na MŚ

 

fot. Piotr Matusewicz/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze