Słowenia – Norwegia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.09.2022

Słowenia - Norwegia gdzie oglądać

Słowenia – Norwegia: gdzie oglądać mecz i kto oferuje stream live? W 5. kolejce Ligi Narodów drugiego poziomu rozgrywek czeka nas starcie pomiędzy liderem a ostatnią drużyną grupy. Faworytem są więc przyjezdni ze Skandynawii. Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać pojedynek Słowenia – Norwegia, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Słowenia – Norwegia gdzie obejrzeć

A więc gdzie oglądać pojedynek Słowenia – Norwegia za darmo? Transmisje z Ligi Narodów oferuje przede wszystkim Polsat Sport. Tak naprawdę żaden z bukmacherów nie posiada dostępu do streamów na żywo z tych międzynarodowych rozgrywek. Z dobrą ofertą wychodzi jednak Fuksiarz, dzięki któremu otrzymasz voucher do Polsat Box Go. To właśnie tam obejrzysz najciekawsze pojedynki Ligi Narodów, ale nie tylko. A poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, na temat tego, co należy zrobić, aby obejrzeć mecz Słowenia – Norwegia:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto maksymalnie w przeciągu siedmiu dni i obstaw dowolny kupon
  3. Skorzystaj z czatu dla gracza i napisz o dostęp do Polsat Box Go
  4. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu i oglądaj spotkania Fortuna 1. ligi, w tym chociażby Słowenia – Norwegia

Słowenia – Norwegia, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Słowenia – Norwegia, jak i innych spotkań Ligi Narodów dostępna jest na kanałach Polsatu. Jeśli więc jesteś fanem rozgrywek międzynarodowych, to możesz wykupić dostęp do Polsat Box Go. Wiąże się to jednak z uiszczaniem comiesięcznej opłaty abonamentowej. Z dobrą opcją wychodzi jednak Fuksiarz, dzięki któremu otrzymasz miesięczny dostęp do Polsat Box Go, a co za tym idzie – zobaczysz piłkarskie spotkania zupełnie za darmo. 

Polsat Box Go z Fuksiarzem

Słowenia – Norwegia: transmisja i stream online za darmo

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, praktycznie żaden z bukmacherów nie posiada praw do transmitowania spotkań z Ligi Narodów. Z tego też względu, jeżeli chcesz zobaczyć stream live chociażby z meczu Słowenia – Norwegia, potrzebujesz dostępu do kanałów Polsatu. Żeby otrzymać darmowy dostęp wystarczy założyć konto i obstawić zakład. Wtedy otrzymasz voucher do Polsat Box Go na całe 30 dni!

Gdzie oglądać Słowenia – Norwegia?

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Słowenia – Norwegia, warto przyjrzeć się nieco bliżej bonusom bukmacherskim, które otrzymasz na start od każdego z legalnych bukmacherów. W Fuksiarzu poza voucherem do Polsat Box Go, otrzymasz także połowę postawionej stawki z zakładu bez ryzyka do 500 PLN!

Gdzie znajdę transmisję live z meczu Słowenia - Norwegia?

Stream live zobaczysz dzięki Fuksiarzowi!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze