Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (23.04.2022)

zawodnik termalici gratulujący kibicom

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza? To spotkanie będzie pokazane w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a szczegóły znajdziesz niżej! Starcie tych ekip na pewno nie będzie nudne dla kibiców, bo spodziewamy się dobrego widowiska i kilku goli, więc na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom!

ewinner, baner, canal online

Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza, gdzie oglądać

Obie drużyny do tego spotkania podejdą nieco osłabione, ponieważ po stronie gospodarzy brakuje Gretarssona oraz Iskry, a po stronie gości nie zagrają Kozulj i Zyra. Pomimo tego i tak spodziewamy się dobrego widowiska, bo obie ekipy mają o co grać. Śląsk jeszcze wcale nie jest pewien utrzymania, natomiast Termalica w przypadku wygranej może włączyć się do walki o utrzymanie. Na pewno będzie to dobre widowisko, które warto obejrzeć.

Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza będzie do obejrzenia w kilku miejscach. Canal+ zazwyczaj dba o bardzo wysoką oprawę meczów, które pokazuje. Tak też powinno być tym razem, a stream online z rywalizacji tych ekip obejrzysz m.in. w:

  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

Warto jednak wspomnieć, że dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online i odpalić to starcie bez opłat – o szczegółach piszemy niżej!

Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza będzie dostępna, jak spełnisz poniższe zasady. Wystarczy zarejestrować się w eWinner i wykonać kilka rzeczy, a dzięki temu odbierzesz voucher do Canal+ Online i będziesz mógł obejrzeć starcie tych ekip za darmo.

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Za rejestrację w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy powitalne. Obstawiając razem z nimi możesz w prosty sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji!

Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Canal+ Online, a dokładnie to w aplikacji na telefony oraz przeglądarce. Możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, dzięki czemu będzie mógł obejrzeć to starcie będąc nawet w podróży!

Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza sprawdź jeszcze, jakie kursy są dostępne u bukmacherów. U polskich operatorów można znaleźć ciekawe zakłady m.in. na rynek 1X2, czyli to, kto wygra dane spotkanie:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Śląska z Termalicą?

Mecz Śląska z Termalicą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Śląsk zagra z Termalicą?

Rywalizacja tych drużyn została zaplanowana na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze