Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań? To spotkanie będzie pokazane w Canal+ Sport oraz Canal+ Online – szczegóły znajdziesz niżej! Co zrobić, żeby obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie wszystkiego się dowiesz na ten temat, a na pewno warto się tym zainteresować!

ewinner, baner, canal online

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, gdzie oglądać

Lech Poznań do spotkania ze Śląskiem Wrocław podejdzie jako faworyt. Goście teoretycznie mają więcej argumentów po swojej stronie, ale jeszcze musi się to przełożyć na ich dyspozycję, a to wcale nie będzie takie proste. Śląsk gra w kratkę, chociaż teraz ma akurat dwie wygrane z rzędu, ale jedna z nich padła w towarzyskim spotkaniu z Chrobry Głogów, gdzie Wrocławianie i tak stracili dwa gole. Śląsk z kolei przeplata remisy z porażkami, więc nie jest w najlepszej sytuacji. Spotkanie tych ekip będzie pokazane w kanałach sportowych Canal+, a więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań będzie do obejrzenia w kilku miejscach. Wszystko przez to, że Canal+ zadbało o to, aby transmitować Ekstraklasę w szerokim paśmie nadawania. To spotkanie będzie do obejrzenia w:

  • Canal+ 4K Ultra
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

W każdym z tych miejsc będziesz mógł obejrzeć spotkanie tych drużyn. Warto jednak wspomnieć, że dzięki eWinnerowi możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online i odpalić to starcie bez opłat!

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zarejestrować się w eWinner i spełnić kilka warunków, a dzięki temu odbierzesz voucher do Canal+ Online i będziesz mógł obejrzeć starcie tych ekip bez opłat.

  • Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod ZAGRANIE
  • Zagraj dowolny kupon
  • Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  • Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner jest także bonus do odebrania, o czym warto pamiętać. Dzięki niemu możesz np. grać bez ryzyka!

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Canal+ Online, a dokładnie to w aplikacji na telefony oraz przeglądarce. Dzięki temu możesz wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Śląsk Wrocław – Lech Poznań sprawdź jeszcze, jakie kursy są dostępne u bukmacherów. W ich ofercie można w końcu znaleźć ciekawe zakłady z wysokim value i zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:43.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań?

Starcie Śląska Wrocław z Lechem Poznań będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Śląsk Wrocław zagra z Lechem Poznań?

Mecz Śląska z Lechem zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze