Już dziś przed nami finały zarówno dolnej jak i górnej drabinki turnieju, a w obydwu spotkaniach mamy naprawdę bardzo ciekawe spotkania. Oczywiście najwięcej fanów zgromadzi pojedynek G2 Esports oraz Mousesports, do czego również nawiązałem w tytule artykułu. Samuraje w postaci G2 grają fenomenalnie od czasu zmian w składzie i wprowadzenia Jackza do składu, jednak największymi gwiazdami są oczywiście Niko i Hunter, którzy prześcigają się w tym, kto zdobędzie więcej eliminacji w spotkaniu. Dziś jednak czeka na nich rywal, który podczas turnieju Flashpoint przeżywa prawdziwe odrodzenie, bo Mousesports nie przegrało żadnego z czterech ostatnich spotkań, co więcej, nie stracili nawet żadnej mapy, a grali na naprawdę solidne ekipy jak BIG czy Astralis. Dziś przed obydwoma drużynami prawdziwy test umiejętności, a ten, kto go zaliczy będzie mógł zadomowić się w wielkim finale całego turnieju!!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 280PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegółyMousesports – G2 Esports
27.05.2021 r. Godz. 18:00

Niektórzy powiedzieliby, że to dosyć wczesna pora jak na hit dnia, jednak według mnie słońce za oknem nie zmieni ilości emocji, jakie będą płynąć z tego spotkania. G2 Esports jest obecnie moim zdaniem najbardziej obiecującą drużyną na świecie. Często w wywiadach Nexa podkreślał, że zmiany w składzie wymuszają na nich ciągłą poprawę błędów i adaptację do nowych warunków, jednak mało kto spodziewał się, że praca nad grą drużyny tak szybko zacznie przynosić efekty. Awans do top4 rankingu hltv, pokonywanie coraz trudniejszych rywali z coraz większą łatwością, G2 z meczu na mecz się rozpędza i nie chodzi mi tutaj tylko o perfekcyjną formę strzelecką kuzynów Kovac, ale przede wszystkim o coraz lepiej zorganizowaną grę drużynową, mądre decyzje co do ekonomii, odbijania site’ów i ogólnie pojętej taktyki i opanowania. G2 jest według mnie w tym momencie jedną z najlepszych drużyn na świecie i jednym z głównych faworytów do wygrania całego turnieju Flashpoint.

I chociaż zgadzam się w zupełności z tym co przed chwilą napisałem, tak jednak wczoraj uważałem, że Manchester United jest lepszym zespołem od Villarealu, a to jednak Hiszpanie dziś się cieszą ze zdobycia trofeum. I nie chcę mówić, że tutaj również G2 nie da rady pokonać swoich oponentów, jednak trzeba zauważyć w jak kosmicznie dobrej formie jest obecnie ekipa Mousesports. Nie jest to tak jak w przypadku G2 powolne budowanie i ulepszanie swojej gry, a po prostu wystrzał formy każdego z zawodników podczas turnieju Flashpoint. Cztery wygrane spotkania, brak straconej mapy, wszyscy zawodnicy z ratingiem powyżej 1.10, te wszystkie liczby przekonują do siebie Mousesports i G2 z pewnością również podchodzi do swojego rywala z szacunkiem i będą przygotowani na różne sztuczki po stronie Myszy.

Według mnie najlepszym typem na to spotkanie jest over 2,5 map. Obydwie drużyny są w świetnej formie, co potwierdzają tylko wyniki i klasa rywali, jakich spotykali na swojej drodze. Stawka spotkania również jest bardzo wysoka, bo przegrany będzie musiał zmierzyć się z rywalami z dolnej drabinki, a tam czekają bardzo mocne drużyny, Ninjas in Pyjamas oraz Heroic. Wygrana w dzisiejszym meczu znacząco ułatwia sprawę, zatem obydwie drużyny będą maksymalnie skupione i zmotywowane na zwycięstwie. Ostatnim argumentem, wynikającym już ze statystyk jest fakt, że map pool obydwu drużyn nie pokrywa się, zatem spodziewam się po prostu wymiany pierwszych dwóch map przez obydwie ekipy i to dopiero trzecia mapa będzie potrzebna do wyłonienia zwycięzcy tego spotkania!!


STS
1.95
Powyżej 2,5 map w meczu


Baner grupy typerskiej facebook


Complexity – Sprout

27.05.2021 r. Godz. 18:00

Drugie spotkanie, które przyciągnęło moją uwagę to mecz o dziesiąte miejsce pomiędzy Complexity a Sprout! Faworytami tego pojedynku są oczywiście gracze tej pierwszej drużyny, jednak Sprout już pokazywało, że potrafi często postawić się o wiele lepszym drużynom i zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Pomimo odpadnięcia z głównej drabinki turnieju, mecz ten jest bardzo ważny dla obydwu ekip, bo dodatkowe 100 punktów RMR piechotą nie chodzi. Niemcy walczyli jak równy z równym z BIG, FPX, więc nie wydaje mi się, żeby byli łatwą przekąską dla mającego spadek formy Complexity.

Przede wszystkim chciałbym się tutaj skupić na pierwszej mapie, bo chociaż we Flashpoincie zasady są bardzo dziwne, tak jednak wszystko wskazuje na to, że jako pierwsi mapę będą wybierać zawodnicy Sprout, są oni niżej w rankingu a dodatkowo to oni spadli z “górnej” drabinki, co w tym turnieju było zasadą co do pierwszeństwa wyboru map. Najczęstszym wyborem niemieckiej ekipy jest Dust 2 i pokazują oni tam bardzo wysoki poziom, o czym może świadczyć seria pięciu wygranych pojedynków z rzędu. Dodatkowo Complexity zupełnie nie radzi sobie na tej mapie, oni natomiast przegrali już czwarte spotkanie właśnie na Duście. Według mnie Sprout będzie miało dużą przewagę właśnie na pierwszej mapie, dlatego też to na niej się skupiam w dzisiejszej analizie.

Dodatkowo w oko wpadł mi typ na eliminacje gracza o nicku Spiidi, na którego linia na pierwszej mapie wystawiona jest na poziomie 14,5 zabójstw. Według mnie jest to bardzo niska linia i wystarczy, że będziemy mieć dosyć wyrównaną mapę i bardzo łatwo jest przekroczyć tę barierę. Ten zawodnik w ciagu ostatnich piętnastu map, osiągał wymaganą linię w 66% przypadków, zatem jedynie, na co trzeciej mapie osiągnął on mniejszą liczbę eliminacji. Jeśli spojrzymy jednak na jego występy jedynie na mapie Dust 2, to szybko zobaczymy, że w ostatnich czterech występach na tej mapie zdobywał on kolejno: 25,30,23,24 eliminacje, co znacząco przewyższa wystawianą dziś linię.

Podsumowując, korzystamy tutaj z faktu, że to Complexity jest wyraźnym faworytem, natomiast Sprout nie jest wcale słabszą ekipą i potrafi napsuć krwi tym “największym”. Dodatkowo linia wystawiona na Spidiego jest naprawdę niska i przy delikatnej pomocy ze strony zespołu i wyrównanej pierwszej mapie linia ta jest w stanie zostać pokryta z łatwością. Jego występy może nie są w 100% wyśmienite, jednak w zdecydowanej większości spotkań stawał on na wysokości zadania i dostarczał swojej drużynie potrzebne eliminacje. Tak jak wskazywałem wcześniej, najlepiej prezentuje się na mapie Dust 2 i to właśnie ta mapa według mnie zostanie wybrana jako pierwsza. Nawet jeśli okazałoby się, że inna mapa została wybrana, to linia i tak jest bardzo niska i według mnie jest dużo czynników sprzyjających temu typowi!


STS
1.70
Spiidi powyżej 14,5 eliminacji na pierwszej mapie

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon sts 27.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze