Sobotnie typy League of Legends European Championship okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zgarnęliśmy prawie dwu krotność stawki. Na niedzielę mamy kolejne propozycje, tym razem pod lupę bierzemy starcia Vitality oraz G2 Esports. Super drużyna na razie ma bilans 0-2 i w pierwszych spotkaniach nie wyglądała najlepiej, ale dzisiaj zagra z exceL, więc może liczyć wreszcie na punkty. Samuraje z kolei w hicie dnia zagrają z MAD Lions!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – exceL: typy, kursy i zapowiedź meczu (16.01.2022)

W piątkowych spotkaniach do zysku zabrakło dobrej dyspozycji ze strony Team Vitality. W sobotę nie wzięliśmy już ich pod uwagę i zgarnęliśmy prawie dwu krotność stawki. Co prawda BrokenBlade ostatnią eliminację, potrzebną nam do rozliczenia kuponu na plus, zdobył w ostatnich sekundach, ale wcześniej miał sporo pecha, a okazji do zdobycia fragów było o wiele więcej. Dzisiaj pod lupę raz jeszcze weźmiemy Vitality, ale tym razem nie stawiamy na ich wygraną. Zespół super gwiazd jest mocno chimeryczny, dalej nie wiemy, gdzie jest jego sufit i na co ich stać na dłuższą metę.

exceL z kolei pokazało, że może powalczyć o ósmą, czy może nawet siódmą lokatę, ale raczej ich nie stać na awans do play-offów. W końcu TOP 5 jest bardzo mocno obsadzone, a o ostatnie miejsce w fazie pucharowej powalczą też Misfits, czy BDS, więc exceL może mieć spore problemy. Tym razem przyjdzie się im zmierzyć z groźnym Vitality, a więc zdecydowanie exceL nie jest faworytem. Niemal na każdej pozycji bezpośrednie porównanie z VIT wypada dla nich gorzej.

Co typuję?

Z całą pewnością, po dotychczasowych dwóch spotkaniach Vitality w League of Legends European Championship, możemy stwierdzić, że najważniejszym zawodnikiem dla tego zespołu będzie Perkz. Popularny mid laner dotychczas nie pokazał jeszcze nawet 1/5 swoich umiejętności. Dobrze przecież wiemy, jak grał np. w G2 Esport. Dzisiaj będzie miał więc świetną okazję, żeby udowodnić, iż dalej może być jednym z najlepszych na świecie. VIT ściągnęło go po to, żeby grać wokół niego, więc stawiamy tutaj na to, iż Perkz zdobędzie łącznie co najmniej pięć eliminacji. Jak nie jesteś przekonany co do tego typu, to pamiętaj, że możesz to zagrać z bonusem w STS!

STS
Perkz +4.5 eliminacji

baner, grupa fb
fot. zagranie

MAD Lions – G2 Esports: typy, kursy i zapowiedź meczu (16.01.2022)

Drugim spotkaniem, któremu się przyjrzymy bliżej, jest starcie MAD Lions z G2 Esports. Samuraje dotychczas mają na koncie dwa zwycięstwa i świetnie się prezentowali zarówno w starciu z exceL, jak i Astralis. Prawdziwy test ich możliwości jednak będzie dopiero dzisiaj. Jankos i spółka o godzinie 21:00 zmierzą się z MAD Lions. Co ciekawe, Lwy przegrały w sobotę na SK Gaming, co było niespodzianką. Tym razem więc muszą zwyciężyć, jeżeli nie chcą, żeby fotel lidera im uciekł.

Samuraje w latach świetności nie miały problemów z robieniem wyniku 3:0 w superweeku, ale trzeba pamiętać, że później nastał kryzys w szeregach organizacji Ocelote’a. Teraz jednak nowy skład pokazuje, że swoim planem na grę wraca do korzeni. Podkręca drafty, doskonale rozumie, jak grać na mapie i wie kiedy walczyć o ważne obiekty. To właśnie te dwie rzeczy zadecydowały, że G2 ma bilans 2:0, a nie np. 1:1. Dla Samurajów ważne będzie to starcie, ponieważ mają okazję zostać samodzielnym liderem, a nie dzielić tę lokatę razem z Fnatic oraz Rogue.

Co typuję?

Jeżeli chodzi o typy na mecz MAD Lions – G2 Esports to na pewno warto rozważyć przede wszystkim zwycięstwo drugiej z tych ekip. Samuraje są stawiani w roli underdogów, co można zrozumieć, bo MAD jest w końcu dwukrotnym mistrzem Europy z ubiegłego roku. Z drugiej jednak strony do składu G2 świetnie wkomponowali się BrokenBlade oraz Targamas, o czym pisaliśmy przy okazji innych esportowych typów. Sam Flakked jeszcze nie miał okazji się pokazać, ale myślę, że to akurat kwestia czasu. Samuraje mają ogromne zasoby jeżeli chodzi o uniwersalność, co było widać np. w sobotę, gdy Flakked wybrał Seraphine. Ze względu właśnie na to dzisiaj typujemy wygraną G2 Esports!

STS
G2 Esports wygra mecz
kupon, sts, league of legends
fot. sts

Obrazek w tle: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze