fot. Norbert Barczyk/ pressfocus

Ostatni kupon w grupie dosyć łatwo trafiliśmy kupon, dlatego też dziś zostajemy w ramach rozgrywek ESL Pro League i typujemy kolejne dwa spotkania, ponownie z udziałem Natus Vincere oraz Furii. Ekipa S1mpla ostatnio nie poradziła sobie z Gambit, zatem dzisiejszy mecz jest dla nich obowiązkowy do wygrania. Czy jednak Mibr będzie umieć czymś zaskoczyć i będziemy świadkami już kolejnej niespodzianki podczas tych rozgrywek? Na koniec zostawiamy sobie starcie Cloud9 z Furią, która jak do tej pory pozostaje niepokonana. Czy dziś wieczorem to ulegnie zmianie? Zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natus Vincere – Mibr
22.03.2021 r. Godz. 15:30

Dla Natus Vincere powoli zaczyna robić się nieciekawie! Porażki z Furią oraz Gambit wykluczyły ich z walki o pierwsze miejsce w grupie, teraz zostało im po prostu zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Na ten moment NaVi zajmuje czwarte miejsce w swojej grupie, będąc tuż za Cloud9, jednocześnie samemu mając za plecami Mibr, z którymi właśnie zmierzą się dzisiaj. Porażka w dzisiejszym spotkaniu sprawi, że ich los nie będzie już w ich rękach, co jest najgorszą sytuacją dla każdej drużyny. Wobec tego możemy przewidywać, że NaVi będzie dziś maksymalnie skupione i nastawione na zwycięstwo, czego jednak możemy spodziewać się po ich przeciwnikach?

Mibr obecnie nie jest w najlepszej formie i to oględnie mówiąc. Wygrywają oni zaledwie 36% swoich spotkań, a są to zwycięstwa przeciwko drużynom drugiego, lub nawet trzeciego tieru. Ich forma od pewnego momentu po prostu się nie poprawia, co zresztą widać podczas tej ligi, jedyna wygrana z TeamOne, po zaciętym boju zakończonym na trzeciej mapie. Mibr jest po prostu w tym momencie kiepską drużyną, bez konkretnego planu na grę, bez ułożenia swojej gry, co może dawać rezultaty w grze przeciwko słabszym rywalom, jednak przeciwko NaVi z pewnością nie będzie wystarczające. Ich spotkanie przeciwko Furii idealnie pokazało błędy i luki w ich grze i niestety, ale nie da się ich załatać w kilka dni, dlatego też są oni spisywani na porażkę w meczu z drużyną Electronica.

Natus Vincere co prawda również nie jest w swojej szczytowej formie, jednak musimy pamiętać o dwóch kwestiach. Po pierwsze NaVi często powoli rozpędza się w dużych turniejach, i dopiero w sytuacji zagrożenia pokazują swoją prawdziwą siłę, a ich sytuacja w grupie z pewnością działa na nich motywująco. Wygrana tego meczu jest dla nich po prostu obowiązkiem, w innym wypadku będą oni bardzo blisko do odpadnięcia z całego turnieju. Dodatkowo nie możemy zapominać o tym, że mieli oni dwa tygodnie na przygotowanie się do tych rozgrywek, zatem z pewnością doskonale przyjrzeli się grze Mibru i wiedzą gdzie są ich słabe punkty, zatem nie będą podchodzić do meczu nieprzygotowani.

Podsumowując, NaVi jest faworytem tego starcia, ewentualna przegrana sprawia, że są oni na krawędzi eliminacji z turnieju, a ich przeciwnikiem jest drużyna bez wyraźnego planu na grę, drużyna niepoukładana. Dodatkowo Mibr nie ma jakiejś mapy, która jest ich twierdzą, nawet grając na rywali z drugiego tieru. Wobec tego nie widzę tutaj żadnego punktu zaczepienia dla Brazylijczyków i spodziewam się dominacji S1mpla od samego początku. W Forbet znalazłem naprawdę atrakcyjny kurs na dokładny wynik 2:0, dlatego też postanowiłem wybrać to zdarzenie na początek naszego kuponu. NaVi musi to spotkanie wygrać, a Mibr nie ma argumentów, jeśli S1mple obudził się z dobrym nastawieniem, to powinien zakończyć ten mecz, zanim zdąży się on na dobre rozpocząć!

forBet
1.63
Navi wygra 2:0

Baner grupy typerskiej facebook


Cloud9 – Furia

22.03.2021 r. Godz. 19:00

Przechodzimy teraz do ostatniego spotkania dzisiaj, które na papierze wydaje się być najbardziej atrakcyjne dla widza! Cloud9, zajmujące obecnie trzecie miejsce w tabeli podejmować będzie Furię, która ściga się z Gambit o zapewnienie sobie pierwszego miejsca i awansu do specjalnej drabinki dla zwycięzców grup. Przypominam, że drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w najgorszym wypadku trafią do trzeciej fazy rundy play-off, a to znaczne ułatwienie zmagań w drabince. Skupmy się jednak na razie na dzisiejszym spotkaniu, co mają nam do zaoferowania obydwie ekipy?

Cloud9 rozpoczęło turniej naprawdę solidnie, bo od zaciętej rywalizacji z NaVi oraz Gambit. Pomimo tego, że obydwa spotkania udało im się doprowadzić do trzeciej mapy, tam jednak dwukrotnie przegrywali. Dopiero mecz z TeamOne dał im przełamanie, jednak tak jak pisałem wcześniej, jest to ekipa ze znacznie niższej półki niż wszystkie pozostałe i wygrana przeciwko nim powinna być formalnością. Cloud9 prezentuje się podczas tych rozgrywek lepiej, niż wielu oczekiwało, jednak nie jest to jeszcze ten poziom formy i przygotowania, żeby namieszać w tabeli. W tym momencie zajmują oni co prawda trzecie miejsce, jednak tuż za nimi czai się NaVi, które z pewnością się nie podda w walce o fazę play-off. Ekipa Alexa potrafi grać np. na Overpassie czy Duście, jednak brakuje im dogrania się na pozostałych mapach, przez co nie są w stanie rywalizować na pełnym dystansie z najlepszymi.

Furia natomiast jest obecnie w niesamowitej formie, co tylko potwierdzają kolejne wyniki. Trzy wygrane wynikiem 2:0 nie są przypadkami, a po prostu rezultatem świetnego przygotowania drużynowego, połączonego ze świetną formą indywidualną kluczowych zawodników. Zarówno Art, jak i Kscerato czy Vini są bardzo pewnymi elementami zespołu, co pozwala im po prostu realizować wcześniej zamierzony plan. Jednak pomimo ich fenomenalnej gry, ciągle nie mogą oni być pewni pierwszego miejsca w swojej grupie, gdyż być może mniej efektowna, lecz tak samo efektywna jest drużyna Gambit, która wygrywała swoje spotkania w mniej dominujący sposób, ale wygrywała, dzięki czemu obydwie drużyny mają w tym momencie 9 punktów i walka o pierwsze miejsce będzie trwała do samego końca. Furia nie może jednak zdjąć nogi z gazu, wobec tego spodziewam się od nich pełnego skupienia w dzisiejszym meczu i po prostu zdominowania Cloud9.

Podsumowując, Furia jest wyraźnym faworytem tego spotkania, są teraz w niesamowitej formie, każde swoje dotychczasowe spotkanie podczas tych rozgrywek zakończyli zwycięstwem 2:0. Cloud9 natomiast nie jest w fenomenalnej formie, wygrali jedynie jedno spotkanie z trzech, nie potrafią wytrzymywać presji na pełnym dystansie spotkania. Furia wygrała już trzy spotkania, jednak ciągle walczy o pierwsze miejsce w grupie, zatem motywacja do wygrywania kolejnych jest po prostu ogromna i nie widzę tutaj szansy dla Cloud9 na przełamanie tej serii. Brazylijczycy pokazali już, że potrafią grać zarówno na mapie Overpass jak i Nuke, a mapę Dust zwykle odrzucają, tym samym wytrącając resztki argumentów z rąk ich rywali. Spodziewam się tutaj kolejnego wyniku 2:0, jednak idę w bezpieczniejszą opcję i wybieram czyste zwycięstwo Furii, dzięki czemu uzyskujemy podwojenie naszej stawki na kuponie! Całość gramy w Forbet, tutaj możecie sprawdzić opinie na ich temat!!

forBet
1.44
Furia wygra spotkanie

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon forbet 22.03.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze