Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.12.2023

Piłkarz Ruchu po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin? W piątek będziemy mieli możliwość obejrzenia dwóch potyczek PKO BP Ekstraklasy. Jedną z nich będzie batalia w Chorzowie, gdzie to miejscowy Ruch podejmie Zagłębie Lubin. Czytając poniższy tekst dowiecie się, gdzie i w jaki sposób obejrzeć rywalizację beniaminka z zespołem Waldemara Fornalika. Zapraszam więc do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć we wstępie, rywalizacja w Chorzowie będzie tylko jednym z dwóch meczów Ekstraklasy, jakie czekają nas w piątek. Doprecyzujmy, że mowa o 8. grudnia 2023 roku i w przypadku starcia w Szczecinie, godzinie 18:00. Spotkanie to tradycyjnie będzie można obejrzeć w serwisie Canal+, a jedną z opcji będzie transmisja w TV. Tą znajdziemy zarówno na programie Canal+ Sport, jak i na Canal+ Sport 3. W obu przypadkach mowa o legalnej i sprawdzonej opcji. Dodam, że mecz ten będzie można obstawić z wykorzystaniem aplikacji bukmacherskich!

Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Szczególnie nieco młodsze pokolenie kibiców lubi oglądać spotkania piłkarskie w formie streamów online. Taki rodzaj transmisji jest oczywiście coraz bardziej popularny i coraz częściej używany. W związku z tym, że mecze naszej ligi pokazywane są w serwisie Canal+ Online, także mecz Ruchu z Zagłębiem będzie można obejrzeć w ramach transmisji Internetowej. Co więcej, już teraz skorzystać możecie z promocyjnego pakietu i zdobyć dostęp do meczów Ekstraklasy, jak i całej oferty Canal+ Online za mniejszą cenę, o czym przeczytacie poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Ruch – Zagłębie i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin?

Mam nadzieję, że ten krótki tekst pozwolił Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać Ekstraklasę. Akurat mecz Ruchu z Zagłębiem będzie dostępny zarówno w TV, jak i w formie streamu online. Podobną sytuację obserwujemy jednak przy okazji zdecydowanej większości gier naszej ligi. Akurat rywalizacja w Chorzowie zapowiada się bardzo ciekawie i nie jest wcale powiedziane, że przyjezdnym zdobycie 3 punktów przyjdzie łatwo. Ja dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę jak najlepszych wrażeń przy okazji oglądania tego starcia na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze