Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Hutnik Kraków? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Starcie Ruchu z Hutnikiem będzie jednym z ciekawszych, jakie czekają nas w niedzielę w drugiej lidze. Czy gospodarze zatrzymają zespół z Krakowa? Kursy bukmacherskie wystawione na to starcie nie wykluczają takiego scenariuszu!

ewinner, baner, canal online

Ruch Chorzów – Hutnik Kraków, gdzie oglądać

W niedzielę o godzinie 12:30 na boisko wybiegną zawodnicy Ruchu i Hutnika, którzy powalczą o ważne trzy punkty. Ruch dalej może stracić trzecie miejsce, gdyż Motor ma zaledwie jeden punkt mniej. Hutnik z kolei spadł już z ligi, więc o nic tutaj nie gra, ale i tak może sprawić niespodziankę. Na pewno będzie to ciekawe starcie, więc sprawdź, gdzie będziesz mógł je obejrzeć, a więcej o tym piszemy niżej!

Ruch Chorzów – Hutnik Kraków, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów – Hutnik Kraków będzie można obejrzeć na kilka sposobów, gdyż ten mecz będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport 3 oraz w Canal+ Sport, a więc każdy może sobie wybrać, jaki kanał mu najbardziej odpowiada. Należy jednak pamiętać, że aby z tego skorzystać należy wcześniej wykupić abonament sportowy, który pozwoli oglądać te kanały.

Ruch Chorzów – Hutnik Kraków, transmisja za darmo

Jest możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Ruch Chorzów – Hutnik Kraków.  Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, możesz odpalić to spotkanie bez żadnych problemów. Wszystko jest bardzo proste i nie musisz się jakoś specjalne starać, a dokładnie to opisujemy w tym miejscu:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online

Ruch Chorzów – Hutnik Kraków, transmisja online

Transmisja online z meczu Ruch Chorzów – Hutnik Kraków będziesz mógł również obejrzeć za pomocą przeglądarki internetowej, gdzie jest dostęp do Canal+ Online oraz za pomocą aplikacji na telefony i telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie. Jak nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to przeczytaj opinie o eWinner!

Ruch Chorzów – Hutnik Kraków, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów szanse na wygrana mają gospodarze, ale nic tutaj nie jest przesądzone. Hutnik na pewno może sprawić niespodziankę, co już nam wiele razy pokazywał. Jak wyglądają kursy na to starcie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 lipca 2022 12:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Ruchu z Hutnikiem?

Spotkanie Ruchu z Hutnikiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport!

O której Ruch zagra z Hutnikiem?

Ruch zmierzy się z Hutnikiem już o godzinie 12:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze