Dzisiaj rozpoczyna się Valorant Champions Tour, z którego dostaniecie od nas typy. To pierwszy tak ważny turniej w Valoranta w tym roku. W poniedziałek nie zagrają jeszcze najlepsze ekipy, ale pod lupę weźmiemy chociażby fnatic i Version1. Sprawdźcie kupon z AKO 2.51!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fnatic – KRU Esports
(17:00 poniedziałek, 24.05.2021)

Valorant Champions Tour Mastera Reykjavik rozgrywane będzie na Islandii, w tym samym miejscu, gdzie MSI 2021. Turniej w Lola poszedł nam dobrze i było ponad 420 PLN zysku. Teraz czas na VCT, a na pierwszy ogień idą zawodnicy fnatic oraz KRU Esports. Faworytem i to bardzo mocnym są gracze FNC. Kurs na ich zwycięstwo to zaledwie 1.10, więc widać, że bukmacherzy mocno wierzą w ekipę Domy. To jedna z dwóch drużyn z Europy, którą zobaczymy na tym turnieju. fnatic wbrew pozorom nie jest wymieniane w gronie faworytów do sięgnięcia po trofeum, ale może zaskoczyć.

Forma tej ekipy jest dość chwiejna, co widać było po eliminacjach do VCT. FNC ledwo dało radę na polskie ekipy, a w samym finale rozgrywek uległo Liquid, przez co te gra już w kolejnym etapie zmagań, a Doma i spółka muszą walczyć już od pierwszej rundy. Pomimo tego, trudno nie odnieść wrażenia, że im dłużej grają ze sobą gracze FNC, tym lepiej się prezentują. Wystarczy spojrzeć na ich formę w ostatnim czasie – cztery wygrane na pięć spotkań i porażka tylko z Liquid.

Po drugiej stronie z kolei zobaczymy zawodników KRU Esports, którzy awansowali z puli miejsc przeznaczonych dla zespołów z regionu LATAN. Nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań, a ich największą gwiazda to Mazino. Rating na poziomie 1.29 robi wrażenie, jednak trudno stwierdzić, jak będzie wyglądał na tle innych zespołów, skoro KRU grą w dość przeciętnym regionie. To będą pierwsze spotkania pomiędzy regionami, a w zakładach bukmacherskich LV BET możecie obstawiać bez ryzyka, co zdecydowanie warto wykorzystać przy pierwszych meczach podczas VCT.

Co obstawiać?

Na mecz fnatic z KRU Esports znajdziemy wiele możliwości do obstawiania. Uważam, że FNC ma jednak większe szanse na to, aby ograć rywali, a wręcz zdemolować ich. W końcu Europa wygląda na bardzo silny region, który z takimi ekipami jak KRU nie powinien mieć problemu. Ciekawym zakładem jest handicap rund -4.5 na pierwszej mapie na fnatic po kursie 1.57, co da nam dobrą podstawę do AKO.

LVbet
1.57
fnatic wygra 1. mapę z handicapem rund -4.5

Baner grupy esportowej

Version1 – Crazy Raccoon
(19:30 poniedziałek, 24.05.2021)

Crazy Raccoon przyleciało do Islandii aż z Japonii. Przez wielu jest skazywane na porażkę w turnieju i trudno się temu dziwić, bowiem nie tylko sam zespół, ale też cały region, wyglądają dość ubogo przy innych zespołach. Na start gracze CR są rzuceni na głęboką wodę i muszą zmierzyć się z Version1, a to już ogromne wyzwanie, w końcu to jedna z najlepszych ekip z NA. Według kibiców szanse Crazy na wygranie z Version1 to zaledwie 27 procent, co też odbija się później na kursach bukmacherskich, które znajdziecie m.in. w LV BET. 

Na Version1 jest to zaledwie 1.22, a na Crazy aż 3.95. Druga, najlepsza ekipa z NA radzi sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze. W ciągu pięciu meczów przegrała zaledwie raz – w finale VCT z Sentinels. Jednak ta porażka była dość sromotna, bowiem V1 nie wygrało ani jednej mapy, ulegając 0:3. Łącznie zgromadziło 26 rund w ciągu trzech map, więc nie jest to najwyższy, możliwy wynik. Teraz jednak mają okazję do zrehabilitowania się, a real na start wcale nie jest taki trudny. Dużo jednak będzie zależeć od kluczowych zawodników V1.

Mowa m.in. o pennym, który pod koniec VCT w NA radził sobie bardzo dobrze. Widać, że lubi korzystać z Jett i Raze, a odpowiednie użycie tych duelistów w kompozycji może sprawić, że przeprawa z Crazy będzie dość prosta. Jednak nie należy zapominać o Zellsisie. To najskuteczniejszy zawodnik z tego zespołu, którego rating z ostatnich miesięcy to 1.26. Ten z kolei lubi grać Reyną i Phoenixem, więc możemy spodziewać się wykorzystania ich w tym spotkaniu. 

Co obstawiać?

W przypadku meczu pomiędzy Version1, a Crazy Raccoon obstawiać możecie ciekawe rzeczy. W LV BET są interesujące opcje, a wśród nich znajdziemy chociażby handicap rund. Wystawione linie są dość niskie, a w przypadku ekipy z Ameryki wystarczą zaledwie trzy rundy przewagi. Kurs na handicap rund -2.5 na pierwszej mapie na Version1 wynosi aż 1.60 i jest to niewątpliwie dobra opcja, żeby dodać do AKO.

LVbet
1.60
Version1 wygra 1. mapę z handicapem rund -4.5

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

typy valorant 24.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze