fot. Marcin Karczewski

Wczoraj brakowało niewiele, lecz nie można się poddawać i spróbujemy znaleźć szczęścia w Indywidualnych Mistrzostwach Europy, czyli Speedway Euro Championship, które rozpoczyna się dziś w Bydgoszczy. Bardzo ciekawa stawka, która nie raz da wiele emocji. Zobaczymy m.in. Leona Madsena, Nicki Pedersen, Patryk Dudek czy broniący tytułu Robert Lambert. Mam nadzieję, że nie zobaczymy wypadków, których ostatnio jest stanowczo za dużo. Liczę również na dobre ściganie i powodzenie naszych typów. Czy Polak wygra pierwszą rundę? Zakłady STS posiadają ciekawą ofertę na te spotkania. Zapraszam do przeczytania lektury!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

1. Finał SEC w Bydgoszczy

Sobota, 12.06.2021 – 19:30

Rozpoczynamy Speedway Euro Championship. O godzinie 19:30 będziemy świadkami pierwszego biegu na stadionie w Bydgoszczy przy ulicy Sportowej. Tak jak wspominałem na wstępie, obstawa jest bardzo dobra i na pewno nie można narzekać. Przejdźmy od razu do typu, ponieważ nie ma na co tracić czasu. Dziś pod lupę biorę Andrieja Lebiediewa, zawodnika Wilków Krosno, które w tym sezonie radzi sobie rewelacyjnie. W tym momencie Krośnianie są głównym kandydatem, aby zawitać w przyszłym roku w PGE Ekstralidze. Jednym z głównych filarów tego teamu jest właśnie Rosjanin, który pokazuje swoją dobrą formę. Jego średnia to 10,25 pkt na mecz, co daje mu 6. pozycję najlepszych zawodników 1. ligi żużlowej. Również ciekawym spostrzeżeniem może być fakt, że do tej pory Andriej tylko raz przyjechał na mecie ostatni. Jak to Rosjanin, nie lubi przegrywać i można powiedzieć, że chce wyszarpać każdy punkt do ostatnich metrów. 

Moim typem na dzisiejszy turniej jest over punktowy, a linia wynosi 5,5. 6 oczek Lebiediewa w pięciu startach nie powinna być problemem. Fakt, że stawka jest na wysokim poziomie, ponieważ rywalizacja z Leonem Madsenem, Nickim Pedersenem czy Robertem Lambertem może mu sprawić trudność, lecz nikt nie powiedział, że na pewno z nimi przegra. Są jednak żużlowcy, których powinien pokonać. Jest to np. jego kolega klubowy Vaclav Milik, który ma przeciętny sezon. Ostatnio faktycznie zdobył komplet punktów, lecz trzeba przypomnieć, że był to mecz to jednej bramki. Dodatkowo w jego jest na pewno Jacob Thorsell, Kai Huckenbeck czy Patrick Hansen. Lebiediew pokazał już w Pardubicach, gdzie rozgrywał się Challenge, że potrafi jeździć również w zawodach indywidualnych. Po słabym początku, gdzie przywiózł 0, bardzo szybko zrobił korekty w swojej maszynie, co poskutkowało. Jego wynik to 11 pkt (0,3,3,3,2). Oprócz pierwszego biegu, który totalnie mu nie wyszedł, Andriej pokazał świetne ściganie i widać było, że był bardzo szybki. Dziś wystąpi z nr 14 na plastronie, co da mu 2 starty w kasku niebieskim. Układ biegów nie jest zły, także myślę, że 6 punktów nie powinno być dla niego problemem. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.70, czyli nie najgorzej. Muszę jeszcze dodać, że w godzinach popołudniowych ma w Bydgoszczy padać. Jeżeli uda się przygotować i odjechać te zawody to trzeba brać pod uwagę również nawierzchnię, która powinna być pod koło. Jak dobrze wiemy, Lebiediew bardzo dobrze czuje się na kopie, dlatego takie warunki byłyby dla niego lekkim handicapem.

STS
1.70
A. Lebiediew +5,5 pkt

Skarb typera        

1. Finał SEC w Bydgoszczy

Drugim typem, który będzie z tego samego turnieju to zakład na Roberta Lamberta, który moim zdaniem powinien zakwalifikować się do pierwszej szóstki dzisiejszych zawodów. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.57, czyli do dubelka w sam raz. Anglik będzie bronić tytułu Mistrza Europy, lecz w tym roku będzie bardzo ciężko. Mimo wszystko obok Jacka Holdera jest głównym filarem w drużynie Apatora Toruń, a jego średnia to 9 pkt na mecz. Trzeba przypomnieć, że Lambo w zeszłym roku zajął tutaj 5. miejsce, zdobywając przy tym 10 oczek. Musiał ustąpić miejsca Madsenowi, Michelsenowi oraz dwójce zawodników, których dziś już nie zobaczymy, czyli G. Łagucie oraz Sajfudtinovowi. Tak jak wspominałem wyżej, warunki torowe mogą się różnić od tego, co jest tam na co dzień. Bydgoszcz zawsze słynęła z tego, że jest trochę odsypane przy bandzie a przy takiej pogodnie jaką widzimy za oknem, tego materiału może być trochę więcej, co pozwoli na jazdę po szerokiej. Jak to dla Anglika, żadne warunki nie będą dla niego straszne i raczej powinien poradzić sobie na każdym owalu. 

Dziś wystąpi z numerem 10. Dwukrotnie zobaczymy go w kasku białym w środkowej fazie zawodów. W swoim pierwszym starcie wystąpi z Pola A z Huckenbeckiem, Thorsellem oraz Lahtim. Jeżeli Robert myśli o tym, aby bronić tytułu to takie wyścigi jak ten są obowiązkowe do zgarnięcia trzech oczek. Jeżeli będzie mieć inny wynik niż 3 pkt to później może nie być kolorowo, ponieważ z biegu na bieg będzie startował co raz bliżej bandy a rywale na papierze będą o klasę wyżej. Jestem jednak dobrej myśli, ponieważ Lambert pokazał, że umie się ścigać. W końcu jest 16. zawodnikiem PGE Ekstraligi, dlatego sprzęt powinien mieć bardzo dobrze przygotowany. Mam nadzieję, że pojedzie na miarę oczekiwań i powalczy o najwyższe miejsca. Jak zwykle obawiam się w takich turniejach, jakichś literek przy nazwisku, które mogą w kilka sekund zburzyć cały plan. Liczę jednak, że dziś nie będziemy świadkami takich sytuacji i za równo Lambert jak i Lebiediew pojadą dobre zawody. Życzę wszystkim zielonych kuponów!

STS
1.57
R. Lambert awansuje do TOP 6

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze