Długo wyczekiwany przeze mnie turniej rozgrywany w Finlandii dzisiaj się rozpoczyna i pomimo tego, że reprezentacje miały bardzo mało czasu, aby przygotować się do tych Mistrzostw Świata, to powinno być ciekawie. Jednym z faworytów są gospodarze, którzy przecież jeszcze niedawno sięgnęli po złoto na Igrzyskach Olimpijskich rozgrywanych w Pekinie, ale jest spora szansa, że ktoś zaskoczy. Na start przygotowałem trebela na podwojenie i liczę mono na interesujący początek tego tych MŚ, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Francja – Słowacja: typy i kursy bukmacherskie (13.05.2022)

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że gdyby nie wykluczenie reprezentacji Rosji oraz Białorusi, to Francji nie oglądalibyśmy na Mistrzostwach Świata Elity. Była potrzeba, aby uzupełnić skład tych rozgrywek i skorzystały na tym właśnie formalni gospodarze oraz Austria. Trójkolorowi są stawiani w roli jednego z głównych faworytów do spadku, do niższej dywizji. W swojej grupie trudno będą mieli o jakiekolwiek zwycięstwo, ale wraz z Włochami będą bić się o utrzymanie. Szans na play-offy nie ma, być może pojawią się z ich strony pojedyncze zaskoczenia. Skład opiera się głównie na graczach z rodzimej ligi, ale wątki NHL też się pojawiają, jak np. Alexandre Texier.

Całkiem inne nastroje są w Słowacji, która jest opromieniona brązem zdobytym na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Mało kto spodziewał się takiego sukcesu, a tutaj proszę, rozwój hokeja na lodzie w tym kraju zmierza w dobrą stronę. Oczywiście szkoleniowiec Craig Ramsey pozostał na swoim stanowisku i jest to świetna wiadomość dla naszych południowych sąsiadów, ponieważ kanadyjski trener wyciąga maksimum z zawodników, których powołuje na poszczególne turnieje. Cel minimum na tych Mistrzostwach Świata to awans do play-off i z tym nie powinno być większych problemów, a kto wie, może Słowacy otrą się o medale? Jest to na duża szansa.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 00:00.

Co obstawiać?

Faworyt jest jeden i są nim Słowacy. Stabilizacja w tej reprezentacji jest widoczna i szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, aby na starcie turnieju rozgrywanego w Finlandii przegrali z Francją. Wolę jednak ubezpieczyć się przed ewentualną dogrywką i pomimo tego, że kurs jest niski, to uzupełnia nam trebla w ETOTO. Co ciekawe obie nacje spotkały się sześć dni temu podczas towarzyskiego meczu i tam górą byli nasi południowi sąsiedzi. Mam nadzieję na powtórkę wyniku, bo jakość, potencjał i doświadczenie jest zdecydowanie po stronie faworytów.

etoto
1.20
Słowacja końcowe zwycięstwo

Hokej Zagranie

USA – Łotwa: typy i kursy bukmacherskie (13.05.2022)

Czas na omówienie kolejnej rywalizacji i Amerykanie zmierzą się z Łotyszami. USA na każdy turniej przywozi ze sobą inny roster, ponieważ jest to często uzależnione od tego, w jakiej fazie sezonu znajduje się NHL i kto jest po prostu dostępny i ma przede wszystkim chęć reprezentowania swojego kraju. Możemy rzec, że do Finlandii przyleciał trzeci może czwarty garnitur i większość to naturalnie przedstawiciele najlepszej ligi hokejowej na świecie, ale jest kilku hokeistów z AHL. Nie było czasu, aby zgrać tę ekipę przed MŚ i tylko jeden sparing z Kanadą pozwolił niejako zbudować tę drużynę i jak to bywa w USA, apetyty na sukces są zawsze duże.

Całkiem inaczej jest na Łotwie, gdzie po nieudanych Mistrzostwach Świata rozgrywanych na własnych taflach potrzeba było zmian. Z pracy selekcjonera zrezygnował Bob Hartley, który skupił się na prowadzeniu Avangardu Omsk i jego następca Harijs Vitolins miał za zadanie zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych w Pekinie. To się udało i należy uznać to za sukces, ale sam występ na tym turnieju zakończył się na fazie 1/8 finału. Tym razem przygotowania do MŚ Elity były intensywne i celem jest wyjście z wymagającej grupy B. Roster przywieziony na te rozgrywki jest doświadczony i wiele znajomych twarzy pojawi się na taflach w Finlandii. Czy stać Łotyszy na niespodziankę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 00:00.

Co obstawiać?

Ciężko jest stwierdzić, na co stać Amerykanów. Z pewnością z każdym spotkaniem będą się rozkręcać i pojawi się zgranie, a czas na przygotowania był krótki. Jest to w pewnym sensie szansa dla Łotwy, która gra podobnym składem, co w poprzednich miesiącach i nie będzie miała problemu z tworzeniem sobie sytuacji, czy grą w defensywie. Stawiam jednak na gole. Często w pierwszych kolejkach oglądamy wiele trafień, bo jest to związane właśnie z ograniem się zespołu. Jedni i drudzy posiadają w swoich szeregach graczy, którzy są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pobieram sobie linię 4.5 bramek wraz z dogrywką i rzutami karnymi i wynik 2:2 nas urządza. Przy okazji zachęcam Cię do skorzystania z kodu bonusowego w ETOTO, bo tam gramy nasze typy.

etoto
1.46
Powyżej 4.5 goli (wraz z dogrywką i karnymi)

Niemcy – Kanada: typy i kursy bukmacherskie (13.05.2022)

Ostatnim omawianym przeze mnie starciem będzie rywalizacja Niemiec z Kanadą. Nasi zachodni sąsiedzi z roku na rok poczynają coraz większe postępy jeżeli chodzi o hokej na lodzie i jest to widoczne przede wszystkim po lidze DEL, która staje się coraz bardziej konkurencyjna w Europie. W tym kraju pojawiają się młode talenty, które podbijają NHL i Moritz Seider, czy też Tim Stützle to świetne przykłady dobrze działającego szkolenia, na które kładzie się ogromny nacisk, nie zważając na dyscyplinę sportu. Szanse na wyjście z grupy można uznać za duże i brak tej nacji w czołowej ósemce będzie niejako uznane za niespodziankę.

Po drugiej stronie barykady znajduje się Kanada, która do Finlandii przywiozła kilka znajomych twarzy, które kojarzymy z Igrzysk Olimpijskich. Skład oparty jest na graczach z NHL, ale taki Eric O’Dell, czy też Ben Street to solidni napastnicy, którzy na co dzień reprezentują kluby Starego Kontynentu. Warto wspomnieć, że bronią tytułu zdobytego sprzed roku i nieważne czy na tafle wyjedzie trzeci czy czwarty garnitur to zawsze trzeba liczyć się z drużyną spod znaku Klonowego Liścia. Plany są takie, aby ponownie sięgnąć po złoto, ale stawka się bardziej wyrównała i będzie o to trudno. Na co tak naprawdę stać Kanadę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 00:00.

Co obstawiać?

Ponownie skupię się na bramkach, ponieważ faworyci tego meczu nie mieli zbyt dużo czasu na przygotowania i jeden rozegrany sparing nie pozwoli do końca się zgrać i prezentować odpowiedni poziom. Pojawi się sporo błędów po obu stronach barykady i mam nadzieję, że przeciwnicy to wykorzystają. Niemcy mają w swoim składzie hokeistów, którzy znajdują się w świetnej formie i liczę przede wszystkim na młodą dwójkę Moritz Seider oraz Tim Stützle. Obie reprezentacje spotkały się przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i tam padł wynik 5:1. Liczę na powtórzenie tego rezultatu i minimum 5 trafień wraz z dogrywką i rzutami karnymi!

etoto
1.40
Powyżej 4.5 goli (wraz z dogrywką i karnymi)
Kupon Hokej MŚ ETOTO 13.05.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze