ROW Rybnik – PSŻ Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.06.2024

ROW Rybnik - PSŻ Poznań gdzie oglądać

Przed nami kolejny mecz Metalkas 2. Ekstraligi, w którym Innpro ROW Rybnik podejmie zespół #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. ROW – PSŻ gdzie oglądać? Czy będzie stream online ROW – PSŻ? W niniejszym materiale zawarłem odpowiedzi na te pytania.

Fortuna: odbierz pakiet na start

ROW Rybnik – PSŻ Poznań, transmisja na żywo w TV

W meczu ósmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi ROW Rybnik rywalizować będzie z PSŻ Poznań. Oczywiście wyraźnym faworytem tej konfrontacji są “Rekiny”. Do rewanżowego starcia ze “Skorpionami” przystępują one w bojowych nastrojach. Na pewno są napędzone tym, że w pierwszym pojedynku wygrały 48:42.

Poznaniacy z całą pewnością będą chcieli utrzeć nosa wyżej notowanemu przeciwnikowi, jednak fakty są takie, że każdy inny wynik niż pewny triumf ROW-u będzie tutaj dużą niespodzianką, a wręcz sensacją.

Mimo to warto śledzić mecz ROW – PSŻ na żywo. Na pewno nie zabraknie ciekawych wyścigów. Tym razem, co warto podkreślić, dostęp do przekazu live z pojedynku Metalkas 2. Ekstraligi będzie nieco ograniczony. Wszystko dlatego, że telewizyjna transmisja ROW – PSŻ nie została przewidziana.

Pojedynek ROW Rybnik – PSŻ Poznań, który przewidziano na 15 czerwca 2024 roku, godz. 16:30, będzie można śledzić wyłącznie przez internet. Gdzie obejrzeć ROW – PSŻ? Poniżej wyjaśniam, gdzie pojawi się bezpośrednia transmisja internetowa z pojedynku na rybnickim owalu.

ROW Rybnik – PSŻ Poznań: transmisja i stream online za darmo

Mecz ósmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi ROW Rybnik – PSŻ Poznań będzie można śledzić online na oficjalnej platformie Canal+. Chodzi oczywiście o Canal+ online. Za pośrednictwem tego rozwiązania ROW – PSŻ stream obejrzysz z poziomu komputerów, smartfonów, telewizorów, ale i tabletów. Możliwości jest zatem całkiem sporo – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

A czy dostępna będzie transmisja ROW – PSŻ za darmo? Nie mam dobrych informacji dla tych, którzy chcieliby obejrzeć ten pojedynek bez ponoszenia opłat. Darmowy stream z konfrontacji w Rybniku niestety nie został przewidziany.

Reasumując, mecz ROW Rybnik – PSŻ Poznań zobaczą wyłącznie ci, którzy posiadają dostęp do platformy Canal+ online. Subskrypcję można wykupić w każdej chwili.

Gdzie oglądać ROW – PSŻ?

Już wiesz ROW – PSŻ gdzie oglądać. Warto jeszcze przypomnieć, że to spotkanie odbędzie się w sobotę (15 czerwca). Początek meczu ósmej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi na rybnickim owalu wyznaczono na godzinę 16:30. Jak już wcześniej wspomniałem, wyraźnym faworytem tejże konfrontacji jest drużyna gospodarzy. Ma ona po swojej stronie sporo argumentów. Przede wszystkim należy wskazać tutaj większy potencjał i atut domowej nawierzchni. W teorii ROW jest znacznie mocniejszą drużyną od PSŻ-u.

ROW Rybnik zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej. Ma rozegranych sześć meczów i zgromadził dziesięć punktów. “Rekiny” wygrały pięć meczów, nie zanotowały żadnych remisów, a przegrały jeden pojedynek.

Z kolei PSŻ Poznań zajmuje piąte miejsce w tabeli ligowej. “Skorpiony” również rozegrały sześć meczów, w których zdobyły siedem punktów. PSŻ wygrał trzy mecze, jeden zremisował, a dwa przegrał.

Podsumowując, ROW Rybnik spisuje się lepiej niż PSŻ Poznań, mając na swoim koncie więcej zwycięstw i punktów, co plasuje ten zespół blisko czołówki tabeli, podczas gdy PSŻ Poznań znajduje się w środku stawki z mniejszą liczbą zwycięstw i punktów.

Masz jakieś przeczucia przed tym starciem? Możesz spróbować swoich sił u bukmachera. Kto wie, być może uda się właściwie wytypować przebieg tego meczu!

Zaloguj się aby dodawać komentarze