Gdzie oglądać walkę Robur WK – Robert Burneika? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Co-main event High League 3 zapowiada się na bardzo ciekawy i na pewno warto go będzie obejrzeć. Faworytem bukmacherów jest Robur WK, ale czy ten wykorzysta swoje argumenty, żeby wygrać? Odpowiedź poznamy wieczorem!

baner Fortuna high league 3

Robur – Robert Burneika, gdzie oglądać?

W sobotę, 04.06.2022, czeka nas trzecia gala federacji High League, w której co-main eventem będzie pojedynek Robur WK – Robert Burneika. Starcie tych zawodników zapowiada się na bardzo ciekawe, bo obaj zawodnicy na pewno mają umiejętności, żeby wykończyć rywala przez efektywny nokaut. Gdzie oglądać walkę Robur WK – Robert Burneika? O tym więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Teraz sprawdź jeszcze, jakie są nasze propozycje na High League!

Robur WK – Robert Burneika, data i godzina walki

Starcie Robur WK – Robert Burneika powinno zacząć się około godziny 22:45-23:00. Nie znamy jeszcze dokładnej godziny i jeżeli ktoś chce obejrzeć tylko tę walkę, to powinien sprawdzać na bieżąco wyniki poprzednich, żeby nie przegapić tego starcia. Jeżeli chcesz się przyjrzeć pozostałym walkom na High League, to sprawdź ten tekst –> https://zagranie.com/high-league-3-typy/

Robur WK – Robert Burneika, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Robur WK – Robert Burneika w TV? Żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale telewizyjnym, ponieważ federacja nie podpisała z nikim umowy. Można jednak przerzucić obraz na telewizor za pomocą laptopa i kabla HDMI lub funkcji chromecast w telefonie. Przy okazji warto wspomnieć, że na Zagranie znajdziesz ciekawe typy na Robur WK – Robert Burneika, a obstawiając z nimi zwiększysz emocje z oglądania.

Robert Robur Orzechowski – Robert Hardkorowy Koksu Burneika, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Robur WK – Robert Burneika nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia. Aby móc obejrzeć to starcie musisz wykupić dostęp do PPV na High League 3. Możesz to zrobić na stronie federacji, gdzie jest dedykowane miejsce.

Stream z walki Robur WK – Robert Burneika

Jeżeli chcesz obejrzeć transmisję online z walki Robura WK z Robertem Burneiką, to musisz wykupić dostęp na stronie High League. To jedyna legalna opcja i nie ma innej możliwości, aby odpalić tę rywalizację.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Robura z Burneiką?

Walkę Robura z Burneiką możesz obejrzeć w systemie PPV od High League.

O której Robur będzie walczył z Burneiką?

Start co-main eventu High League 3 zaplanowano na około godzinę 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze