Jakie są typy na High League 3? Kolejna gala Malika Montany coraz bliżej, a w oktagonie dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Na High League 3 kursy bukmacherskie faworyzują m.in. Lil Masti, Alberta Simao i Don Diego. W zakładach możesz obstawić ich pojedynki, a także pozostałe starcie. Co typujemy przed High League 3? Nasze prognozy i typy High League 3 poznasz w dalszej części tego artykułu. Co więcej, przedstawimy też wszystkie kursy na najbliższą galę.

high league 3 zakład bez ryzyka

High League 3 typy bukmacherskie

W High League 3 po raz kolejny udział weźmie Aniela Bogusz. Lil Masti to influencerka, która od kilku lat angażuje się w sporty walki. Bogusz najpierw podbiła FAME MMA, a następnie przeniosła się do High League. Ba, jedną walkę odbyła również w FEN. To zawodniczka, która do tej pory nie poniosła porażki, choć rywalizowała m.in. z Ewą Brodnicką. Na High League 3 Lil Masti zawalczy z Zusje Astafiewa.

Odbierz darmowe 20 PLN od Fortuny na High League 3!

Aniela Bogusz jest faworytką starcia na High League 3. Kursy dają jej sporą przewagę. Podobnie widzimy ten pojedynek. Lil Masti udowodniła, że sporty walki traktuje całkiem serio, a jej umiejętności idą w górę. Zusje również robi postępy, ale nie ma takich predyspozycji co Aniela Bogusz. Widać to po dotychczasowym dorobku Zusje. Astafiewa już kilkukrotnie schodziła z oktagonu jako pokonana.

Co typujemy? W przypadku jednej z głównych walk na High League 3 obstawiamy pewne zwycięstwo Lil Masti. Zawodniczki te zmierzą się boksie birmańskim, co oznacza, że wiele ciosów będzie dozwolonych. Liczymy, że Aniela Bogusz będzie chciała szybko rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść, więc typujemy poniżej 2.5 rundy. Tak właśnie rozpoczynamy nasz typy High League 3.

Fortuna
1.98
Poniżej 2.5 rundy

High League 3 kursy i zakłady w Fortunie

Jeśli chcesz robić typy dnia na High League 3, to idealnym wyborem do tego jest Fortuna. Zakłady na najbliższą galę u tego bukmachera można było obstawiać już kilka tygodni temu. Kiedy Malik Montana ogłosił wszystkie walki od razu pojawiły się kursy w Fortunie na High League. To bukmacher, który sponsoruje całą galę. Co więcej, strony zawarły umowę na wyłączność. Co to oznacza? To że tylko w Fortunie znajdziesz kursy i zakłady na High League 3.

Jak prezentuje się oferta Fortuny? Bukmacher ten do każdego pojedynku wystawił kilkanaście kursów. W ten sposób na kuponie może zawrzeć typy dotyczące zwycięzcy, ale też liczby rund i sposobu rozstrzygnięcia pojedynku. Dodatkowo Fortuna na High League 3 oferuje też zbiór zakładów specjalnych.

High League 3 wytypujesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji tego bukmachera. Zakłady przyjmowane są w trybie pre-match, a więc przed rozpoczęciem widowiska.

Poniżej prezentujemy kursy na wszystkie walki, a niżej znajdzie nasze typy High League 3:

Kto wygra?
Fortuna
1.20
Alberto Simao
3.60
Marcin Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Robert „Robur WK” Orzechowski
2.92
obert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.15
Aniela „Lil Masti” Bogusz
4.14
Zusje Astafiewa
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.46
Denis „Bad Boy” Załęcki
1.42
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.32
Ewa „Kleo” Brodnicka
2.83
Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.60
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak
1.20
Kamil Kossakowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Przemysław „Kolar” Kolarczyk
2.25
Alan „Alan Człowieku” Godziński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.91
Mateusz „Tarzan” Leśniak
1.70
Paweł „Scarface” Bomba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.15
Alan Kwieciński
1.55
Dawid Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

High League 3: promocje dla graczy

W Fortunie kod promocyjny na High League 3 pozwala uzyskać bonusy nowym użytkownikom. Co wchodzi w skład oferty? Rejestracja konta z kodem ZAGRANIE pozwala na odbiór trzech bonusów, które możesz zainwestować w kuponach High League 3:

  • freebet bez depozytu 20 zł,
  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • bonus 100% do 2100 zł.

To bonusy powitalne, a więc może z nich skorzystać tylko nowy klient, który do tej pory nie rejestrował konta u tego bukmachera. Darmowy zakład otrzymają ci użytkownicy, którzy od razu zweryfikują dane osobowe. To co robi wrażenie z bonusów Fortuny, to zakład bez ryzyka. Przy jego użyciu możesz postawić ubezpieczony kupon do 600 zł. To oznacza, że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki. W ten sposób niczym nie ryzykujesz, bo przy porażce odbierzesz cashback.

high league 3 promocja i bonus

Typy na High League 3

W High League 3 obstawianie może dotyczy męskich i kobiecych konfrontacji. W Fortunie znajdziesz faworytów i outsiderów poszczególnych pojedynków. Zwykle lepiej typować faworytów, ale sporty walki mają to do siebie, że w oktagonie mogą zdarzyć się rzeczy trudne do przewidzenia.

Na High League 3 wytypujesz kupon pojedynczy, jak i akumulowany. Ten drugi rodzaj zakładu pozwala ci umieścić na zakładzie więcej niż jeden typ. W ten sposób zwiększasz kurs ogólny kuponu, a co za tym idzie – potencjalną wygraną.

Co typować na High League? Poniżej prezentujemy analizę wszystkich walki i nasze typy na High League 3:

Alberto Simao – Marcin Dubiel, walka wieczoru High League 3

Nasze High League 3 typy rozpoczynamy od walki wieczoru! Dla Marcina Dubiela będzie to debiut w High League. Do tej pory youtuber walczył w federacji FAME MMA. Tam odnosił dość dobre rezultaty. Co prawda Dubiel przegrał w debiucie z Kacprem Błońskim, ale następnie zwyciężał Cezarego Nykiela i Wojciecha Przeździckiego. Jego rekord to dwa zwycięstwa i porażka. Alberto Simao tymczasem zadebiutuje w federacji freak figt. Mimo to Fortuna widzi go w roli faworyta najbliższej gali. Zdaniem bukmachera to popularny raper ma więcej szans na zwycięstwo niż Dubiel. Czy tak się stanie? Spodziewamy się wyrównanej walki i werdyktu na punkty.

Fortuna
3.00
Walka zakończy się na punkty

Robert „Robur WK” Orzechowski – Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika

O umiejętnościach Roberta Orzechowskiego nie wiemy nic, ale w kursach Fortuny zawodnik ten jest faworytem pojedynku z Hardkorowym Koksem. Ten drugi dał się poznać w świecie MMA ze względu na pojedynki z Marcinem Najmanem i Popkiem. Robert Burneika walczył dla federacji MMA Attack i KSW. Nigdy nie był to zawodnik o dużych umiejętnościach, ale za to dysponował siłą. W końcu wywodzi się ze świata kulturystów.

Co typujemy? Robur WK, jak i Hardkorowy Koksu to waga ciężka. Zapewne żaden z nich nie myśli o dłuższej walce niże jedna runda. Co obstawiamy? Typujemy, że pojedynek ten zakończy się już w 1. odsłonie.

Fortuna
1.80
Koniec w 1. rundzie

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Zusje Astafiewa

Kolejne High League 3 dotyczyć będą walki pań. Już na początku artykułu postawiliśmy typ, że w walce tej będzie mniej niż 2.5 rundy. Co jeszcze? Spodziewamy się pewnej wygranej Anieli Bogusz. Typujemy, że popularna Lil Masti zwycięży przed czasem. W Fortunie można obstawiać tego rodzaju zakład, więc z dużą pewnością siebie stawiamy taki właśnie typ.

Fortuna
1.40
Lil Masti wygra przed czasem

Denis „Bad Boy” Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn doskonale znają się m.in. z Gromdy. Co prawda nigdy nie rywalizowali tam w bezpośrednim pojedynku, ale zebrali spore doświadczenie w walkach na gołe pięści. Bad Boy w lutym na High League 2 pokonał Alan Kwiecińskiego. Tym samym zaprezentował się po raz pierwszy publiczności freak fight. Dla Don Diego będzie to pierwszy raz w High League. W przeszłości Kubiszyn rywalizował na profesjonalnych galach bokserskich i tych w formule K-1.

Od strony sportowej to najlepsza walka, jaką będziemy oglądać na High League 3. To pojedynek dwóch zawodników, którzy umieją rywalizować. Co typujemy? Obstawiamy, że starcie to zostanie rozstrzygnięte na punkty.

Fortuna
3.00
Walka zakończy się na punkty

Ewa „Kleo” Brodnicka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Porównując dorobek sportowy obu zawodniczek, to zdecydowanie jest on na korzyść Ewy Brodnickiej. Kleo w MMA zadebiutowała od porażki z Lil Masti, co było w pewnym sensie niespodzianką. W końcu Brodnicka od wielu lat trenuje boks, co by mogło oznaczać, że szybko rozprawi się z influencerką. Typujemy, że to co nie udało się z Lil Masti uda się przeciwko Kamili Wybrańczyk. Partnerka Artura Szpilki zaczęła przygodę z MMA w FAME MMA. Tam pokonała Zusje, ale później przegrała z Martą Linkiewicz i Anną Andrzejewską. Spodziewamy się, że przeciwko Kleo również nie będzie miała większych szans.

Fortuna
1.32
Wygra Ewa Brodnicka

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki

Alanik zmierzy się z ojcem Bad Boya, czyli Dawidem Załęckim. Kwieciński czynnie rywalizuje w MMA. Wystarczy przypomnieć jego ostatni bój z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 14. Co prawda Alanik przegrał dwie ostatnie walki, ale tródno przypuszczać, żeby uległ starszemu rywalowi. Dawid Załęcki zadebiutuje w MMA. Co ciekawe, w ocenie Fortuny to on jest faworytem pojedynku. My mamy inną optykę i stawiamy na zwycięstwo Alana Kwiecińskiego. W ten właśnie sposób zamykamy nasze High League 3 typy bukmacherskie.

Fortuna
2.15
Wygra Alanik

Przemysław „Kolar” Kolarczyk – Alan „Alan Człowieku” Godziński

Przemysław Kolarczyk do tej pory rywalizował tylko raz. W sierpniu ubiegłego roku przegrał przeciwko Jakubowi Nowaczkiewiczowi. Tym razem Kolar zmierzy się z debiutantem na scenie freak fight, a więc raperem, Alanem Godzińskim. Znany pod pseudonimem Alan Człowieku zadebiutuje w High League. Kto ma większe szanse? Naszym zdaniem Przemysław Kolarczyk, który ma za sobą przetarcie na scenie High League. Doświadczenie Kolara może procentować, więc typujemy jego wygraną.

Fortuna
1.50
Wygra Kolar

Mateusz „Tarzan” Leśniak – Paweł „Scarface” Bomba

Dla Mateusza Leśniaka będzie to trzecia walka na gali freak fight. Początki tego zawodnika sięgają federacji Elite Fighters, gdzie w debiucie pokonał Filipa Ćwieka. W lutym tego roku Tarzan wziął też udział w High League 2. Tym razem nie było dla niego tak kolorowo, bo przegrał z Kondradem Karwatem. Na najbliższej gali zawalczy się z Pawłem Bombą, a więc byłym chłopakiem Zusje. O umiejętnościach Scarface’a nie wiemy wiele, ale w kursach ma lekką przewagę nad Mateuszem Leśniakiem.

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski

Kamil Kossakowski liczy, że weźmie skuteczny rewanż na Łukaszu Wdowiaku. Na High League 1 ten pierwszy przegrał, ale wówczas walczył dwóch na jednego. Lukas TV najpierw dogadał się z jednym zawodników, a następnie wykończył też tego, który pomagał mu pokonać Kossakowskiego. Tym razem Wdowiak nie będzie mógł liczyć na pomoc. Ostatnio Kamil Kossakowski zyskał sympatię widowni, więc wydaje się, że trybuny będą po jego stronie. Dla Łukasza Wdowiaka będzie to o wiele cięższe starcie. Fortuna typuje wygraną Kossakowskiego.

Typy bukmacherskie na High League 3 – podsumowanie

Według naszych analiz typujemy wygraną Ewy Brodnickiej, Lil Masti i Alana Kwiecińskiego. Co więcej, spodziewamy się wyrównanego pojedynku w konfrontacji wieczoru, gdzie zmierzą się Alberto Simao i Marcin Dubiel. Naszym zdaniem bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest zakończenie walki w 1. rundzie w pojedynku Orzechowski vs Burneika.

Propozycja kuponu na High League 3

Co przygotowaliśmy dla was na naszym kuponie odnośnie High League? Tym razem gramy zakład AKO złożony z dwóch typów:

  • Robert Orzechowski – Robert Burneika: koniec w 1. rundzie
  • Ewa Brodnicka – Kamila Wybrańczyk: 1. zawodniczka wygra przed czasem
high league kupon

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny na poziomie 5.40. Przy stawce 100 zł ewentualna wygrana wynosi 475 złotych. Proponowany kupon możesz zagrać bez ryzyka po rejestracji z poniższego baneru!

high league 3 zakład bez ryzyka

 

Zapowiedź i analiza gali High League 3 – najważniejsze informacje

Gala High League 3 odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku. Wydarzenie to zostanie przeprowadzone w Ergo Arenie, która może pomieścić kilkanaście tysięcy widzów. Gdzie oglądać High League? Możesz to zrobić m.in. za pośrednictwem transmisji online wykupując dostęp do PPV. Minimalna cena za abonament wynosi 29.99 złotych.

Wszystkie walki High League 3 możesz typować tylko u jednego bukmachera. Fortuna oferuje kursy na to wydarzenie. Co więcej, to bukmacher z promocją dla nowych graczy, o czym informowaliśmy na początku naszej analizy. Jeśli nie masz konta w Fortunie to z kodem: ZAGRANIE otrzymasz ekskluzywne bonusy na obstawianie. High League 3 typy – teraz w tym zakresie wiesz już praktycznie wszystko!

FAQ

Kto jest faworytem w kursach na High League 3?

Fortuna typuje zwycięstwa Alberta Simao, Lil Masti, Ewy Brodnickiej i Roberta Orzechowskiego.

Co typujemy na High League 3?

Na Zagranie obstawiamy pewną wygraną Anieli Bogusz, a także rozstrzygnięcie na punkty w walce Simao - Dubiel.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze