Jednym z bardzo głośnych nazwisk na polskiej scenie freak fightowej jest Robur WK, członek popularnej grupy Warszawski Koks, która tworzy treści w internecie. Z pewnością w tej postaci także duże nadzieje pokładają organizatorzy High League, bo został on przedstawiony jako potencjalna nowa gwiazda. Starcie Robura z Burneiką to może być świetne show, więc sprawdź nasze typy!

baner Fortuna high league 3

Robur WK – Robert Burneika, typy na walkę

Starcie Robur WK – Robert Burneika zapowiada się na dość ciekawe, ponieważ obaj zawodnicy mają nam sporo do pokazania w oktagonie. Co-main event High League 3 prawdopodobnie będzie miał więc wysoki poziom, szczególnie, że obaj zawodnicy są związani ze sportem od dłuższego czasu. Robur to ogromny faworyt, co patrząc na formę tych zawodników akurat nas nie dziwi, bo lepiej wygląda kondycyjnie i ma przewagę w zwinności.

Robert Robur Orzechowski – Robert Hardkorowy Koksu Burneika, zapowiedź walki

Dlaczego to Robur jest takim faworytem w starciu z Burneiką? Przede wszystkim fakt, że przeważa kondycyjnie i to dość mocno, sprawia tutaj, że może spróbować przetrzymać pierwsze uderzenia Burneiki i zaatakować dopiero w odpowiednim momencie. Do tego ma dobre warunki fizyczne, jest dynamiczny, a także prawdopodobnie lepiej radzi sobie z presją. To bardzo mocne argumenty, które właśnie przemawiają na jego korzyść. Na pewno będziemy świadkami dobrej walki. Kto ją wygra? Odpowiedź na to poznamy późnym wieczorem. Za to już teraz możesz sprawdzić, jakie są do odebrania bonusy w Fortunie!

Dla Robura będzie to debiut w oktagonie, a Burneika stoczył w życiu trzy walki i ma bilans 2-1. Warto tutaj podkreślić, że oprócz doświadczenia, Burneika ma także większą wagę. Obecnie wynosi ona 120 kilogramów, czyli aż o 30 więcej niż ma jego rywal. To może zadziałać na jego niekorzyść, bo będzie mniej mobilny, ale zasady MMA sprawiają, że w parterze może mu dobrze pójść. Zanim omówimy kursy na walkę Robur – Hardkorowy Koksu, to sprawdź jeszcze nasze pozostałe typy na High League 3!

Robur WK – Robert Burneika, kursy na zwycięstwo

Kursy na walkę Denis Załęcki - Don Diego
Fortuna
1.27
Robur WK
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Burneika
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Robur WK – Robert Burneika, kto wygra walkę?

Starcie Robur WK – Robert Burneika jest kolejną walką, w której ciężko jest przewidzieć zwycięzcę. Z jednej strony mamy Robura, który pokazał swoją przemianą oraz udowodnił, że nie boi się sportów walki i ma tutaj bardzo dużo do udowodnia. Natomiast z drugiej strony mamy Burneikę, który ze sportem jest związany od zawsze, co widać po jego sylwetce, ale ostatnio nieco świat o nim zapomniał. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obstawić, a więcej o typach na Robur WK – Robert Burneika piszemy niżej!

Fortuna
1.50
Robur wygra walkę

Typy na Robur WK – Robert Burneika

Robur WK wziął się na poważnie za treningi MMA i jak sam wspomina, odbywa wiele treningów przed walką. Natomiast Burneika kondycyjnie wygląda średnio, a jego umiejętności mogą nie wystarczyć, żeby pokonać Robura. Trzeba podkreślić, że będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć i obstawić. Nasza propozycja na to starcie to +1.5 rundy, bo raczej Robur nie wykończy Burneiki już w pierwszych trzech minutach, szczególnie że może grać na czas.

Fortuna
1.80
+1.5 rundy
typy na rober - burneika
fot. fortuna

FAQ

fot. PressFocus

Gdzie obstawiać walkę Robur WK - Robert Burneika?

Starcie Robura z Burneiką możesz obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem na co-main event High League 3?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Robur WK!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze