Resovia – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.02.2024

Piłkarz Resovii wykonujący wolny

Gdzie oglądać Resovia – Zagłębie Sosnowiec? Walka o utrzymanie na poziomie Fortuna 1. Ligi, niemalże jak co sezon, jest szalenie wyrównana i najpewniej trwać będzie do samego końca rozgrywek. Istotne w tym kontekście może okazać się niedzielne starcie Resovii z Zagłębiem Sosnowiec. W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Resovia – Zagłębie Sosnowiec na żywo w TV

Spotkanie Resovii z Zagłębiem Sosnowiec będzie miało na pewno bardzo duże znaczenie na układ dolnej części tabeli Fortuna 1. Ligi. Obecnie w nieco lepszej sytuacji jest zespół z Rzeszowa, który w przypadku chociażby remisu wydostanie się ze strefy spadkowej! Sama batalia zaplanowana została na niedzielę, 25. lutego 2024 roku i rozpocznie się dokładnie o godzinie 18:00. Transmisje w TV w przypadku rozgrywek zaplecza Ekstraklasy często są dostępne, jednak w tym przypadku takiej opcji na polskim rynku nie znajdziemy. A zatem, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę? Przejdźmy do kwestii streamów online!

Resovia – Zagłębie Sosnowiec, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, przechodzę do tematu streamów online, ponieważ to właśnie w taki sposób będzie można zobaczyć rywalizację Resovii z Zagłębiem legalnie! Prawa transmisyjne do pokazywania rozgrywek Fortuna 1. Ligi w obecnej chwili posiada telewizja Polsat. Ma ona swój własny serwis internetowy, a zatem Polsat Box Go i to właśnie tam będziemy w stanie obejrzeć mecz w Rzeszowie na żywo! Dostęp do takiej usługi niestety wiąże się z koniecznością wykupienia odpowiedniego pakietu. A jak na ten moment wyglądają kursy bukmacherskie na opisywane starcie?

Gdzie oglądać Resovia – Zagłębie Sosnowiec?

Zmierzając już powoli do końca artykułu, spotkanie Resovia – Zagłębie będzie można zobaczyć na żywo tylko i wyłącznie w Internecie, a opcja ta będzie dodatkowo płatna. Jest to dość częsta sytuacja w przypadku meczów Fortuna 1. Liga. Mam nadzieję, że mimo wszystko nieco ułatwiłem Wam życie, a zrobić to mogą jeszcze aplikacje bukmacherów, gdzie obstawicie to i inne spotkanie. Pozostało mi więc życzyć jak najpłynniejszej transmisji i jak największych emocji z nią związanych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze