Resovia – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.11.2022

Resovia - Zagłębie Sosnowiec gdzie oglądać

Resovia – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Ostatnie niedzielne spotkanie w Fortuna 1. lidze przyniesie nam starcie pomiędzy 14. a 12 drużyną aktualnej tabeli. Takie mecze są zwykle bardzo zacięte i emocjonujące – co wydaje się prawdopodobne także i w tym meczu. Jeśli zatem chciałbyś obejrzeć ten mecz, ale nie wiesz kto transmituje to starcie, to wszystkiego dowiesz się z tekstu poniżej.

Resovia – Zagłębie Sosnowiec gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać starcie Resovia – Zagłębie Sosnowiec zupełnie za darmo? Co ciekawe, żaden z legalnie działających bukmacherów w naszym kraju nie posiada dostępu do pokazywania meczów z zaplecza Ekstraklasy. Jedynym miejscem jest Polsat, który jako jedyny posiada prawa do pokazywania tychże rozgrywek. Dodatkowo, wartą uwagi ofertę posiada Fuksiarz, który po założeniu i aktywacji konta przyzna Ci voucher na miesięczny dostęp w Polsat Box Go, a więc na platformie, gdzie dostępne są streamy z 1. ligi. Poniżej natomiast znajdziesz informacje na temat tego, co trzeba zrobić, aby aktywować konto w Polsacie:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza w ciągu siedmiu dni i obstaw dowolny zakład
  3. Napisz na czacie gracza z prośbą o voucher do Polsat Box Go
  4. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Resovia – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Resovii z Zagłębiem będzie oczywiście dostępne w sportowych kanałach Polsatu. Jeżeli więc jesteś fanem polskiej piłki i rozgrywek na naszym ligowym podwórku, to warto o opcji wykupienia dostępu pomyśleć. Dzięki temu dostaniesz dobrej jakości transmisje z komentarzem i bez zacinania. A gdybyś chciał dodatkowo poznać nasze typy na mecz Resovia – Zagłębie Sosnowiec, to znajdziesz ją na naszej stronie internetowej.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Resovia – Zagłębie Sosnowiec gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak wspomniałem wyżej, nie trzeba mieć telewizora, aby zobaczyć mecz Resovia – Zagłębie Sosnowiec. Taką ofertę posiada Polsat Box Go, a więc internetowa platforma Polsatu. A jeżeli założysz dodatkowo konto w Fuksiarzu, to możesz liczyć na darmowy miesiąc dostępu. Natomiast spotkanie Resovii z Zagłębiem odbędzie się w niedzielę, 13.11 o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać Resovia – Zagłębie Sosnowiec?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Resovia – Zagłębie Sosnowiec, to warto także zatrzymać się przy nadchodzącym mundialu. W końcu już za nieco ponad tydzień w Katarze będzie kilkanaście gwiazd piłkarskich światowego formatu. Czego po takim mundialu można się spodziewać? Jeśli chciałbyś poznać nasze typy na nadchodzący turniej, to już niebawem będą one dostępne pod adresem https://zagranie.com/mistrzostwa-swiata-2022-typy/.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Resovia - Zagłębie Sosnowiec?

Stream online z tego starcia zobaczysz dzięki Fuksiarzowi.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze