Gdzie oglądać mecz Rayo Vallecano – Villarreal? Odpowiedź na to pytanie poznasz z tego tekstu! W czwartek w La Lidze dojdzie do starcia Rayo z Żółtą Łodzią Podwodną. Goście niewątpliwie mają o wiele większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Na pewno warto podkreślić, że tutaj wszystko jest możliwe!

baner na rayo - villarreal od fortuny
fot. fortuna

Rayo Vallecano – Villarreal, gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie będzie stream online z meczu Rayo Vallecano – Villarreal, albo czy będzie transmisja w TV? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie tę kwestię poruszamy w tym artykule. Goście na papierze mają spore szanse na zwycięstwo tutaj, co akurat niespecjalnie nas dziwi, bo w sezonie 2021/2022 radzą sobie lepiej niż gospodarze, ale zdecydowanie mogli grać lepiej w niektórych spotkaniach.

Rayo Vallecano – Villarreal, transmisja na żywo w TV

W sezonie 2021/2022 mecze La Ligi oglądać można w dwóch miejscach – prawa do pokazywania hiszpańskiej ligi w Polsce wykupiły dwie stacje, czyli Canal+ oraz Eleven. Na ich sportowych kanałach możesz odpalić rywalizację tych drużyn. Jeżeli ich nie posiadasz, to warto sprawdzić, jak działa Fortuna TV i oglądać tę rywalizację u tego bukmachera. Więcej o tym rozwiązaniu piszemy niżej.

Rayo Vallecano – Villarreal, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli nie chcesz płacić za abonament telewizyjny, a masz zamiar obejrzeć spotkanie Rayo Vallecano – Villarreal, to dobrze się składa, że tutaj trafiłeś, gdyż mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Za rejestrację w Fortunie z kodem ZAGRANIE możesz odebrać bonusy na start, a przy okazji odpalić stream online z tego spotkania. Jak to jest w ogóle możliwe? Wszystko przez to, że ten bukmacher ma swoją sekcję TV, gdzie regularnie pokazuje spotkania piłkarskie.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj bez ryzyka dowolny kupon w ciągu siedmiu dni
  5. Poczekaj aż będzie rozliczony
  6. Miej dodatnie saldo na koncie
  7. Oglądaj mecz Rayo Vallecano – Villarreal

Przy okazji zobacz, jak działają zakłady bez ryzyka u bukmacherów i obstawiając u nich zwiększ swoje emocje z oglądania!

Rayo Vallecano – Villarreal, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Rayo Vallecano – Villarreal będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Dzięki naszej współpracy z Fortuną możesz zrobić to całkowicie za darmo. Warto podkreślić też, że oprócz przeglądarki stream online będzie pokazywany także w aplikacji na telefon, więc jak samemu widzisz, możliwości jest sporo. Pobierz aplikację od Fortuny i oglądaj to starcie!

Rayo Vallecano – Villarreal, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Rayo Vallecano – Villarreal dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest duża, ale czy to będzie miało swoje przełożenie na spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 12:25.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Rayo - Villarreal?

Spotkanie Rayo z Villarrealem będziesz mógł obejrzeć w Fortunie!

O której Rayo zagra z Villarrealem?

Rayo zagra z Villarrealem już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze