Po krótkiej przerwie wracam do regularnego opisywania wydarzeń sportowych, odbywających się na boiskach piłkarskich oraz na hokejowych taflach. Tak się dobrze składa, że dzisiaj na Mistrzostwach Świata U20 dojdzie do hitu pomiędzy Kanadą a Finami. Skupię się na liderach obu drużyn, którzy postarają się poprowadzić swój zespół do wygranej. Zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kanada U20 – Finlandia U20: typy i kursy bukmacherskie (16.08.2022)

Gospodarze tegorocznych Mistrzostw Świata U20 naturalnie bez problemów sięgnęli po komplet punktów. Przypomnijmy, że Kanada mierzyła się z takimi reprezentacjami jak Słowacja, Czechy, czy Łotwa. Paradoksalnie największe kłopoty sprawił im mecz z outsiderem tego turnieju, a więc Łotyszami, ale z każdym starciem widzimy coraz lepszą grę ekipy spod znaku Klonowego Liścia. Liderem jest Mason McTavish, który na ten moment znajduje się na pierwszym miejscu w statystyce punktów kanadyjskich i do tej pory uzbierał aż 10 oczek. Strzelanie goli oraz asystowanie do swoich kolegów nie przynosi mu trudności i bryluje na MŚ rozgrywanych na taflach w Edmonton. Bardzo przyjemnie ogląda się współpracę napastnika Anaheim Ducks z Connorem Bedardem, który jest jednym z największych nadziei hokeja na lodzie w Kanadzie. Dzisiaj od tej dwójki będzie wiele zależeć w ataku. Czy ten duet ponownie zabłyśnie na tym turnieju?

Hokej baner

Po drugiej stronie barykady znajduje się Finlandia, która ma swoje problemy w defensywie. Ogólnie Suomi kojarzymy jako reprezentację, która przede wszystkim stawia na obronę, a potem skupia się na ofensywie. Niestety po trzy stracone gole z Czechami i Słowakami chluby nie przynoszą i ciekawy jestem, czy w najważniejszych spotkaniach na tych Mistrzostwach Świata U20 ujrzymy poprawę w tym elemencie. Ważne, aby stało się to już dzisiaj, bo trzeba zaskoczyć nieco głównych faworytów do tytułu. Szkoleniowiec Antti Pennanen spróbował już dwie opcje w bramce i ani Juha Jatkola, ani Leevi Merilainen do końca mnie nie przekonali. Zobaczymy, kto teraz otrzyma swoją szansę. Nie wolno jednak ominąć świetnie działającej ofensywy, która przyniosła już wiele trafień i w ataku prym wiedzie Aatu Raty. Można rzec, że depcze po piętach liderowi Masonowi McTavishovi z ośmioma oczkami w punktacji kanadyjskiej. Czy stać go na kolejny świetny występ?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 września 2022 17:52.

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie reprezentacji Kanady zakończyło się zwycięstwem 5:1 z reprezentacją Czech
  • Kanada znajduje się na 1. miejscu w grupie A z dorobkiem 9 punktów
  • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa
  • Ostatnie spotkanie reprezentacji Finlandii zakończyło się zwycięstwem 9:3 z reprezentacją Słowacji
  • Finlandia znajduje się na 2. miejscu w grupie A z dorobkiem 8 punktów
  • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata wynosi 3 zwycięstwa
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Kanady 4:1
  • Pięć spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 zwycięstwami Kanady i 2 wygranymi Finlandii

Co obstawiać?

W tym miejscu chciałbym wspomnieć o kodzie promocyjnym w Fortunie! Jest to hit tych Mistrzostw Świata i to Kanada na własnej tafli w Edmonton jest faworytem, ale nie skreślałbym Finów, którzy w mojej opinii nie pokazują jeszcze 100%. O ile defensywa nie jest mocną stroną Suomi, tak ofensywa już tak i tutaj stawiam na punkt lidera gości. Aatu Raty nie zawiódł nas jeszcze na tym turnieju i PP jest silną bronią dzisiejszego outsidera. Jest to bardzo inteligentny gracz, który wie, kiedy strzelać, a kiedy podać do lepiej ustawionego kolegi. Myślę, że Finów stać na minimum 2 gole i oby udział przy jednym z nich miał nasz bohater.

Fortuna
1.62
Aatu Raty powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Dodatkowo do AKO dokładam punkt Masona McTavisha, a więc lidera klasyfikacji kanadyjskiej na tegorocznych Mistrzostwach Świata. W rywalizacji z Czechami zdobył dwa gole i tak jak wspomniałem wyżej, jego współpraca z Connorem Bedardem oraz z Brennanem Othmannem przynosi owoce w postaci pewnych zwycięstw. Właśnie w takich hitowych meczach poznaje się klasę danego zawodnika i liczę na Masona, który wyraźnie przerasta swoich rówieśników swoimi umiejętnościami. Chłopak ten ma zebrane doświadczenie z seniorskich rywalizacji, bo brał przecież udział na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. To przekłada się na pewność siebie. Na sam koniec skorzystaj z bonusów w Fortunie!

Fortuna
1.30
Mason McTavish powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Fortuna baner

AKO Fortuna 15.08. hokej

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze