Wiele dzieje się w świecie esportu. Tym razem rozpoczęło się święto League of Legends. Turniej o nazwie Worlds 2019 to Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Z tego względu bukmacher forBET przygotował specjalną promocję. O co chodzi i jak przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego forBET dowiecie się tutaj, zapraszam do lektury!

Rankingi od forBET

Forbetgaming- forBET kod promocyjny

Nie pierwszy raz zdarza się taka promocja u tego bukmachera. Wcześniej podczas StarLadder Major do wygrania były skórki CS:GO, teraz jest możliwość zgarnięcia sprzętu od SteelSeries. Słuchawki, klawiatury, myszki i podkładki czekają na nowych właścicieli!

Jak wziąć udział?

Zasady są podobne do tych, które obowiązywały podczas StarLadder Major. Wystarczy grać kupony, na których znajdują się minimum 3 zdarzenia z kursem powyżej 1.30, a jedno z nich musi pochodzić z oferty esport. 1 złotówka to 1 punkt. Co ważne maksymalna liczba punktów otrzymany za jednej kupon wynosi 1000.

Aktualna tabela i kod promocyjny forBET

Ranking esport- forBET kod promocyjny

Na stronie www.iforbet.pl można każdego dnia sprawdzić, na której pozycji znajduje się dana osoba. Wydaje się, że promocja ta jest odpowiednia dla użytkowników, którzy obstawiają wydarzenia esportowe. Jeżeli nie macie jeszcze konta u bukmachera forBET, to zachęcamy do użycia kodu promocyjnego 2120PLN. Tym sposobem otrzymacie pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, powiększony bonus od depozytu do 2050 PLN i 20 PLN w Typomanii!