Raków Częstochowa – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.03.2024

Raków Częstochowa Ruch Chorzów transmisja na żywo

Raków Częstochowa – Ruch Chorzów: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Rozpoczynamy 26. serię gier w Ekstraklasie, która rozgrywana będzie nietypowo, bo od soboty do wtorku, a to wszystko wynika ze świąt Wielkanocnych, pod które ten terminarz jest układany. Pierwsze starcie to mecz w Częstochowie, które rozpocznie się już o 12:30 – sprawdź, gdzie je obejrzysz!

Raków Częstochowa – Ruch Chorzów na żywo w TV

Jak zwykle od prawie 30 lat mecze PKO BP Ekstraklasy można śledzić na antenach Canal+. Od paru ładnych sezonów 100% spotkań można oglądać właśnie w tych kanałach, co dla kibiców jest dużym atutem, bo jeszcze nie tak dawno temu w telewizji można było oglądać połowę ligowych spotkań w każdej kolejce. Teraz każdy może mieć spotkania swojej ulubionej drużyny na wyciągnięcie ręki w ekranie swojego telewizora, komputera, czy telefonu: sprawdź, jak zdobyć dostęp do Canal+Online, gdzie możesz oglądać mecze Ekstraklasy!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Raków – Ruch i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Raków Częstochowa – Ruch Chorzów gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

W streamingu na platformie Canal+Online możesz śledzić jednocześnie aż cztery wydarzenia i dzięki temu Multiliga w Twoim domu jest możliwa! Sam wybierasz jakie mecze chcesz oglądać na jednym, dzielonym ekranie, możesz przełączać się między nimi, skupiać uwagę na jednym z nich powiększając okno i przełączając dźwięk – jednym słowem: identycznie jak na koniec sezonu ligowego! W Canal+Online poza Ekstraklasą możesz śledzić też wybrane mecze Premier League, najlepszy żużel na świecie, NBA, tenis i wiele innych!

Raków Częstochowa
Mar 30, 2024
12:30
Ruch Chorzów
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:54, 30 marca 2024 08:54.

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Ruch Chorzów?

Spotkanie Rakowa z Ruchem rozpocznie się już o 12:30 – w tej kolejce o tej porze dwa takie mecze! Również w poniedziałek ligowe granie rozpoczyna się tuż po południu. Mecz pokażą Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, a także wspominana wcześniej platforma Canal+Online. Transmisja wystartuje już o 12:10, a mecz prosto ze stadionu skomentują Krzysztof Marciniak oraz Kamil Kosowski.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze