W tę niedziele odbędzie się wiele spotkań piłkarskich. Jednym z nich jest starcie w ramach drugiej ligi, gdzie Radunia Stężyce zmierzy się z Wigry Suwałki. Różnica w kursach jest spora pomiędzy tymi drużynami. Na pewno kibice, którzy zdecydują się odpalić to starcie, mogą liczyć na dobre widowisko, więc sprawdź, gdzie je obejrzeć!

ewinner, baner, canal online

Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, gdzie oglądać

Ta niedziela zapowiada się dość intensywnie, ponieważ oprócz spotkań w ramach Ekstraklasy, można obejrzeć również starcia drużyn z pierwszej i drugiej ligi. Dziś między innymi dojdzie do meczu Radunia Stężyca – Wigry Suwałki. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 14:00. Obie drużyny znajdują się obok sobie w tabeli, bo Wigry zajmują siódme miejsce a Radunia jest zaraz pod nią.

Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Radunia Stężyca – Wigry Suwałki będziesz mógł obejrzeć za pomocą Canal+ Online. Trzeba jednak podkreślić, że jest to płatna opcja i musisz wcześniej wykupić dostęp do abonamentu, albo skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem.

Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, transmisja na żywo za darmo

Istnieje jednak możliwość, która pozwala Ci na obejrzenie za darmo transmisji z meczu Radunia Stężyca – Wigry Suwałki. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online.

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+
  7. Przejdź do sekcji sportowej
  8. Oglądaj mecz Radunia Stężyca – Wigry Suwałki

Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, transmisja online

Transmisja online z meczu Radunia Stężyca – Wigry Suwałki będziesz mógł obejrzeć w internecie za pomocą przeglądarki internetowej? Jest również możliwość zobaczenia tego spotkania za pomocą aplikacji w telefonie i na telewizorze.

Radunia Stężyca – Wigry Suwałki, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną posiada Radunia Stężyca. Jest duża różnica w kursach pomiędzy tymi drużynami, co widać m.in. w tym zestawieniu:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 13:17.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie rozpocznie się mecz Radunia Stężyca - Wigry Suwałki?

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 14:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie Radunia z Wigry?

Mecz ten można obejrzeć dzięki współpracy eWinner z Canal +Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze