No i stało się, wczorajszy Hejt Park z udziałem Marcina Najmana przebił wszystkie rekordy oglądalności od istnienia Kanału Sportowego. W szczytowym jego momencie na żywo pojawiło się 90 tys. osób, które z zaciekawieniem oczekiwały na dymy. Te się pojawiły i jeżeli ktoś przegapił wczorajszą audycję to nic straconego, może ją sobie ponownie odtworzyć. Dzisiejszym gościem Tomasza Smokowskiego będzie Kuba Grabowski znany szerzej pod pseudonimem Quebonafide. BETFAN przygotował ciekawe zakłady specjalne na to wydarzenie. Zapraszam do lektury i przeglądu typów!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co to jest Kanał Sportowy i Hejt Park?

Z pewnością część z Was zna ten projekt lub dopiero wczoraj go poznało. Kanał Sportowy powstał z inicjatywy czwórki mejwenów piłkarskich: Michała Pola, Tomasza Smokowskiego, Krzysztofa Stanowskiego oraz Mateusza Borka. Jak na razie zaczynają swoją przygodę, ale już teraz najbardziej wyczekiwanymi audycjami są Misja Futbol oraz Hejt Park. Szczególnie ta druga forma przypadła widzom do gustu, ponieważ bez większych pohamowań można zadzwonić do studia i zadawać pytania obecnym w studiu dziennikarzowi i jego gościowi. Warto obejrzeć sobie wcześniejsze odcinki np. z udziałem Michała Żewłakowa czy właśnie wczorajszy z Marcinem Najmanem, aby sprawdzić, czy ten format programu przypadnie Ci do gustu. Niewątpliwie jest to wyjątkowa i niespotykana forma, która ma rzeszę fanów, ale znajdą się również przeciwnicy. Dzisiaj w studiu Kanału Sportowego zagości Quebonafide i po raz kolejny pojawiają się pytania, czy rekord oglądalności na żywo zostanie dzień po dniu pobity. 90 tys. to aktualna bariera do pokonania!

Przegląd typów w BETFAN

Jak widzimy na załączonym obrazku, oferta na dzisiejszy Hejt Park jest skromna, ale treściwa. Zawsze jest możliwość skorzystania z opcji My Bet i zaproponować swój typ na dowolne zdarzenie. Do godz. 20:00 można obstawić, ile razy w programie padnie nazwisko Fabijański, z którym rzekomo Quebonafide ma na pieńku i z pewnością będzie to jeden z tematów piątkowego programu, a może zapowie swoją nową płytę „Galaktyka” akurat podczas emisji dzisiejszego Hejt Parku? Ja bliżej przyjrzę się liczby widzów, która pojawi się wtedy na Kanale Sportowym i postaram się wytypować jedno wydarzenie.

Ogólne zakłady na Hejt Park w Betfan

Co obstawiać?

Z pewnością wielu z nas pomyśli o overze, ponieważ w studiu pojawi się gość, który jest w tym momencie na topie i jego marketing w związku z wydaniem nowej płyty przykuł uwagę niejednej osoby interesującej się rapem czy ogólnie muzyką. Ja tutaj pójdę pod prąd i biorąc pod uwagę wczorajsze liczby, jestem zdania, że ma to spore szanse na powodzenie, dlaczego tak?

1. Nie zapominajmy, że typ na liczbę widzów jest określony na konkretną godzinę. Sama audycja rozpoczyna się o godz. 21:00 a w opisie zakładu mamy liczbę widzów o godz. 21:30. W czwartkowym odcinku z udziałem Marcina Najmana szczyt oglądalności mieliśmy dopiero po 22:00. Wcześniej zgromadziło się 55 tys. widzów i to pokazuje, że musi trochę audycji minąć, aby ten program dotarł do jak największej liczby osób. Jest to w pewnym sensie sztuczka bukmachera, na którą należy uważać, bo mierzona jest konkretna godzina, a nie całość.

2. Nie zapominajmy, że jest to Kanał Sportowy, nie muzyczny. Dzisiejszy gość oczywiście przykuwa dużą uwagę, ale czy będzie ona większa niż Marcina Najmana? Niewątpliwie zawodnik FAME MMA przyczynił się do popularności tego projektu i stali widzowie po raz kolejny włączą ten program, ale uważam, że to właśnie Marcin Najman był największym magnesem tego kanału. Jego kilkudniowa wojenka z Krzysztofem Stanowskim również się do tego przyczyniła.

3. Linie co chwilę się zmieniają. Teraz jest ona na poziomie 85 tys. i zapewne będą się zmieniać do godz. 20:00, a więc do czasu, w którym zakłady te będzie można wnieść. Jeszcze rano były one bardzo niskie, teraz stale wzrastają. W mojej opinii jest ona zawyżona i pobieram linię poniżej 84 999. Uważam, że o godz. 21:30 przyciągnie podobną liczbę widzów co we wczorajszym Hejt Parku. Jest przecież jeszcze możliwość odtworzenia tego programu później 😉 

Zdarzenie: Hejt Park 12- liczba widzów o godz. 21:30

Typ: 84 999 i mniej

Kurs: 2.05

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Typ na Hejt Park 03.04. w BETFAN

Zakłady na liczbę widzów w Hejt Park

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!