Są takie mecze, w których nie możemy narzekać na brak emocji. Właśnie takim starciem był pierwszy pojedynek Derby z Southamtpon. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:2, dlatego też dzisiaj zostanie rozegrana powtórka. Na boisku można liczyć na polski akcent z występem Jana Bednarka. Sprawdzamy, jak prezentują się PZBuk opinie przed tym meczem.

PZBuk opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Southampton vs Derby – analiza meczu, kursy i PZBuk opinie

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami było niezwykle wyrównane i zakończyło się remisem 2:2. Zwrotów akcji nie brakowało, jednak ostatecznie potrzebna będzie powtórka na St Mary’s, Własny stadion z miejsca daje przewagę Świętym, jednak Derby na pewno tanio skóry nie sprzeda. Southampton w poprzedniej kolejce ligowej pokonał Lisy na King Power Stadium, co trzeba rozpatrywać w kategoriach sukcesu. Dobra forma tego zespołu to również efekt nowej miotły. Ralph Hasenhuttl posprzątał bałagan, który zostawił Mark Hughes i z każdym meczem ta drużyna wygląda coraz lepiej. W taką tendencję wpisuje się również Jan Bednarek, który zbiera kapitalne recenzje i można powiedzieć, ze ugruntował swoją pozycję na środku obrony.

Nastroje w Derby po weekendzie z pewnością nie są tak dobre. The Rams przegrali 2:0 z Leeds, jednak cieniem na tym spotkaniu rzuciła się afera szpiegowska, ponieważ Marcelo Bielsa przyznał się do wysłania jednego ze swoich ludzi na obiekty treningowe Derby. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami goście prowadzili już 0:2, jednak ostatecznie gospodarze doprowadzili do remisu. W rewanżu faworytem będą zawodnicy z Premier League, jednak podopieczni Franka Lamparda pokazali już przeciwko Chelsea i Manchesterowi United, że również na wyjazdach tanio skóry nie sprzedają. Jak prezentują się kursy główne w PZBuk i opinie na temat tej rywalizacji?

pzbuk opinie

Można było się tego spodziewać, że faworytem rewanżu będzie Southampton. Kurs na wygraną tego zespołu wynosi – 1.66. Dla porównania remis – 3.75, a zwycięstwo gości – 5.05.

Zdarzenia dodatkowe w PZBuk i opinie

Nie ulega wątpliwości, że Święci podejdą do tego meczu w roli faworytów. Już w pierwszym spotkaniu prowadzili 2:0, więc mogą mieć świadomość niedokończonych spraw. Święci w trzech ostatnich meczach nie zaznali smaku porażki. Mimo to największym sukcesem nie było pokonanie Leicester, a zdobycie punktu na Stamford Bridge. Dodatkowo było to pierwsze czyste konto pod wodzą Ralpha Hasenhuttla.

Derby ogólnie jest bramkostrzelnym zespołem, dlatego też można zakładać, że znajdą drogę do siatki Świętych. W tym sezonie strzelali gole w wyjazdowych pojedynkach z Chelsea czy Manchesterem United, więc granie na obiektach drużyn Premier League nie jest im obce. Pierwszą propozycją, na którą zwrócimy tutaj uwagę będzie typ z wynikiem BTTS – 1.83.

  • BTTS – 1.83

Mimo tego, że w pierwszym meczu padł wynik 2:2, to i tak propozycja PZBuk jest bardzo ciekawa.

Inną opcją wartą rozważenia jest wynik +2,5 gola. Może być to odpowiednie zabezpieczenie w przypadku dominacji jednej z drużyn. Święci pod wodzą nowego trenera tylko raz zachowali czyste konto, a biorąc pod uwagę zmiany w składzie, można się tutaj spodziewać mniejszej koncentracji w defensywie.

  • +2.5 gola – 1.80

Również w tym przypadku otrzymujemy bardzo ciekawy przelicznik, który powinien być dobrym rozwiązaniem w tej rywalizacji. Brak występu Jana Bednarka może mocno osłabić szeregi defensywne gospodarzy.