Nadal mało Ci promocji bukmacherskich? W takim razie mamy do zaproponowania bonus bez depozytu od legalnego bukmachera PZBuk. Gwarantujemy 100% zadowolenia z uzyskanych korzyści. Środki bonusowe możesz wykorzystać do obstawiania zakładów sportowych i nie tylko… Już teraz sprawdź ofertę na wydarzenia i PZBuk bonus bez depozytu!

Co musisz wiedzieć o bonusie powitalnym od PZBuk?

 • Kod promocyjny dla czytelników Zagranie.com – 150PLN (do wpisania podczas procesu rejestracyjnego)
 • Darmowy zakład – 50 PLN
 • Bonus ekstra – 50 zł + 50 zł (za 20 000 punktów z rejestracji)
 • Punkty za rejestrację – 20 000 punktów zamiast standardowej promocji na 600
 • Program lojalnościowy – możliwość zdobycia punktów za grę i ich wymiana na dodatkowe bonusy
 • Kombodoładowanie: +15% do wygranych zakładów
 • Hit Dnia – jeszcze wyższe kursy na specjalne wydarzenia w ofercie PZBuk
 • Minimalna wpłata – 22 zł

Chcesz otworzyć konto bukmacherskie w PZBuk? W takim razie skorzystaj z okazji, jaką dajemy Ci wraz z legalnym operatorem i zyskaj maksymalną kwotę bonusu powitalnego dla nowych graczy. Zarejestruj się za pośrednictwem naszej strony. Kliknij link, a zostaniesz przeniesiony na witrynę PZBuk. Po załadowaniu się strony ukaże Ci się zielony przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Naciskasz go i przechodzisz do formularza rejestracyjnego. Wypełniasz pola podstawowymi danymi osobowymi, a w polu „Kod bonusowy opcjonalny” wpisujesz wyrażenie 150PLN, dzięki któremu otrzymasz możliwość zdobycia dodatkowego bonusu do gry.

Oferta na start z kodem – odbierz PZBuk zakład bez depozytu

Co otrzymasz po wpisaniu naszego unikalnego kodu promocyjnego? Oczywiście darmowe środki pieniężne do gry i możliwość zdobycia jeszcze większej ilości promocji bukmacherskich. Na start dostajesz 50 zł od PZBuk zakład bez ryzyka, a także możliwość skorzystania z naszej oferty VIP, dzięki której bukmacher przyzna Ci dodatkowe 20 000 punktów w ramach bonusu od depozytu. Każdy uzyskany punkt możesz wymienić w Sklepie Gracza – na dobry początek proponujemy dwa darmowe bonusy o wartości 50 zł.

Pamiętaj, że ta oferta jest dostępna wyłącznie po użyciu naszego kodu promocyjnego – 150PLN. Wpisz kod i zgarnij darmowe bonusy do wykorzystania u legalnego bukmachera PZBuk.

pzbuk zakład bez depozytu

Operator PZBuk to podmiot prowadzący legalną działalność bukmacherską na terenie naszego kraju. Działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.26.2017, a wydarzenia zawarte w jego ofercie możemy obstawiać wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Jak obrócić PZBuk zakład bez depozytu i inne bonusy?

 1. Zacznijmy od darmowego zakładu o wartości 50 zł – wymogi obrotowe tego bonusu to minimum 1 obrót bonusem o dowolnym kursie, ale nie mniejszym niż 2,0. Aktywacja bonusu następuje przy kuponach AKO.
 2. Bonus 50 + 50 zł – wymóg to 5-krotny obrót sumą bonusu + depozyt. Kupon AKO musi zostać zawarty po kursie minimalnym 2,0.
 3. Pamiętajmy, że minimalna wpłata depozytu wynosi 22 zł, a na obrót bonusem mamy 60 dni (30 dni darmowy bonus).

Specjalna oferta na start – jak przystąpić do rejestracji w PZBuk?

Proces rejestracyjny w PZBuk zajmuje zaledwie 3 minuty. Pierwszą czynnością jest podanie nazwy użytkownika, numeru telefonu, adresu e-mail i hasła.

Druga strona formularza dotyczy podania większej ilości danych, jednak ich wpisanie nie zajmuje za wiele czasu – numer PESEL, adres zamieszkania, imię i nazwisko, numer dowodu itp. Najważniejszą sprawą jest wypełnienie pola kodu bonusowego – 150PLN, dzięki któremu uzyskujemy możliwość otrzymania dodatkowych środków pieniężnych do gry. Pole znajduje się na samym dole formularza, dlatego musimy zachować czujność i nie przeoczyć go. Jeśli masz ukończone 18 lat i akceptujesz politykę prywatności, zatwierdzasz „haczykiem” i możesz przystąpić do ostatniej czynności.

Ostatni krok to ustawienie limitów czasu gry, w tym przypadku możesz zatwierdzić limity proponowane przez legalnego bukmachera bądź wybrać te, które będą najlepsze dla Ciebie. Możesz również od razu dokonać depozytu na swoje konto bukmacherskie albo pominąć ten proces i wrócić do niego później. Sam decydujesz, kiedy wpłacasz gotówkę i ile wyniesie pierwszy depozyt na konto.

Skrócona rejestracja nie wymaga od gracza podania numeru konta bankowego ani załadowania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Wszystko, co musisz zrobić to potwierdzić swój e-mail za pośrednictwem linku aktywacyjnego otrzymanego we wiadomości. PZBuk to legalny bukmacher, który na dobry początek gry nie wymaga podawania zbyt wielu danych osobowych, jednak w przypadku chęci wypłaty wygranej gotówki musimy uzupełnić wszystkie potrzebne informacje niezbędne do zrealizowania przelewu.

To wszystko! Od teraz posiadasz aktywne konto bukmacherskie i możliwość postawienia swojego pierwszego kuponu. Każdy gracz, który podczas rejestracji użyje naszego kodu promocyjnego – 150PLN może liczyć na otrzymanie specjalnej oferty na start, czyli darmowego zakładu i możliwości wymienienia 20 000 punktów na korzystne bonusy do gry.

Darmowy zakład 50 zł na start – sprawdź, jak go otrzymać!

Poznaj zasady i warunki korzystania z oferty powitalnej darmowego zakładu o wartości 50 zł na start. Pamiętaj, że kwota bonusu przyznawana jest każdemu użytkownikowi jednorazowo i wynosi ona nie więcej niż 50 zł.

 • Aby przystąpić do promocji i skorzystać z oferty powitalnej gracze PZBuk muszą prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, a także zdecydować się na postawienie zakładu wielokrotnego (AKO) o kursie niemniejszym niż 2,0.
 • Jeśli spełniliście warunki oferty powitalnej, powinniście ponownie zalogować się na swoje konto bukmacherskie. Określona promocja będzie widoczna na nowo zawieranym kuponie gracza – typ AKO, o łącznym kursie 2,0. Aby zagrać za środki bonusowe, rozwińcie menu i kliknijcie „wybierz aktywną promocję”.
 • Otrzymany zakład umożliwia graczowi obstawienie kuponu bez ponoszenia żadnych kosztów. Już teraz zagraj za kasę buka!
 • Kwota wygrana z darmowego zakładu obejmuje środki ponad stawkę postawionego zakładu i nie są one objęte wymogiem obrotowym przed wypłatą na konto bankowe.
 • Oferta promocyjna PZBuk trwa od 20 grudnia 2019 roku, a jej zakończenie przewidziane jest 31 grudnia 2020 roku.
 • Po aktywowaniu darmowego zakładu (przyznania bonusu) użytkownik posiada do 60 dni na obstawienie wybranego kuponu.
pzbuk zakład bez depozytu na start

Co obstawiać w ofercie PZBuk? – Zagranie.com podpowiada

Nie masz pomysłu na kupon? A może po odwołanym turnieju nie wiesz, na co postawić typ? Zespół Zagranie.com rusza na pomoc – każdego dnia dodajemy propozycje zakładów bukmacherskich, podajemy szczegółowe analizy meczowe oparte aktualnymi statystykami i oczywiście serwujemy, jak na tacy, gotowe typy na wybrane wydarzenia. Do tego zupełnie za darmo! Zainteresowany? W takim razie w pierwszej kolejności zapraszamy na naszą podstronę TYPY DNIA, a później dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku – GRUPA TYPERSKA ZAGRANIE <klik>.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas i będziesz zadowolony z przedstawianych przez nas aktualnych informacji ze świata zakładów bukmacherskich i sportu 🙂 niech BUK będzie z Tobą!