Puchar Świata Ruka: gdzie oglądać dzisiaj skoki? Transmisja w TV oraz stream online I 27.11.2021

Kamil Stoch

Tydzień temu byliśmy świadkami konkursów Pucharu Świata w Niżnym Tagile, a dzisiaj rozpoczną się kolejne zawody, tym razem w Finlandii. Puchar Świata w Ruce – gdzie oglądać dzisiaj? Czy będzie transmisja w TV? Co ze streamem online? Na te oraz inne pytania odpowiedź znajdziesz właśnie niżej, bo przygotowaliśmy specjalny tekst o tym!

Puchar Świata Ruka – gdzie oglądać dzisiaj?

Przed tygodniem byliśmy świadkami dużych emocji związanych z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Na początek sezonu najlepsi skoczkowie na świecie rywalizowali w Niżnym Tagile. Polakom nie poszło tam najlepiej, bo Stoch obecnie znajduje się w klasyfikacji generalniej na 12 pozycji, Kubacki na 22, a Żyła tuż za nim.

W sobotę oraz niedzielę będziemy świadkami rywalizacji w Pucharze Świata w Ruce. Zobacz, gdzie oglądać dzisiaj skoki i sprawdź, czy będzie transmisja w TV oraz stream online. Nie zapomnij zerknąć również, gdzie oglądać skoki narciarskie w całym sezonie 2021/2022.

Puchar Świata Ruka: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Puchar Świata w Ruce? W tym sezonie będzie to możliwe jedynie w TVN i Eurosporcie, bo to Discovery posiada prawa do pokazywania skoków.

Puchar Świata Ruka: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Puchar Świata w Ruce będzie pokazywany naturalnie w TV. Najlepsza opcja to włącznie TVN, bo ten nadaje w 100 procentach za darmo, wystarczy po prostu włączyć telewizor i wybrać odpowiedni kanał. Pamiętaj, że obstawiając u bukmacherów zwiększysz swoje emocje z oglądania.

Puchar Świata Ruka: stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online Pucharu Świata w Ruce będzie dostępny m.in. w player.pl. Na tej platformie musisz jednak wykupić odpowiedni pakiet, żeby móc odpalić skoki narciarskie w wysokiej jakości!

Puchar Świata Ruka: zapowiedź konkurs

Po Pucharze Świata w Niżnym Tagile przyjdzie czas na emocje w Finlandii. Skoro już wiesz, gdzie oglądać Puchar Świata w Ruce, to zerknij też na kursy, które wystawili operatorzy. Możemy obstawić chociażby zakład na to, że Kobayashi wygra Puchar Świata!

Kobayashi wygra konkurs
Kurs: 2.55
Zagraj!

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

Gdzie oglądać Puchar Świata w Ruce?

Puchar Świata w Ruce możesz oglądać na TVN i w playerze.

O której rozpocznie się Puchar Świata w Ruce?

Konkurs Pucharu Świata w Ruce zaplanowano na godzinę 16:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze