W poniedziałek odbędzie się trzecie spotkanie o prawo do gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023. Do tej pory w rywalizacji jest dwa do zera dla dzisiejszych gospodarzy, którzy w obu meczach zwyciężyli do zera, choć nie bez problemów. W tychże rywalizacji drużyna z Będzina była o krok od urwania, co najmniej jednego seta w każdym ze starć, ale ostatecznie do tego nie doszło. Jaki wynik padnie w dzisiejszym spotkaniu? Czy będziemy świadkami ponownego szybkiego zwycięstwa do zera?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PSG Stal Nysa vs MKS Będzin: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (23.05.2022 r.)

Tak jak pisałem wyżej, na razie dwa do zera w rywalizacji prowadzi drużyna z Nysy, a żeby wywalczyć prawo do gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023 potrzeba trzech zwycięstw. Do tego Stal zagra przed własną publicznością, więc pojawia się wręcz idealna okazja, by ponownie pewnie ograć drugi zespół pierwszej ligi i tym samym ostatecznie przypieczętować to, że to PSG Stal Nysa będzie ostatnią ekipą, która będzie mogła kolejny rok rywalizować na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

Bukmacherzy przekonani o triumfie Stali

Tak wynika z kursów, jakie bukmacherzy STS przygotowali na to spotkanie. Zwycięstwo PSG Stali Nysy wycenili na raptem 1.12 do aż 6.35 na MKS Będzin. Kiedy patrzy się na typy dotyczące tego, ile ostatecznie będzie potrzeba rozegranych setów, by wyłonić zwycięzcę tego meczu, widać że bukmacherzy STS-u spodziewają się szybkiego meczu. Jest tak, gdyż na to, że rozegrane zostaną trzy sety mamy kurs 1.85, że cztery 2.85, a że pięć aż 4.80. Owszem, MKS Będzin był w stanie raz doprowadzić w tej rywalizacji do tie-breaka, ale to było w pierwszych meczach tych drużyn w historii. Dziś wszystko wskazuje na to, że ponownie Stal wygra błyskawicznie. Gdybyś się zastanawiał, czy warto obstawiać, czy zespół z Nysy ugra co najmniej seta, to dodam, że kurs na zdarzenie, że się tak stanie wynosi 1.01, a że nie aż 13.00. Z kolei jeśli chciałbyś zagrać, że Będzinianie w końcu się przełamią i w końcu ugrają tę choć jedną partię, to kurs wynosi 1.80 względem 1.95 – na to, że do tego nie dojdzie.

Ilość setów potrzebna do wyłonienia zwycięzcy

Odnośnie do wspomnianej ilości to dodam, że jeśli chciałbyś typować, że pierwszego seta ugra Stal, to kurs wynosi 1.25 względem 3.65 na to, że dokonają tego ich rywale. Identyczny kurs jest dalej na to, że Stal ugra drugiego i trzeciego seta, natomiast zmieniają się proporcje, jeśli chodzi o MKS Będzin. Na ich zwycięstwo w drugiej odsłonie mamy kurs 3.70, a w trzecim aż na 3.80. Wygląda to klarownie, jednoznacznie, więc nic dziwnego nie ma w tym, że mamy kurs ustabilizowany na poziomie ledwo 1.90, jeśli chciałbyś wytypować, że drużyna z Nysy znowu wygra do zera. Jeśli interesuje Cię typ, że np. wygrają do jednego, to już spotkasz się z wyceną ustabilizowaną na poziomie 3.35. Odnośnie do typów związanych z setami, to według mnie ciekawym jest również ten, który „informuje” o tym, czy zostanie rozegrany czwarty lub/i piąty set, czy nie. Z czym z resztą się wiąże moje typowanie, więc dodam jeszcze, że kurs na to, że zostanie rozegrany czwarty set wynosi 1.90, a że nie 1.85. Z kolei na to, że odbędzie się piąty set mamy wycenę 4.80, a że nie 1.17.

Moje typowanie związane z tym spotkaniem

Patrząc na to, że raz w trzecim, a raz w pierwszym secie było bardzo blisko do tego, by Będzinianie urwali, choć seta swoim rywalom, to sądzę, że tym razem w końcu im się uda tego dokonać. Uważam, że do trzech razy sztuka i dziś udowodnią, że o końcowy triumf PSG Stal Nysa będzie się jeszcze musiała poszarpać. Poza tym wycena tego, że zostanie rozegrany czwarty set jest atrakcyjna i przemawiająca za tym, by postawić, że w końcu będziemy świadkami co najmniej czterosetowej batalii. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Podejrzewam, że ponownie Stal, która tym samym postawi tę symboliczną kropkę nad i. W końcu gdzie lepiej tego dokonać, jak nie przed własną publicznością?

Propozycja kuponu:

PSG Stal Nysa vs MKS Będzin - trzeci mecz

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze