Za nami cztery dni zmagań podczas MSI 2021, a kibice nie mogą narzekać na nudę. Najlepsze drużyny ze swoich regionów dostarczają nam sporo emocji i niespodzianek, a dotychczas mamy 3/3 trafione kupony. Dzisiaj typujemy starcia MAD Lions, które najpierw zagra z Instanbul Wild Cats, a w ostatnim meczu dnia zmierzy się z PSG Talon. 

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

MAD Lions – Instanbul Wild Cats
(15:00 poniedziałek, 10.05.2021)

Dotychczas podczas MSI 2021 zawodnicy MAD Lions radzą sobie bezbłędnie, przynajmniej, gdy spojrzymy na wyniki. Mistrzowie Europy mają bilans 3:0 i ograli każdą z ekip w grupie. Jednak, żeby nie było tak kolorowo, to trzeba uczciwie przyznać, że nie wszystkie starcia były perfekcyjne. Zdarzają się im mniejsze, bądź większe błędy, ale widać, że Lwy szybko się na nich uczą, a co za tym idzie, wyciągają wnioski i często robią to w trakcie spotkania. League of Legends to gra oparta na reagowaniu na wydarzenia na mapie i MAD Lions robi to naprawdę dobrze. Nic więc dziwnego, że w każdym z dzisiejszych meczów jest faworytem do wygrania. 

W przypadku rywalizacji z Instanbul Wild Cats sprawa jest dość prosta. Różnica w klasie tych drużyn jest tak duża, że nie widzę innej możliwości, niż pewna wygrana Lwów. Te powinny nacierać od samego początku, bo gra IWC na MSI 2021 jest tragiczna. Po trzech meczach turecka ekipa ma bilans 0:3 i bardzo małe szanse na to, żeby dostać się do kolejnego etapu. Wild Cats nawet, gdy zdobędą przewagę i to całkiem dość sporą, jak chociażby w starciu z paiN Gaming, to szybko potrafią ją roztrwonić. Nie radzą sobie z early gamem i mid gamem, a kibice oczekiwali od nich zdecydowanie lepszej postawy. 

Co obstawiać?

MAD Lions to mocny faworyt w starciu Instanbul Wild Cats, a szanse są tak duże, że rynek 1/2 trzeba odrzucić. Kursy u bukmacherów na zwycięstwo Lwów są na tyle niskie, że nie znajdziemy w nich value. Jednak zakłady bukmacherskie LV BET mają w ofercie ciekawe opcje na wyścig do pięciu eliminacji. Możliwości do obstawiania jest sporo, ale ta opcja wydaje się najbardziej sensowna na starcie z IWC. Kurs wynosi 1.40 i to dobry dodatek do kuponu AKO. Do tego w LV BET z kodem promocyjnym możecie zagrać bez ryzyka!

LVbet
1.40
MAD Lions pierwsze zdobędzie 5. eliminacji

Baner grupy esportowej

PSG Talon – MAD Lions
(20:00 poniedziałek, 10.05.2021)

MAD Lions tego dnia rozegra dwa starcia, a drugim z nich będzie rywalizacja z PSG Talon. Lwy naturalnie są tutaj faworytem i trudno się temu dziwić. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Starego Kontynentu byli zdecydowanie lepsi i dominowali PSG na każdej płaszczyźnie. W zasadzie to te nie miało żadnych kontrargumentów i nie potrafiło się przeciwstawić oponentom. Jednak w kolejnych spotkaniach wyglądało już znacznie lepiej, przez co teraz nie powinno być aż tak dużej dysproporcji pomiędzy tymi ekipami, szczególnie we wczesnej fazie gry, która ostatnio zadecydowała. 

PSG Talon jeżeli chce awansować do kolejnego etapu, to potrzebuje zwycięstw. W grupie ma bilans 2:1 i po piętach depcze im paiN Gaming, które ma 1:2. Jeżeli inne spotkania tego dnia potoczą się na niekorzyść ekipy z Hongkongu, to ta będzie stała pod ścianą w starciu z MAD Lions. Dodatkowa presja nakładana na nich na pewno nie pomoże. Ekipa wspierana przez Paris Saint-German musi poprawić także grę we wczesnym etapie, gdyż często przez właśnie ten aspekt jest później w tyle podczas meczów. 

Co obstawiać?

Rywalizacja pomiędzy PSG Talon, a MAD Lions zamknie nam kolejny dzień zmagań podczas Mid-Season Invitational 2021. Na papierze zawodnicy z Europy są faworytami i myślę, że przełożą to także na serwer. Powinni naciskać na PSG od samego początku, dzięki czemu szybko wypracują sobie przewagę. Jednak zespół z Hongkongu na pewno przygotuje się bardziej niż do pierwszego starcia, co należy mieć na uwadze. W LV BET znajdziemy ciekawy kurs na to, że mistrzowie Starego Kontynentu wygrają, który wynosi 1.62 i to właśnie go dodaje do kuponu. Łączne AKO wynosi więc 2.27 i dostaniemy praktycznie podwojenie stawki. 

LVbet
1.62
MAD Lions wygra z PSG Talon

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

typy msi 10.05.2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze