Wczoraj ogrom radości sprawiła nam Iga Świątek, która bez straty gema odprawiła w finale rzymskiego turnieju Karoline Pliskovą. Polka ten tydzień ma wolny, aby jak najlepiej przygotować się do obrony tytuły we French Open. Ten tydzień przynosi nam, jednak kolejne turnieje. Panowie spotkają się w Genewie i Lyonie, panie przeniosły się do Belgradu i Parmy. Dziś skupimy się na rywalizacji w Szwajcarii, a tam czekają nas spotkania Salvatore Caruso i Tennysa Sandgrena oraz Benoita Paire i Dominika Koepfera. Jak widzicie rezultaty tych spotkań? Sprawdź wszystkie bonusy w ForBET.

Załóż konto w Forbet z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Salvatore Caruso – Tennys Sandgren, 17 05 2021, godz. 13:30 (godzina może ulec zmianie)

Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP w Genewie, a w nim Salvatore Caruso spotka się z Tennysem Sandgrenem. Na zwycięzcę czeka już Casper Ruud. Skorzystałeś już z kodu promocyjnego forBET?

Amerykanin, Tennys Sandgren to aktualnie 67. rakieta światowego zestawienia ATP Tour, od 2017 roku regularnie kończy sezony w czołowej setce rankingu. Ma na swoim koncie jedenaście singlowych triumfów, spora większość zdobyta na kortach twardych przed własną publicznością. To właśnie na popularnym hardzie czuje się zdecydowanie najlepiej. Ten sezon nie jest dla niego najlepszy. Zaliczył ledwie dwa pojedyncze zwycięstwa, a na kortach ziemnych przegrywał w czterech kolejnych turniejach. Szansy na szybką poprawę nie widać.

Włoch, Salvatore Caruso to obecnie 81. rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 28-latek od dwóch sezonów przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. Wcześniej Włoch był solidnym challengerowcem, nic ponad to. Salvatore przełamał, jednak ten marazm i teraz jest zawodnikiem czołowej setki rankingu. Ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, cztery z nich to triumfy w turniejach rangi ITF Futures, pozostałe to były zawody rangi ATP Challenger Tour. Wyraźnie upodobał sobie grę przed własną publicznością, zdobył tam aż pięć zwycięstw. Włoch najlepiej czuje się na nawierzchni ziemnej, na której święcił wszystkie swoje triumfy. Ten sezon rozpoczął od szybkiej porażki w Antalyi. Podczas pobytu w Melbourne zaliczył trzy wygrane, w tym jedną w turnieju wielkoszlemowym. Przenosiny na korty ziemne nie poskutkowały lepszymi wynikami, w dwóch pierwszych turniejach odpadał w pierwszych spotkaniach. Najlepszym wynikiem na popularnym clayu może pochwalić się w zawodach w Monte Carlo, gdzie po przejściu kwalifikacji odpadł w drugiej rundzie zawodów. Tutaj na pewno celuje w poprawę rezultatów.

Mecze bezpośrednie

Dwa dotychczas rozegrane spotkania to dwie wygrane Włocha.

15 09 2020, ATP Rzym 1/32 finału (korty ziemne), Salvatore Caruso – Tennys Sandgren 3:6 6:3 7:6(4);

3 02 2021, ATP Melbourne 1/16 finału (korty twarde), Salvatore Caruso – Tennys Sandgren 6:4 6:7(2) 6:1.

Co typuję?

Włoch pokonał już Amerykanina w tym roku i to na ulubionej nawierzchni dla Tennysa. Dziś Caruso jest faworytem tego starcia. Tym bardziej, że Sandgren w tym sezonie prezentuje się źle, a w szczególności nie może odnaleźć swojej formy na kortach ziemnych, na których to Salvatore czuje się zdecydowanie najlepiej.

forBet
1.60
Salvatore Caruso wygra

baner grupa tenis

Dominik Koepfer – Benoit Paire, 17 05 2021, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

Rozstawiony z numerem siódmym – Benoit Paire spotka się z Dominikiem Koepferem. W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

Francuz, Benoit Paire to obecnie 36. rakieta światowego zestawienia ATP Tour, od 2015 roku nieprzerwanie znajduje swoje miejsce w czołowej sześćdziesiątce na koniec każdego z sezonów, a we wspomnianym 2015 roku kończył, nawet sezon na 19. pozycji. Ma na swoim koncie dziewięć singlowych tytułów, zwyciężał zarówno na kortach ziemnych, jak i twardych. Jest zawodnikiem uniwersalnym. Ten sezon, jednak zdecydowanie odpuszcza. Przyznał, że na turnieje przyjeżdża tylko po wpisowe, a po tej wypowiedzi został wykluczony z reprezentacji olimpijskiej. Francuz niezbyt dobrze czuje się w tenisowej bańce podczas pandemii. Ten sezon to zaledwie dwa pojedyncze zwycięstwa. Większość porażek Francuz przegrał z samym sobą.

Niemiec, Dominik Koepfer to obecnie 59. rakieta światowego zestawienia ATP Tour, od 2019 roku znajduje swoje miejsce w czołowej setce rankingu. Ma na swoim koncie cztery singlowe tytuły, wszystkie zawody to turnieje ITF i ATP Challenger Tour. Sezon rozpoczął w Melbourne, a w samym Australian Open odpadł w II rundzie turnieju. Później przeniósł się na korty ziemne, do Argentyny, tam zaliczył zaledwie jedną wygraną. Powrót na korty twarde wyszedł mu na dobre, był w półfinale turnieju w Acapulco i był to dla niego najlepszy wynik w tym roku. W czterech kolejnych turniejach na kortach ziemnych prezentował się nieźle, wygrywał spotkania, a przegrywał raczej z wyżej notowanymi rywalami.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie dla obu panów.

Co typuję?

Czy dla Benoita Paire będzie to kolejny turniej, w którym przyjedzie tylko po wpisowe? Wszystko na to wygląda. Francuz nieco bardziej spina się raczej na zawody wyższej rangi, te z mniejszą pulą wyraźnie odpuszcza. Nie sądzę, aby inaczej miało być w Genewie. Tym bardziej, że Niemiec prezentuje się ostatnio nieźle i jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

forBet
1.58
Dominik Koepfer - 2,5 gema

Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

17.05 - atp genewa

fot. Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze