Przed nami drugi dzień zmagań podczas Ligi Narodów. W piątek obyło się bez większych niespodzianek, a propozycja od Zagrania trafiona. Dzisiaj na tapetę bierzemy Polaków oraz Francuzów. Trójkolorowi i Biało-Czerwoni pokazali się ze świetnej strony, a jak będzie w kolejnych meczach? Gramy w Fortunie o 204 PLN!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów siatkarskich? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Iran – Rosja
(12:00 sobota, 29.05.2021)

Sobotnie spotkania podczas Ligi Narodów otworzyło nam starcie Niemiec z Francją, ale na pierwszy ogień na kuponie pójdą gracze Iranu i Rosji. Gracze z Iranu nie są faworytami, gdyż posiadają gorszą kadrę niż Rosjanie, którzy wyglądali bardzo obiecująco w swoim pierwszym spotkaniu w Lidze Narodów. Zawodnicy ze wschodu w końcu są obecnie jedną z topowych drużyn na świecie. W piątek zmierzyli się z Holandią i co prawda wygrali dość pewnie, ogrywając rywali 3:1 (25:19, 25:22,18:25, 25:20). Trzeba jednak uczciwie przyznać, że przeciwnicy nie byli w najlepszej formie. To outsiderzy, którzy w prawie każdym meczu będą underdogami. Już bardziej solidnie wygląda Japonia.

Z drugiej strony boiska z kolei mamy Iran. Ten do spotkania z Rosją nie podejdzie w dobrych humorach po tym, jak zagrał w piątek. Irańczycy zmierzyli się bowiem z Japonią, czyli dość niewygodnym przeciwnikiem. Azjaci pokonali dzisiejszych rywali Rosjan aż 3:0 i to bez większych problemów. Japonia co prawda popełniła kilka błędów i miała problemy z domknięciem tego w trzech setach. Jednak trzeba przyznać, że Iran nie potrafił wykorzystać żadnych słabych punktów rywali, notorycznie popełniał błędy, a do tego mając wynik 24:24 przegrał 24:26, nie stwarzając żadnego zagrożenia. Rosja to na papierze silniejszy rywal niż Japonia, więc jak będzie dzisiaj?

Co obstawiać?

Zastanawiacie się, co obstawić w meczu Iranu z Rosją? Ciekawe zakłady znajdziecie, chociażby w Fortunie, gdzie możemy zagrać handicap setów. Uważam, że gracze ze wschodu mają po swojej stronie o wiele więcej argumentów. Kluczowi zawodnicy są w dobrej formie, a Rosja z setu na set rozkręca się coraz bardziej. Sądzę, że jest w stanie zamknąć ten mecz 3:0 lub 3:1, a w Fortunie kurs na wygraną z handicapem -1.5 wynosi 1.38!

Fortuna
1.38
Rosja wygra z handicapem setów -1.5

Jakie opinie ma Fortuna – bukmacher z którym dziś gramy?

Polska – Serbia
(16:00 sobota, 29.05.2021)

Powrót meczów reprezentacji Polski na arenę międzynarodową w siatkówce to coś, na co czekało wiele osób. W pierwszym meczu w Lidze Narodów nasi rodacy spełnili obowiązek i bez większych problemów wygrali z Włochami. Polacy od początku byli stawiani w roli ogromnych wręcz faworytów. Głównie ze względu na dużą różnicę w składach. Biało-Czerwoni w dobrej formie mają takich graczy, jak Leon, a Kurek i Drzyzga dużo dają swoim doświadczeniem. Polacy zwyciężyli pewnie każdy z setów (25:19, 25:20, 25:18).

Serbowie natomiast musieli się trochę namęczyć ze Słowenią. Nie było to łatwe starcie, co więcej, nawet w wygranych setach gracze z Serbii byli blisko potknięcia się. Niesamowicie długo trwał trzeci set w tym meczu, bowiem zakończył się wynikiem 36:34. 20 dodatkowych akcji musiało zostać rozegranych, aby dokończyć ten set. Ostatecznie Serbowie wygrali 3:1, ale włożyli w to bardzo dużo siły. To dopiero początek Ligi Narodów, więc o zmęczeniu zawodników jeszcze nie możemy mówić, ale na pewno będzie to miało pewien wpływ na spotkanie z Biało-Czerwonymi.

Polacy na papierze mają lepszy skład, a wczoraj wyglądali po prostu bardziej solidnie niż przeciwnicy. Włosi nie mieli praktycznie żadnych argumentów, nie nawiązali w ogóle walki. Naturalnie Serbowie to bardziej wymagający przeciwnik, ale Ci ze Słowenią też mieli swoje problemy. Przejdźmy zatem do kwestii tego, co warto obstawiać.

Co obstawiać?

W przypadku spotkania Polski z Serbią typy bukmacherskie nie są wcale takie trudne. Nasi rodacy są mocnymi faworytami w tej rywali, widać to też po kursach. Po pierwszym dniu śmiało można odnieść wrażenie, iż są w wyższej formie, a do tego posiadają lepszych indywidualnie zawodników. W zakładach bukmacherskich Fortuna znajdziemy ciekawy zakład na to, że Polska wygra spotkanie z handicapem setów -1.5. Kurs na to wynosi aż 1.68, co jest dobrą opcją do AKO. 

Fortuna
1.68
Polska wygra z handicapem setów -1.5

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

typy liga narodów 29.05.2021

Zdjęcie (z okładki): Adam Starszynski / pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze