Jedna przegrana i jedna wygrana – to bilans polskich siatkarzy po dwóch spotkaniach na Igrzyskach Olimpijskich. Jak sami zawodnicy wspominali w wywiadach pomeczowych – atmosfera igrzysk nieco przytłoczyła niektórych z nich, ale w starciu z Włochami wszystko było już w jak najlepszym porządku. Pora na teoretycznie najprostszego rywala w naszej grupie, ale nie wolno lekceważyć reprezentacji Wenezueli. Sprawdź, jaką ofertę, typy i kursy przygotowali bukmacherzy na kolejny mecz Polaków w Tokio!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Wenezuela: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady

Może się wydawać, że jutro nasi siatkarze będą mogli odpocząć, bo naprzeciw stanie najsłabsza na papierze drużyna w grupie. Prawdopodobnie też Vital Heynen da odpocząć kilku kluczowym graczom, którzy będą potrzebowali swoich sił w fazie play-off, do której już niemal awansowaliśmy. Musimy jednak pamiętać, że wciąż problemy zdrowotne ma Michał Kubiak, co może przeszkodzić w typach Heynena do pierwszej szóstki. Swoją okazję na dłuższą grę może otrzymać m.in Kamil Semeniuk (na zdjęciu). Bez względu na okoliczności jesteśmy zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik niż wygrana Polski 3:0 będzie niespodzianką.

kamil semeniuk siatkówka
fot. Rafal Oleksiewicz

Polska – Wenezuela: zapowiedź i analiza meczu siatkówki na Igrzyskach

Wenezuelczycy w trakcie turnieju olimpijskiego nie wygrali jeszcze ani jednego seta. Najlepiej punktującym zawodnikiem tej ekipy jest Willner Rivas, który zgromadził do tej pory 23 punkty. Dla odmiany nasz najlepszy punktujący to Wilfredo Leon – 41 punktów w dwóch potyczkach. Nie odstaje także Bartosz Kurek z 34 punktami. 33. drużyna rankingu FIVB zdobyła tylko 111 punktów w dotychczasowych pojedynkach i firmy oferujące zakłady bukmacherskie podczas Igrzysk Olimpijskich nie widzą wielkich szans na poprawienie średniej turniejowej przeciwko mistrzom świata.

Polska – Wenezuela: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie Polska – Wenezuela są jednoznaczne – Wenezuela, przynajmniej patrząc na kursy, nie ma najmniejszych szans. Niektóre z firm proponujących typy bukmacherskie nawet nie wystawiły kursów na wygraną Polski. Zakłady na to spotkanie z wartościowymi kursami to poszukiwanie wśród typów na zakłady punktowe lub setowe.

Polska – Wenezuela kursy na wygraną w meczu

W kwestii typów na wygraną w meczu możemy jedynie mówić o symbolicznych kursach – na wygraną Polaków widzimy kurs 1.01 lub nawet brak kursu, a wygrana Wenezueli to kursy rzędu 20.00 do nawet 50.00. Bukmacherzy stawiają tutaj jednoznacznie na Polaków, a jeśli ktoś chce znaleźć ciekawe typy na to spotkanie to rynek 12 nie jest odpowiednim wyborem.

Kursy na wygraną w meczu Polska-Wenezuela

Betfan
1,01
Polska
Zagraj!
Fortuna
50,00
Wenezuela
Zagraj!

Polska – Wenezuela kursy na liczbę setów

Bukmacherzy nie wierzą też, że Wenezuela wygra choćby seta. Typy na trzy sety to znów bardzo niskie kursy – między 1.07 a 1.13. Jeśli miałoby dojść do czwartego seta, to ten typ wyceniany jest na 7.50, a gdyby mecz miał rozstrzygnąć się w tiebreaku to dla tego typu możemy liczyć na kurs 25.00. Zakłady na te zdarzenia również są dość jednostronne ze wskazaniem na Polaków. 

Kursy na mecz Polska - Wenezuela

Ile będzie setów w meczu Polska-Wenezuela?

STS
1,07
3
Odwiedź STS
STS
7,50
4
Odwiedź STS
STS
25,00
5
Odwiedź STS

Zakłady specjalne na mecz Polska – Wenezuela

W ofercie bukmacherów możemy znaleźć również kursy na typy z handicapami punktowymi i takie typy siatkarskie właśnie można znaleźć w STS. Wenezuelczycy w meczu z Japonią dwa razy osiągnęli 20 punktów w secie, z Iranem raz, natomiast z Polakami powinno być już nieco trudniej. STS najniższą linię meczową postawił na -22,5 punktu, a to oznacza, że sety powinny kończyć się na poziomie 16-18 punktów po stronie Wenezueli. Ten typ może być jednak ryzykowny ze względu na rotację w naszym składzie. Podczas igrzysk w Rio mecz Polska – Wenezuela zakończył się różnicą 19 punktów.

kursy na handicap polska wenezuela io tokio

Polska – Wenezuela: typy bukmacherskie

Bezwzględnie Polacy to spotkanie powinni wygrać i to bez straty seta. Typy na wynik 3:0 mają zbyt niski kurs, by opłacało nam się grać to zdarzenie. Sądzę, że dobrze wejdziemy w mecz, podobnie jak z Iranem i Włochami i pierwszego seta wygramy z dużą przewagą punktową. STS proponuje handicap punktowy -8,5 w pierwszym secie. Kurs na to zdarzenie to 1.90. To oznacza, że wygramy seta najwyżej do 16. 

STS
1,90
Polska -8,5 punktu w 1. secie

Zakłady bukmacherskie na Polska – Wenezuela

Zakłady bukmacherskie na olimpijskie starcie reprezentacji Polski z Wenezuelą możecie odnaleźć m.in w STS. Razem z kodem promocyjnym przy rejestracji u tego bukmachera obok ciekawych typów i kursów możesz zyskać szereg bonusów, na które składają się: 

  • 100% do 1200 zł od depozytu
  • 230 zł zakład bez ryzyka
  • 30 zł freebet

Kadry Polski i Wenezuela na Igrzyska Olimpijskie

Polska: Piotr Nowakowski, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Wilfredo León, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Kamil Semeniuk, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek

Wenezuela: Armando Velázquez, Fernando González, Héctor Mata, Emerson Rodríguez, Robert Oramas, Edson Valencia, José Carrasco, José Verdi, Eliécer Canelo, Luis Arias, Ronald Fayola, Willner Rivas

FAQ

fot. Rafal Oleksiewicz
O której rozpocznie się mecz Polska-Wenezuela?

Planowy start meczu o 7:20, natomiast może dojść do opóźnienia, jeśli poprzednie spotkania będą się przedłużać.

Gdzie mogę obstawić mecz Polski z Wenezuelą?

Typy i kursy na spotkanie Polska-Wenezuela możesz znaleźć wśród ofert legalnych polskich bukmacherów, między innymi w STS, gdzie z kodem ZAGRANIE otrzymasz 100% do 1200 zł od depozytu, 230 zł zakład bez ryzyka, 30 zł freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze