Przerwa reprezentacyjna to nie tylko seniorskie rozgrywki, ale też te młodzieżowe. Już we wtorek, 17 listopada, reprezentacja Polski U-21 zmierzy się z Łotwą U-21. Nasi rodacy są zdecydowanym faworytem i powinni bez większych problemów wygrać tę rywalizację. Sprawdźcie więc, jakie są przewidywane kursy i typy bukmacherskie, gdzie można obstawić ten mecz i jakie bonusy są do zgarnięcia. 

Nie zapomnijcie odwiedzić naszych typów dnia, gdzie znajdziecie analizy przedmeczowe i propozycje gotowych kuponów, które można zagrać u bukmacherów.

Polska U-21 – Łotwa U-21 typy i kursy bukmacherskie

Rywalizacja drużyn młodzieżowych U-21 Polski i Łotwy zamknie kwalifikacje dla naszych rodaków. Ci aktualnie zajmują drugie miejsce w grupie i nie mają już szans na dogonienie Rosji. W starciu z Łotwą są stawiani w roli faworyta i powinni bez większych problemów pokonać swoich rywali. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już we wtorek. Mecz został zaplanowany na godzinę 17:30. Sprawdźcie więc przegląd kursów i typów bukmacherskich i zgarnijcie ciekawy bonusy bukmacherskie. 

Polska – Stolarczyk nie jest rozwiązaniem problemu?

Przy przenosinach Michniewicza do Legii Warszawy miała nie ucierpieć kadra młodzieżowa reprezentacji Polski. Jednak o tym, jak grała drużyna w czasach, gdy Michniewicz prowadził jednocześnie Legię i zespół U-21 lepiej szybko zapomnieć. Porażka ze słabą Serbią i remis z Bułgarią to zdecydowanie wyniki poniżej oczekiwań. Nasi rodacy teraz muszą przerwać słabą passę, a ciężar tego zadania spadł na Stolarczyka. Ten wcale nie musi być rozwiązaniem problemu, który powstał wokół reprezentacji. Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie przewidywany skład, ale możemy być pewni, że nie zobaczymy kilku młodych gwiazd, które już występują w pierwszej reprezentacji. 

Jednak nawet osłabiona reprezentacja Polski z nowym trenerem powinna bez większych problemów ograć drużynę z Łotwy. Nie bardzo można mówić o specjalnym przygotowaniu, gdyż podczas jednego zgrupowania, jakie miał do dyspozycji Stolarczyk, trudno przygotować nowe schematy i budować zespół od zera. Teraz przed nim wymagają zadanie, a całość będzie sprowadzać się do wybrania optymalnie najlepszych zawodników. W gazie są m.in. Ślisz i Kamiński, na których powinno się postawić. 

Łotwa – najłatwiejszy przeciwnik grupy

Nie dość, że seniorska reprezentacja Łotwy nie stanowi dla większości krajów poważnego przeciwnika, to młodzież również nie stoi na wysokim poziomie. Cała piłkarska Europa rozwija się w szybkim tempie i już dawno odjechała takim krajom jak właśnie wspomniana Łotwa. Młodzieżowa kadra podczas eliminacji do mistrzostw Europy zajmuje aktualnie ostatnie miejsce, a do piątej Estonii traci jeden punkt. Jednak nawet potencjalne zwycięstwo nic jej w zasadzie nie da i trzeba pogodzić się z tym, że rywale są poza zasięgiem. 

Trudno też wyróżnić jakąkolwiek gwiazdę z tej formacji, gdyż większość gra na podobnym, relatywnie niskim, poziomie. Na pięć ostatnich spotkań Łotwa U-21 przegrała trzy i tylko dwa zremisowała. To dość słaby wynik i jest jednym z powodów ich niskiego miejsca w tabeli. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy w tym starciu typują Polaków jako zdecydowanych faworytów – w końcu Łotwa nie ma po swojej stronie żadnego argumentu. 

Grupa

Polska U-21 – Łotwa U-21 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie wystawili wielu kursów bukmacherskich, a w przypadku tego meczu możemy mówić głównie o zwycięstwie jednej lub drugiej formacji. W tym wypadku trudno znaleźć kursy na over bramek, czy zakłady łączone. Sprawdziłem więc, co oferują zakłady bukmacherskie BETFAN oraz STS:

BETFAN:

 • Polska – 1.16
 • X – 7.10
 • Łotwa – 13.50

betfan oferta piłka

STS: 

 • Polska – 1.15
 • X – 7.25
 • Łotwa – 16.00

Jak więc widzicie, według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Polska i trudno się temu dziwić. Jednak same kursy nie zachęcają do grania na to, chyba, że chce się uzupełnić jakiś kupon AKO.

Polska U-21 – Łotwa U-21 typy bukmacherskie

Przy typach bukmacherskich na spotkanie Polski z Łotwą w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy U-21 nie ma zbyt wielu opcji. Zdecydowanym faworytem są nasi rodacy i tylko zbieg nieszczęśliwych okoliczności mógłby sprawić, że nie dopiszą kolejnych trzech punktów na swoje konto. Co prawda przed Stolarczykiem trudne zadanie w postaci poukładania tych młodych zawodników, jednak można wierzyć ,że nie powinno to stanowić problemu przy takim rywalu. Pamiętajcie też, iż więcej propozycji znajdziecie w naszej zakładce typy na piłkę nożną, gdzie eksperci przygotowują propozycje kuponów i analizy przedmeczowe. 

Bonusy bukmacherskie w BETFAN i STS

W BETFAN jest bonus do zgarnięcia w ramach pakietu powitalnego. Podobnie też jest w przypadku STS. Pierwszy z tych bukmacherów oferuje go z kodem promocyjnym 2961PLN, który zapewni Wam:

 • 2331 złotych bonusu od depozytu
 • 600 złotych zakład bez ryzyka
 • 30 złotych freebet
 • 14 procent do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Z kolei w przypadku STS należy podczas rejestracji podać kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki niemu otrzymacie:

 • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
 • 230 złotych zakład bez ryzyka
 • 30 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

🍀 Gdzie znajdę typy na mecz Polski z Łotwą w ramach kwalifikacji do ME U-21?

Typy na spotkanie Polski z Łotwą w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy U-21 znajdziesz na Zagranie. Eksperci przygotowują codziennie propozycje gotowych kuponów.

💪 Kto jest faworytem w spotkaniu Polski U-21 z Łotwą U-21?

W meczu reprezentacji Polski i Łotwy U-21 faworytem niewątpliwie są nasi rodacy. Mają praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie i powinni bez większych problemów wygrać.

🎁 Gdzie znajdę bonusy na mecz Polski U-21 z Łotwą U-21?

Bonusy bukmacherskie do zgarnięcia są m.in. w BETFAN i STS. Ci bukmacherzy mają oferty powitalne dla nowych klientów dostępne z kodami promocyjnymi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze