Już dziś o godzinie 17:30 rozpocznie się pierwszy półfinałowy mecz siatkarskich mistrzostw Europy. W spotkaniu o tej porze zmierzą się reprezentanci Polski ze Słoweńcami. Dla Biało – Czerwonych będzie to idealna okazja, by zrewanżować się tej drużynie za to, co wydarzyło się dwa lata temu w Ljubljanie. Tym razem kupon na mecz Polaków kreślę w ETOTO. W tym tekście poznasz nasz typ i kurs na spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach półfinału tegorocznego europejskiego czempionatu.

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 200% do 200 PLN!

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Słowenia: zapowiedź i analiza meczu siatkarzy na Euro 2021

W obu półfinałach dojdzie do spotkań drużyn, które były typowane przez siatkarskich ekspertów jeszcze przed turniejem do tego, by znaleźć się w tej fazie rozgrywek. Co interesujące, to Polacy ponownie spotkają się ze Słoweńcami i to ponownie w rozstrzygającym meczu. Oby jednak tym razem z innym finałem, niż względem tych, które miały miejsce na poprzednich trzech europejskich czempionatach. Jednak zanim przejdziemy do zapowiedzi i analizy, zapraszamy Was do skorzystania z naszego kodu promocyjnego na zakłady u tego bukmachera, a także do sprawdzenia szczegółów bonusu. Wszystko sprawdzone?

Siatkarscy eksperci mecze Biało – Czerwonych ze Słoweńcami nazywają określeniem „słoweńską klątwą”, ponieważ, kiedy w ostatnich latach dochodziło do spotkań tych drużyn na Euro, Polacy przegrywali. Co interesujące, za każdym razem to spotkanie ze Słoweńcami rzutowało bezpośrednio na ich losy. Dość powiedzieć, że reprezentanci Polski przegrywali ze Słowenią zarówno w 2015, 2017 roku, a także jak i w 2019 r., kiedy w Ljubljanie przegrali jeden do trzech i nie awansowali do finału mistrzostw. Dziś stawka będzie taka sama, jak dwa lata temu. I tym razem ponownie jedna z drużyn zagra przed swoją publicznością. Tym razem to Biało – Czerwoni wystąpią w „domu”, za który uchodzi katowicki Spodek. Jak podkreślają sami zawodnicy, jest to jeden z kluczowych aspektów, który powinien mieć decydujące znaczenie. Siatkarze naszej reprezentacji, jak i Vital Heynen niejednokrotnie, i to nie tylko w czasie tego turnieju, podkreślali, że dosłownie niesie ich doping polskich kibiców. Dość powiedzieć, że, chociażby sam szkoleniowiec naszej kadry w licznych wywiadach mówił, iż: „Wsparcie Polaków traktują jako pomoc siódmego zawodnika na parkiecie”.

Jednak doping i gra u siebie to nie wszystkie argumenty, które przemawiają na korzyść naszych reprezentantów. Jeśli mówimy o „wsparciu” teoretycznym, to za Biało – Czerwonymi przemawia również ranking FIVB, a także statystyki poszczególnych graczy. Otóż w tym spotkaniu zmierzą się drużyny, które zajmują odpowiednio drugie i dziewiąte miejsce w światowym zestawieniu, a wyżej notowani są Polacy. Z kolei, jeśli patrzymy na osiągnięcia poszczególnych graczy, to do tej pory polscy siatkarze mają więcej zdobytych punktów blokiem (głównie za sprawą Piotra Nowakowskiego, który rywalizuje o zwycięstwo w rankingu najlepiej blokujących turnieju), więcej asów serwisowych i punktów zdobytych z ataku. Jeżeli mówimy o pozytywnym przyjęciu, to tu osiągnięcia graczy z obu reprezentacji są na podobnym, wysokim poziomie. I choć gołym okiem widać, że Polacy dysponują lepszą formę i z meczu na mecz się rozkręcają, tak nie podejmuję się typowania zwycięzcy tego spotkania.

Podzielam zdanie ekspertów, że faworytami są Polacy, ale podobnego zdania są również bukmacherzy Etoto. Na zwycięstwo Biało – Czerwonych ustanowili kurs na poziomie 1.23, a na triumf gości, aż na 4.80. Stawiam na to, że nasi siatkarze znajdą się w meczu o złote medale, ale wycena nie przekonuje mnie do skreślenia tego zdarzenia na kuponie. Chociaż ją rozumiem, ponieważ Słoweńcy w turnieju przechodzili do kolejnych rund, nie prezentując wybornego stylu. Przeciwnie, niż polscy siatkarze, których gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i wydaje się bliska doskonałości praktycznie w każdym elemencie. Dość powiedzieć, że Słoweńcy dosłownie wymęczyli zwycięstwo nad Czechami w ćwierćfinale, a Polacy w imponującym stylu rozprawili się z Rosjanami, również w trzech setach. Jednak Słoweńcy zwyciężyli w poszczególnych partiach ledwie do dwudziestu jeden, dziewiętnastu i dwudziestu pięciu. Z kolei Biało – Czerwoni w poszczególnych partiach ograli Rosjan do czternastu, dwudziestu czterech i dziewiętnastu.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Polska – Słowenia: typy bukmacherskie

Dlatego też podejmuję się typowania innego zdarzenia. Tym razem ponownie stawiam na to, że w spotkaniu naszych siatkarzy będziemy świadkami czwartego seta. Bukmacherzy Etoto ustanowili kurs na to zdarzenie na poziomie 1.70 i on mnie przekonuje.

Z jednej strony Polacy są faworytami, ale spodziewam się zaciętego spotkania, ponieważ przeważnie tylko z takimi się spotykaliśmy, kiedy oglądaliśmy mecz Polski ze Słowenią w świecie siatkówki mężczyzn. Dość powiedzieć, że w ostatnich niespełna siedmiu latach te zespoły grały ze sobą, aż dziesięciokrotnie i to przeważnie, kiedy dochodziło do decydujących gier w turnieju. Co równie interesujące, jak i przemawiające na korzyść mojego typowania, to fakt, że tylko w trzech przypadkach mecz kończył się rezultatem trzy do zera. Ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce dwudziestego szóstego czerwca, kiedy to obie nacje spotkały się ze sobą w ramach gier w Lidze Narodów. Wówczas triumfowali Polacy, jednak nasza kadra wówczas szykowała się do igrzysk olimpijskich, a Słoweńcy potraktowali ten turniej jako przetarcie przed mistrzostwami Europy. Można, więc powiedzieć, że dla obu reprezentacji tamto spotkanie było swego rodzaju rozgrzewką przed testem, a nie jednym z kluczowych egzaminów sprawdzających ich umiejętności. Teraz obie nacje będą chciały udowodnić, że nie zamierzają „bronić” odpowiednio względem kolejności: brązowych i srebrnych krążków wywalczonych dwa lata temu.

etoto
1.70
W tym meczu odbędzie się 4 set

Polacy będą chcieli udowodnić, że nadal dysponują doskonałą formą i doping ich kibiców dosłownie ich niesie. Z kolei Słoweńcy, że faktycznie przygotowywali się do tego, by grać w tym turnieju o złoto. Do tego obie nacje należą do światowej czołówki i w zdecydowanej większości gier ze sobą, spotkanie kończy się wyższym rezultatem, niż trzy do zera. Dlatego też podejmuję się obstawienia tego zdarzenia, choć równie interesująco wygląda kurs na to, że w pierwszym secie padnie więcej niż czterdzieści cztery i pół punktu. Jednak to zdarzenie zostało wycenione przez bukmacherów Etoto tylko na poziomie 1.60, a tym razem chcę postawić na grę z nieco wyższym kursem.

Promocje Etoto:

Etoto voucher 2021 – Pakiet 200 złotych ✔️
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od depozytu 200% do 200 PLN
Bonusy i freebety Wkrótce
Ostatnia aktualizacja 13.09.2021

fot. Piotr Matusewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze