Polska – Estonia: 400 zł za wygraną reprezentacji Polski!

Robert Lewandowski, Jakub Kiwior

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

Już w czwartek wieczorem na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski stanie do półfinałowego meczu w barażach Euro 2024 z zespołem Estonii. Specjalnie z okazji tego starcia bukmacher Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, w której do wygrania jest aż 400 PLN bonusu. Jak zgarnąć wygraną? Sprawdź to w poniższym tekście. Życzę przyjemnej lektury i powodzenia!

Kurs 200,00 na wygraną Polski w barażowym meczu z Estonią w Superbet!

Czwartkowy mecz pomiędzy Polską a Estonią to niezwykle ważne spotkanie. Jest to bowiem półfinał baraży eliminacyjnych do Euro 2024, a więc pierwszy z dwóch kroków, które trzeba wykonać, by ostatecznie pokazać się na niemieckim czempionacie rozgrywanym na przełomie czerwca i lipca. Na początek Polacy trafili na teoretycznie najsłabszego spośród wszystkich rywali występujących w barażach, a ich dodatkowym atutem w pierwszym meczu jest fakt, że zagrają przy wparciu własnej publiczności na Stadionie Narodowym.

Jeśli trzymasz kciuki za Biało-Czerwonych i masz nadzieję, że wygrają oni z Estonią, a nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, skorzystaj ze specjalnej oferty promocyjnej i powalcz o 400 PLN bonusu. Jak?

Instrukcja do wykorzystania promocji:

  1. ZAREJESTRUJ KONTO W SUPERBET Z TEGO LINKU
  2. Kod do promocji: ZAGRANIE400 będzie wpisany automatycznie.
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ na zwycięstwo Polski z Estonią (rynek 1X2, oferta przedmeczowa) po normalnym kursie.
  5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  6. Jeśli Polska wygra, otrzymasz 400 PLN bonusu.

Tutaj sprawdzisz pełen regulamin promocji

Mecz Polska – Estonia może być dla Ciebie świetną okazją, bo otrzymać sporą ilość dodatkowych środków na grę! Wystarczy, że obstawisz wygraną Biało-Czerwonych za 2 PLN, a jeśli wygrasz, otrzymasz aż 400 PLN w formie bonusu! W praktyce obstawiasz zatem po kursie 200,00! Powodzenia!

Oto przykładowy kupon biorący udział w promocji:

Kupon promocja Superbet Polska - Estonia

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze