W różnych dziedzinach życia odbywają się wszelkiego rodzaju plebiscyty. Czy to w filmach, czy w sporcie wybierani są najlepsi w danej kategorii i obdarowani statuetkami. Nagradzani są również bukmacherzy. 24 października odbędzie się w Londynie ceremonia organizowana przez egr.global. Fortuna i STS wrócą do kraju z pełnymi rękoma?

Legalni polscy bukmacherzy z szansami na wygraną

Po raz kolejny dwaj najwięksi bukmacherzy w Polsce nominowani są do nagród EGR Operator Awards. Podczas poprzednich edycji obie te firmy również znajdowały się w gronie najlepszych, lecz nie udało się zdobyć statuetki. W tym roku są na to większe szanse, ponieważ Fortuna i STS zostali wybrani do trzech kategorii:

Fortuna Entertainment Group- „Operator of the Year” (najlepsi z najlepszych)oferta na zakłady bez podatku w fortunie

STS- „Sports Betting operator” oraz „Marketing campaign”

oferta sts kod promocyjny

Niestety, jak to bywa w tego rodzaju plebiscytach, o zwycięstwo nie będzie łatwo. Ich rywalami w walce o „Oskary hazardu” będą takie światowe potęgi jak: bet365, Sky Bet, William Hill, Betsson Group. Oczywiście nominacja sama w sobie jest wielkim wyróżnieniem i nagrodą, ale zarówna Fortuna, jak i STS liczą na wygraną. O tym, czy im się to uda dowiemy się podczas prestiżowej gali organizowanej 24 października w stolicy Anglii. Trzymamy kciuki!