Polscy bukmacherzy – którego wybrać?

Nowelizacja Ustawy Hazardowej odmieniła rynek zakładów wzajemnych. Od 1 kwietnia 2017 obstawianie jest możliwe tylko u polskich bukmacherów, czyli tych, którzy otrzymali zezwolenie od Ministerstwa Finansów.  

Gdzie grać w tym miesiącu? Wybraliśmy Dla Ciebie najlepszych polskich bukmacherów:

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie oferują szereg promocji i bonusów powitalnych dla nowych graczy, a nasi czytelnicy, dzięki specjalnym kodom promocyjnym, dostaną jeszcze więcej!

Jednym z polskich bukmacherów jest Totolotek, który działa już od 1992 roku, co czyni go najstarszym podmiotem na krajowym rynku.

 

Kod promocyjny ,,1111PLN” sprawia, że na Twoje konto trafi wysoki bonus od depozytu, a do tego darmowy zakład. 

Podobnie wygląda sytuacja z LV BET, czyli kolejnym polskim bukmacherem internetowym.

 

Za wpisanie kodu ,,1500PLN” przysługuje Ci najwyższa oferta powitalna na rynku – nie od jednego, ale od dwóch depozytów. Chcesz wypróbować usługi bez wpłacania pieniędzy? Żaden problem. Odbierz freebet, którzy otrzymasz praktycznie po samej rejestracji. 

PZBuk to kolejny operator, który przygotował dla swoich nowych użytkowników darmowy zakład. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić kod ,,60PLN” w trakcie rejestracji.

Trudno znaleźć lepszy przykład polskiego bukmachera. W końcu skrót PZBuk oznacza Polskie Zakłady Bukmacherskie 

 

Najlepszy polski bukmacher? 

Wybór bukmachera nie jest prostą sprawą. Na pierwszy rzut oka to, co oferują zakłady bukmacherskie, może się niczym nie różnić. Wytrawni gracze, którzy mają już wprawę, wiedzą, na co zwrócić uwagę. Ci rozpoczynający swoją przygodę z bukmacherką mogą mieć jednak duży problem. Nie wiesz, który polski bukmacher jest najlepszy? Sprawdź nasz ranking bukmacherów.

Przy każdym podmiocie widnieje pakiet podstawowych informacji i szczegółowa analiza produktów przygotowanych przez danego operatora. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. Porównanie bonusów powitalnych, jak i tych dla stałych graczy, sprawdzenie oferty na zakłady sportowe, przedstawienie udogodnień dla graczy, pokazanie procesu rejestracji czy opinii klientów o danej spółce. Jak widzisz, czynników, które należy wziąć pod uwagę jest dużo. Na szczęście nie musisz tego robić na własną rękę.

Czy istnieją idealne zakłady bukmacherskie? Niestety tak nie jest. Co jak co, ale nie możemy narzekać na jakość polskich bukmacherów. Nowelizacja ,,Ustawy o grach hazardowych” odwróciła rynek do góry nogami, ale z korzyścią dla przeciętnego gracza.  

Pod definicją najlepszego bukmachera może kryć się wiele rzeczy. Podejmij taką decyzję, żebyś sam był zadowolony. Ranking dostępny na naszej stronie Ci to z pewnością ułatwi. Dobrym rozwiązaniem będzie przetestowanie samemu usług wybranych operatorów. Wykorzystaj kody promocyjny przygotowane dla naszych czytelników, odbierz darmowe zakłady i sam zdecyduj, jaki jest najlepszy polski bukmacher.  

 

Polscy bukmacherzy internetowi 

Dobre, bo polskie? W tym przypadku, na pewno. Chociaż lepiej w tej sytuacji pasuje określenie ,,legalne i bezpieczne, bo polskie”.

polscy bukmacherzy legalni i bezpieczni
Polscy bukmacherzy można powiedzieć, że są bukmacherami z gwarancją – wybierając ich, wiesz, że jesteś bezpieczny: zarówno w świetle prawa, jak i w kwestii finansów 

Obstawianie w internecie to duże ułatwienie. Wysłanie kuponu jest możliwe bez wychodzenia z domu. Jest to jeden z wielu powodów, dla których polscy bukmacherzy internetowi cieszą się dużą popularnością. Ale są też inne czynniki. Choćby bonusy.

Za obstawianie w punkcie stacjonarnym nie zostajesz żadnych bonusów na start. Obstawiasz za taką kwotę, z jaką przyjdziesz. W przypadku zakładów w sieci jest inaczej. Nie znajdziesz operatora bez bonusu od depozytu, a przecież ta promocja sprawia, że dostajesz zazwyczaj 100% wpłaty w postaci środków bonusowych.  

Dużym zainteresowaniem cieszą się też darmowe zakłady. Czy w punkcie stacjonarnym obstawisz bez pieniędzy w portfelu? No, właśnie. Granie u polskich bukmacherów online jest inne. Możesz wysłać kupon bez deponowania swojego kapitału 

 

Czy polscy bukmacherzy są bezpieczni? 

Tak, bo działają zgodnie z polskim prawem. Tego samego nie można powiedzieć o podmiotach, które działają w Polsce ,,nielegalnie”, czyli nie posiadają licencji od Ministerstwa Finansów.

My, jako gracze, niewiele wiemy o takich spółkach. Czy mamy gwarancję, że dostaniemy naszą wygraną na konto bankowe? Nie. Ale to nie wszystkie aspekty gry nie u polskich bukmacherów, ale u zagranicznych. W świetle prawa obstawianie u nich jest niedozwolone i za taki proceder grożą wysokie kary finansowe. A korzyści są niewspółmierne do ryzyka.

Ale właśnie – czy aby na pewno takie korzyści?

Głównym zarzutem graczy dla zakładów bukmacherskich z zezwoleniem jest podatek od wygranej. 12% przy każdej transakcji boli. Tylko że to też nie jest do końca prawdą. Polscy bukmacherzy znają problemy swoich użytkowników i wychodzą naprzeciw im oczekiwaniom. Przykład? Promocje podwyższające zwycięskie kupony o 14%, jak choćby ,,Gram Grubo” Totolotka czy ,,Happy Hours” Fortuny.

Podsumowując, polscy bukmacherzy są bezpieczni. O tych zagranicznych, czyli bez zezwolenia, nie można powiedzieć tego samego.  

 

Polscy bukmacherzy online 

Sama nazwa ,,polscy bukmacherzy” może być nieco myląca. W tym przypadku nie chodzi o kraj pochodzenia spółki. Spójrzmy chociaż na Fortunę Zakłady Bukmacherskie, czyli podmiot, który przecież wywodzi się z Czech.

Kluczem jest zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych. Dopiero wtedy podmiot może aktywnie działać na polskim rynku.  

 

Bukmacherzy online w Polsce 

Liczba bukmacherów online w Polsce jest na razie stosunkowo niska, ale to i tak duży postęp do tego, co było od razu po nowelizacji ,,Ustawy o grach hazardowych”. Z miesiąca na miesiąc przybywa zakładów bukmacherskich działających w sieci. Konkurencja rośnie i… gracze na tym korzystają. Jakoś przecież trzeba ściągnąć klienta, prawda?